Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

V 6. 11. 2021 v 0:14, Qwuiddo napsal:

Dokazete prosim nekdo zjistit vybavu vozu Skoda pres VIN?

Diky!

Imho stačí hledat jen nějakej VIN decoder, ani nemusíš platit za cebii

Zkus tohle ;)

https://octaviaclub.cz/clanky/vin-dekoder-354/

Pro přesnou výbavu bych zavolal nebo se stavil někam do salonu/servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 11. 2021 v 20:56, Lamiczka napsal:

Imho stačí hledat jen nějakej VIN decoder, ani nemusíš platit za cebii

Zkus tohle ;)

https://octaviaclub.cz/clanky/vin-dekoder-354/

Pro přesnou výbavu bych zavolal nebo se stavil někam do salonu/servisu.

Diky! Uz mi pomohli dobri lide fora hodinarskeho a vybavu mi zaslali :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych koupit starého „džípa“ J. Je to čistě emotivní nákup, nehledejte za tím logiku, spotřebu apod. Chci to na ježdění kolem komína. Prostě auto na stavbu a na pole.

Mám ve výhledu toto:

Mitsubishi  Pajero (ideálně 3 dvéřové) 2. nebo 3. gen. nebo Pajero Sport 1. gen.

Opel Frontera 3 dvéřová se sundavacím hardtopem

Land Rover Discovery 2. gen.

Range Rover  P38 2. gen.

Nebudou do žádné leštěnky. Spíš naopak, moc do toho nechci vrazit. Chci aby to fungovalo a nebylo extra rezavé.

Poprosil bych o zkušenosti, na co si dát pozor a tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Kotlick napsal:

Chtěl bych koupit starého „džípa“ J. Je to čistě emotivní nákup, nehledejte za tím logiku, spotřebu apod. Chci to na ježdění kolem komína. Prostě auto na stavbu a na pole.

Mám ve výhledu toto:

Mitsubishi  Pajero (ideálně 3 dvéřové) 2. nebo 3. gen. nebo Pajero Sport 1. gen.

Opel Frontera 3 dvéřová se sundavacím hardtopem

Land Rover Discovery 2. gen.

Range Rover  P38 2. gen.

Nebudou do žádné leštěnky. Spíš naopak, moc do toho nechci vrazit. Chci aby to fungovalo a nebylo extra rezavé.

Poprosil bych o zkušenosti, na co si dát pozor a tak.

Z tohto vyberu si daj pozor na Pajero 1., 2., a 3. generacie, Opel Frontera 3D, LR Discovery 2.gen a Range Rover P38... :lol2:

 

Sorry, nehnevaj sa. Nemohol som si to odpustit :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já přidám další nelogično 😄 

Ustájil jsem mx-5 a do jara to v passatu nevydržím. Takže chci něco na zimu. Bohužel v rámci redukování vozového parku to bude nahrazovat coopera od ženy, takže to musí být základně praktické - což znamená uvézt 2 dospělé a 2 děti kolem komína. (takže sti s klecí ne :-D) Jelikož to bude jezdit po okreskách téměř mimo civilizaci, tak to nemůže mít jen zadní náhon. 

Co se líbí - A5 3.0 TDI nebo S5 4,2FSi. Případně 3.0TFSI.

Sehnat neztuzenou a neutahanou S5 je v rozpočtu asi nemožné, takže koukám na 3.0 Tdi. Jasně není to okrskové náčiní, ale má to co chci - V6, 176kw, 500Nm a hlavně - moc se nám líbí. 

Kdyby tam byl použitelný benzín, tak bych na TDi ani neuvažoval, ale bytelně se jeví až 4,2 v S5, jinak je to celkem provar.

Paradox - A5 kabrio bývá méně uhoněný a za stejné ceny - má to ale smysl? Už klasická A5 je těžká.

Rozpočet 200-400k. 

Upraveno uživatelem exBURN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, exBURN napsal:

Kdyby tam byl použitelný benzín, tak bych na TDi ani neuvažoval, ale bytelně se jeví až 4,2 v S5, jinak je to celkem provar.

Rozpočet 200-400k. 

Pěkné zadání. Nedávno jsem si prošel podobným, abych nakonec skončil v E92 335i :)

Proč ne třidvojku? Neslyšel jsem žádný extra negativa. Snad jen bacha na rozvody. Pěkný kousek třeba here:
https://auto.bazos.cz/inzerat/143003635/audi-a5-s-line-exclusive-quattro-32-fsi-v6-195kw-265ps.php

Kolem 350-400k by se imo rozumná S5 mohla dát sehnat. V září jsem se byl podívat na dvě. Obě už jsou fuč, ale byly v téhle cenovce a docela rozumném stavu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta 3,2 vypadá dobře! 3,2 a manuál by byla moc mnam.

No já četl že právě ta 3,2 taky nic moc. Údajně hodně karbonuje a celkově nic moc nebo? Navíc spotřeba prej tragická a oproti 4,2 nejede.

Jako mě i trochu láká to TDI - je to takový krásně perverzní a k té váze 1,8 tuny se ten krouťák hodí plus má fakt hezký zvuk na diesel.

Jako rozvody jsou pruser u všech ale holt se za 50 udělaj a pořád dobrý. Furt to bude za 300 auto co dnes uz nekoupím.

Teď ještě řeším jednu vysypanou S5 - udajně borec toho hodně udělal ale ted se vysypal automat a potřebuje se toho zbavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...