Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 13 minutami, Lenin napsal:

Jde o zvyk😂

Jasny, kazdemu se libi neco jineho. Ja jsem byl leta u koncernu a ta strohost mi vyhovuje. Pro me to byla proste neprekrocitelna zmena stylu. Aktualni rada uz je vyrazne umirnenejsi, takze kdyz byla ta moznost… Byla to predvadecka s relativne dobrou cenou, bylo to hned, od kamarada ze salonu, takze jsme si placli. A nelituju. Jak rikas, spokojenej jak zelva 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, nickolas napsal:

Jasny, kazdemu se libi neco jineho. Ja jsem byl leta u koncernu a ta strohost mi vyhovuje. Pro me to byla proste neprekrocitelna zmena stylu. Aktualni rada uz je vyrazne umirnenejsi, takze kdyz byla ta moznost… Byla to predvadecka s relativne dobrou cenou, bylo to hned, od kamarada ze salonu, takze jsme si placli. A nelituju. Jak rikas, spokojenej jak zelva 👍

Pro mě to je taky první Ford v životě a cena byla víc než skvělá. Za 571 bych takový auto v téhle konfiguraci nekoupil. Ale ta třetí řada se jim tuze povedla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, JR_2010 napsal:

Píšeš to, jako bys měl dojem, že mají radost, že ta auta zákazníkům postaví někam do křoví a nechají je čekat.

Tak to urcite nemaji, utika jim kseft.  Ja jen nechapu, proc jsou lidi ochotny se "stresovat" tim, ze maj cekat na auta. Ja na auto cekat odmitam, stejne jako treba na RLX. 

Ale on ten prispevek o cekani na  Octavky asi nebyl o stresu. Jen to byla aktualni prosta informace o stavu veci. Mozna jsem to mel nechat byt. 🍻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, psal jsem to jen jako info, stres z toho fakt nemam. Nedavno jsme resili, jak dlouho se ceka a ze na PHEV/EV to neni tak dlouho, tak jsem jen daval update ve smyslu jak jsem nakoupil, tak prodavam. 
 

Kdyby to bylo soukr auto, tak taky rok necekam ani omylem, skladovek a jinych ojetych aut se vsude vali hafo, navic cekat rok na Skodovku mi prijde v principu ujety. Bohuzel oproti RLX je tam jeden zasadni rozdil, kdyz vyjedes ze showroomu, tak se tomu autu nezdvojnasobi hodnota 🙂

Jasne ze je to neprijemny pro vsechny, jak zakazniky, tak vyrobce a prodejce, ale je to ted v mnoha sektorech, ze svet se zblaznil…

Uz vidim ty paradoxy, kdy si objednas “aktualni” auto a kdyz Ti prijde, tak uz bude na trhu facelift a nebo novej model…🤦‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Automobilky se do průseru vmanévrovaly samy - především arogancí vůči dodavatelům a poklonkováním přiblblým politikům. Pro koncern platí dvojnásob. A není to vinou koronáče, začalo to už koncem roku 2019.

Ale v podstatě úpadek automobilek nastartoval jistý pan Jose Ignacio Lopez, dnešní stav je následkem jeho naprosto neblahého působení. A bohužel se jeho styl přelil i do dalších odvětví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 10. 2021 v 10:25, wawrik napsal:

Radšej toto:

20210905_143815.thumb.jpg.017dd6d8300601fb6ecdc5ed0cb1adca.jpg

Říkal  někdo Bronco 😀. Ty vado a já ho nechal odjet, ještě teď si pamatuju, jak se ploužil sadem pryč. Teď bych si nafackoval.... 🙄

Jinak k tomu šílenství, tady to je celkem fajn popsáno.....

https://www.autoforum.cz/predstaveni/nedostatek-dilu-pro-vyrobu-aut-ma-dopady-na-chovani-zakazniku-pro-automobilky-je-to-varovne/

 

IMG_1259.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, kde (jak) si pojistujete auta? Mate osvedcene nejake ty on-line srovnavace pojisteni?

Ptam se proto, ze jsem dal vypoved te prvni (klasicky ne moc vyhodne) pojistky, co byla de facto povinna pri koupi auta a znamy pojistovak, co mi leta delal pojistky, uz s tim mezitim skoncil, takze si budu muset najit neco sam (POV a havarijko).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...