Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 3 minutami, Radius napsal:

No ta Mazda je ještě bez filtru. Neděs mě, já myslel, že když je to atmo benzin 2.5 v manuálu, že to má strejc na věky...

Sorry, moje chyba, máš pravdu, Mazda to ještě u většiny motorů zvládá bez filtru pevných částic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, eskimak napsal:

Chlape, uz si sa v tom kompletne zamotal, ze ani nepamatas o com bola diskusia. Kaslime na to. Neubliz si pri prezuvani kolies.

Dík, bezpečnost vždy na prvním místě, dobře to dopadlo, může mrznout....baví mě ta nezávislost :punk: Největší problém nastal když jsem hledal kola po baráku, přes léto člověk přeci jenom ten sklep trochu zarovná a po výměně v systému nastavit senzory na novou sadu kol. Ještě že mám auto pro idioty, pět funkcí, ale i tak my to dalo dvacet minut to najít v psaném manuálu :D

DSC_1830.JPG

DSC_1831.JPG

DSC_1837.JPG

DSC_1838.JPG

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo zkušenosti s celopolepem? Hledal jsem nějaké informace, počítal jsem cca s dvackou, pak jsem zjistil, ze jsou ruzne technologie a cena až ke kilu, což už teda úplně dávat nechci 😀 plus budu rád za konkrétní doporučení firmy, se kterou je dobrá zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, African napsal:

Dík, bezpečnost vždy na prvním místě, dobře to dopadlo, může mrznout....baví mě ta nezávislost :punk: Největší problém nastal když jsem hledal kola po baráku, přes léto člověk přeci jenom ten sklep trochu zarovná a po výměně v systému nastavit senzory na novou sadu kol. Ještě že mám auto pro idioty, pět funkcí, ale i tak my to dalo dvacet minut to najít v psaném manuálu :D

DSC_1831.JPG

Dobre ze zijes 👍. Stacila ti baterka v tom Bosch kompresore na dofuknutie vsetkych gum?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, eskimak napsal:

Dobre ze zijes 👍. Stacila ti baterka v tom Bosch kompresore na dofuknutie vsetkych gum?

Tady jsem dofukoval ze 2.30, max ze 2.20 na 2.40 a to je na pohodu. Nedávno Pažouta z 1.80 na 2.40 a tam brečel, ale na jednu baterii to dál ... Je to super výrobek, pěkně s tím nafoukneš cyklo kola, balóny a u auta to je vyloženě na dofouknutí, celý kolo s tím myslím že nedáš.

 

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 10. 2021 v 9:47, JoyStick napsal:

Stejně jako velkoobjem brutální síly bez elektronickej serepetiček dělaj nejlíp amíci. Nebo dělali, teď už snad neoturbený nebo nesuperchargovaný motory nevyrábí nikdo (nebo o tom nevim tak mě prosim opravte, jestli něco svou neznalostí opomíjím) :) 

Ak nemyslis len USA vyrobu tak ma napada napriklad 8 valec Lexus, ktory davaju do RC-F alebo LC ten by mal byt atmosfericky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Tag Heuer LV Vidíš, ten mě nenapadnul. Asi proto, že sice nemá turbo nebo supercharger, ale zas má ty divný elektronikou řízený výkonový módy, ale jak je to spolehlivý sem nestudoval. Nicméně good catch! Údajně by to dokonce měla být novelizovaná jednotka až do té míry, že tomu od roku 2015 říkají novej motor. Většina těch komponent je prý nových. Zajímavý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 9. 2021 v 9:12, Tomas_2002 napsal:

 

teď mě tak napadlo, jsou ještě ve výprodeji skladové vozy

Ahoj, máti shání auto a v této době se to zdá jako utopie ... tak to zkusím i tady.

Tiguan, Karoq, možná Kamiq a podobné. SUV s vyssim posezem nutnost.
Automat, adaptivní tempomat, auto klima, senzory.
Kamera velke plus.

Samozrejme se ji nechce rok cekat, takze skladovka nebo neco co je na ceste?

Nabidky kdyztak do SZ, pripadne pak po telefonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 10. 2021 v 10:08, Tag Heuer LV napsal:

S tou spolahlivostou tazko povedat ale verim tomu, ze to nebude zle ak ano potom by aspon mne atmosfera nedavala zmysel. V kazdom pripade je to v dnesnej dobe ukaz a bodaj by to dokazali pre EU vyrabat a hlavne predavat cim dlhsie.

Atmosféry jsou paráda. Ale musí jít o nepřímý vstřik. Případně alespoň kombinace nepřímý - přímý. Tak to má tuším nová RAVka 2.0 benzín nebo Mustang 5l 8mi vál. Pokud to je čistě přímý vstřik, tak je tu klasický problém s karbonizací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Qwuiddo napsal:

Ahoj, máti shání auto a v této době se to zdá jako utopie ... tak to zkusím i tady.

Tiguan, Karoq, možná Kamiq a podobné. SUV s vyssim posezem nutnost.
Automat, adaptivní tempomat, auto klima, senzory.
Kamera velke plus.

Samozrejme se ji nechce rok cekat, takze skladovka nebo neco co je na ceste?

Nabidky kdyztak do SZ, pripadne pak po telefonu.

Projit skladovky na webu Skody a pokud neco najdes, okamzite tam jet se zalohou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Qwuiddo napsal:

Ahoj, máti shání auto a v této době se to zdá jako utopie ... tak to zkusím i tady.

Tiguan, Karoq, možná Kamiq a podobné. SUV s vyssim posezem nutnost.
Automat, adaptivní tempomat, auto klima, senzory.
Kamera velke plus.

Samozrejme se ji nechce rok cekat, takze skladovka nebo neco co je na ceste?

Nabidky kdyztak do SZ, pripadne pak po telefonu.

Což o to, auta skladem i ve výrobě s krátkým termínem dodání jsou, ale ta cena je nepříjemná ... 

Mám teď chvíli před dodáním Karoqy Sportline (6ks) i Style (2ks), 1.5 TSI, ale pokud nemáš možnost to napsat třeba na ZTP nebo jinou cílovou skupinu tak to vychází celkem draho ... 

Kdybys měl chuť tak mi cinkni 🙂 

Nebo mrkni sem, tohle všechno dorazí do konce roku ...

https://louda.cz/skladove-vozy?vyrobce[]=ŠKODA&model[]=KAROQ&prevodovka=AUTOMATICKÁ&branch=17&typ[]=Nové

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ono to vloni stálo 800, takže to zas tak děsnej rozdíl není, ale kilo zdražení tam je no. 

Pokud bych to přirovnal k tomu, jak zdražily třeba dřevěný palubky nebo ocelový jekly, tak by se to dalo nazvat jako "drobná cenová korekce" :D

Upraveno uživatelem Tomas_2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm, do konce roku? Že by mně svitla naděje? :) Po přečtení tohohle článku jsem byl dneska skeptickej https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/skoda-karoq-vyroba-skladove-vozy-operativni-leasing.A211011_115932_automoto_fdv

Čekám na dodání (předání) předváděčky Karoqa od dealera a ten zatím nemá žádný zprávy o tom, kdy mu dorazí něco novýho, aby mně mohl dát současný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...