Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 9 hodinami, Jerryl napsal:

Stejně tak můžu napsat, že černej strop je strašnej.

Taky mám pocit jeskyně, stejně jako kolega výše,

Ale je přece každého věc, jaký chce strop stejně jako např barvu auta. 

Nechápu Škodovku, když to umí, proč to omezuje pouze na určitou výbavu.

Ja je teda chapu. Kdo chce cernej strop, tak proste priplati za sportline a pomaha to PnLce. To by tak hralo, aby si jezdili zakaznici v hole vetvi a s cernym stropem. Ja spis nechapu, ze kdyz jsem bral sluzebaka za 1,2 mega, tak ze tam nesel ten cernej strop zamenit za svetlej... ;) Ale bude to jako vsude, optimalizace vladnou svetu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Jerryl napsal:

Stejně tak můžu napsat, že černej strop je strašnej.

Taky mám pocit jeskyně, stejně jako kolega výše,

Ale je přece každého věc, jaký chce strop stejně jako např barvu auta. 

Nechápu Škodovku, když to umí, proč to omezuje pouze na určitou výbavu.

Ja je teda chapu. Kdo chce cernej strop, tak proste priplati za sportline a pomaha to PnLce. To by tak hralo, aby si jezdili zakaznici v hole vetvi a s cernym stropem. Ja spis nechapu, ze kdyz jsem bral sluzebaka za 1,2 mega, tak ze tam nesel ten cernej strop zamenit za svetlej... ;) Ale bude to jako vsude, optimalizace vladnou svetu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Jerryl napsal:

Stejně tak můžu napsat, že černej strop je strašnej.

Taky mám pocit jeskyně, stejně jako kolega výše,

Ale je přece každého věc, jaký chce strop stejně jako např barvu auta. 

Nechápu Škodovku, když to umí, proč to omezuje pouze na určitou výbavu.

Ja je teda chapu. Kdo chce cernej strop, tak proste priplati za sportline a pomaha to PnLce. To by tak hralo, aby si jezdili zakaznici v hole vetvi a s cernym stropem. Ja spis nechapu, ze kdyz jsem bral sluzebaka za 1,2 mega, tak ze tam nesel ten cernej strop zamenit za svetlej... ;) Ale bude to jako vsude, optimalizace vladnou svetu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Nick06 napsal:

Pánové co si myslíte o VW golf sportsvan cca 2014 co byste raději 1,4 TSI nebo 2 TDI? Nájezd kolem 100 v ceně kolem 300.Chci pohodlné auto

Odesláno z mého M2006C3MNG pomocí Tapatalk
 

Vzal bych TSI ale hodně štěstí při hledání, já bral golf 7 min rok a slušnou 1.4 tsi v kombiku jsem v čele ČSSR nenašel. limit jsem měl taky 3 kila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@honzyk

dík, už na to koukám.

Včera jsme dělali předvýběr u pc a zatím jsou dva favoriti.

Seat Arona 1.0tsi+Dsg jsou teď v nějaké akci za cca 18tis

no a druhý kus je Kia Kona 1.0gdi taky v automatu.

Kia má trochu lepší výbavu, no ten Seat zase lepší motor a větší kufr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, guzmic napsal:

@honzyk

dík, už na to koukám.

Včera jsme dělali předvýběr u pc a zatím jsou dva favoriti.

Seat Arona 1.0tsi+Dsg jsou teď v nějaké akci za cca 18tis

no a druhý kus je Kia Kona 1.0gdi taky v automatu.

Kia má trochu lepší výbavu, no ten Seat zase lepší motor a větší kufr.

Presne tyhle dve auta mela manzelka ve finalnim vyberu spolecne se Suzuki Ignis. Nakonec vyhral Ignis ve vybave Elegance. Sice manual, ale 4x4 (mame dost strmy vjezd na pozemek a v zime je ten rozdil v pohonech opravdu zasadni). S automatem maji Ignise v nejvyssi vybave take jako predokolku a v budgetu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=12657]honzyk[/mention]
dík, už na to koukám.
Včera jsme dělali předvýběr u pc a zatím jsou dva favoriti.
Seat Arona 1.0tsi+Dsg jsou teď v nějaké akci za cca 18tis
no a druhý kus je Kia Kona 1.0gdi taky v automatu.
Kia má trochu lepší výbavu, no ten Seat zase lepší motor a větší kufr.
Asi tomu nerozumím, ale v čem je oturbený tříválec od koncernu lepší, než oturbený tříválec od Hnůjdaje?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za info k cernymu stropu.

Na Superba v Laurinu se financne nedostanu, ale asi zvolim Superba Style nez  slusne vybavenou Octavii. Vzhledem k pohodli jizdy a vnitrnimu prostoru. Plus se mi vubec nelibi novy diplay v Oktavce, pres kterej se ovlada vsechno.

 

ANKETA: Co byste volili? Combi nebo Liftback Superb? Rozdil je asi 50 litru objem kufru. Deti zatim nemame, takze neresim ,,stehovani” rodiny kazdej tyden.

Liftback je vic elegantni a sporty, Combi mi prijde tak nejak ,,vic Superb”. 
Jake by byly vase argumenty?

Diky vsem za nazory😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdi do toho podle srdce, je to hrozne subjektivni. Deti nemas, lednicky neprevazis, tak si to uzij. Mne se treba Superb v kombi libi mnohem vic nez liftback. Ale sto lidi, sto chuti. A ja bych bejt tebou sel zrovna radeji do Oktavky. Tam si muzes ve sportline doprat ten cernej strop a osobne mi prijde oktavka  ridicstejsi nez houpavej superb. A kdyz ji vezmes v MT, tak mas pak pocit, ze docela jede.

Ale ja jsem divnej a dlouho jsem si rikal jestli Kodiaqa v RS nebo Oktu v RS a nalozit ji vsim. Ze Superbu me lakal jen 2,0tsi, ale byl jen v AT a nebavil me. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 9. 2021 v 18:00, Nick06 napsal:

Pánové co si myslíte o VW golf sportsvan cca 2014 co byste raději 1,4 TSI nebo 2 TDI? Nájezd kolem 100 v ceně kolem 300.Chci pohodlné auto

Odesláno z mého M2006C3MNG pomocí Tapatalk
 

Řeším momentálně skoro to samé. Sportsvan nebo Touran, 1.4TSi, 110kw. Rozpočet 350.000,-

V podstatě neexistující auta na našem trhu.

Tak hodně štěstí.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Hasňa napsal:

Kia Kona?

oprava....

Hyundai Kona

Kia Stonic a ten Seat Arona

no včera jsem zjistil, že náš chlebodárce má u Hyundai vyjednaných snad -20%

tak se Kona zatím posunula ze třetího na první místo. 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite chci jit do automatu, najezdim sluzebakem 50 tis km rocne, takze automat v kombinaci s adapt. tempomatem a LineAsistem fakt dost ocenim.

Jeste premyslim, zda je mezi Liftbackem a Combi rozdil v hlucnosti.

Hodne jezdim k po dalnici, takze hlucnost hraje roli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Lou

Asi mám možnost srovnat, roční nájezd  60tis km, 99% dálnice. Kombíka už bych nechtěl. Sedan mi přijde hezčí, možná opravdu i tišší, spotřebu nesleduji a neřeším. Měl jsem malou obavu, jestli se do modráka zabalíme na dovolenou a zabalili, rodina 2+2, jak k móřu, tak s kolama do hor, žena je balící megalowoman! 😉

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 9. 2021 v 18:00, Nick06 napsal:

Pánové co si myslíte o VW golf sportsvan cca 2014 co byste raději 1,4 TSI nebo 2 TDI? Nájezd kolem 100 v ceně kolem 300.Chci pohodlné auto

 

Že je těžké sehnat už řečeno bylo. Ja bych volil 1.4tsi je jedno jestli slabší nebo silnější verzi-obě jsou bezproblémové(možná jen spotřeba oleje, ale fakt žádný strašák) naprosto výkonově srovnatelné s tdi, ale lehčí, agilnejsi, měkčí. Možná až při ročním najezdu 25-30tis km bych zvážil tdi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...