Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 9 hodinami, Tomas_2002 napsal:

Já když vidím ty "borce" u nás v klempírně a lakovně, tak bych byl rád, že to nikdo neopravoval :D Ty promáčkliny na dveřích udělá dr.důlek úplně v pohodě, dělají nám takto i nový auta a fakt nepoznáš nic. 

Na sekanec ve střeše bych se u pětiletý vrány vybodnul. Zkusil bych slevu třeba 3k, za to bych si koupil 2x Zacapa 23y a zkusil to přepít. 

😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Seamaster napsal:

Tak zda se deal je upecen, prihodi 2 roky tovarni zaruky a odvezu to jak je.

Kdo a co s tou kastli bude delat uz se uvidi. Diky boys u za SZ.

Teď se pochlub s fotkou celého auta. Mě ta volva poslední dobou nějak baví, i když je to čína... 🤔

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte aký máte názor na Porsche Panamera prvej generácie? Myslím tým teda hlavne niekoho kto má reálnu skúsenosť s týmto autom buď svoju alebo niekoho známeho. Aká je spolahlivosť/nespolahlivosť tohto auta, prípadne či je nejaký motor ok alebo si s tým dať radšej pokoj. Viem, že v dieslovej verzii by Panamera mala byť relatívne ok ale diesel nechcem...Ďakujem za každé info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobné recenze jsi asi četl, tedy nějaké přeskočení rozvoďáku či odešlá řídící jednotka asi víš, jak jeden autor recenze říká, při nákupu si nechte 250 tis. stranou na servis :) Člověk, které mi kdysi prodával MB S350, tak si ji koupil a nadával na tu délku, že se mu s tím blbě parkuje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Mám jeden dotaz, potrebuju nově do auta poskládat 2 autosedačky a mezi to aby se naskladala naše nactileta pokud možno pohodlně. V me Octě 3 je to na krop a nic moc pohodlného. Nemáte radu které normální auto má širší kabinu? Caddy apod moc nechci, chci aby to vypadalo dobre. Bavíme se v relaci kolem 300+-

Upraveno uživatelem tenge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Peta-Biker napsal:

Zafira

Zafira zrovna dvakrát široká není. Kromě již uvedených citroeny c4 grand picasso, nebo novější c4 grand spacetourer. Mám oba dva, z důvodů tří dětí, starší svůj a ten novější firemní. Jo a v ducatu se nám jezdí taky docela v pohodě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...