Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Tak to s tím doplatkem je nic moc 😞 To se asi nevyplatí.

Jako Sup je pohodlnější a dospělejší auto, ale i tak Octa 4 není jízdně vůbec špatná. V čem špatná je, tak je ovládání infotaimentu a software taky nic moc - běž si to pořádně projet. Mě to nesedlo vůbec, ale Gusta je třeba spokojenej, takže to nemusí být taková tragedie. Co je tragedie největší je dodací lhůta - kolik teď dávají? rok, rok a pul? Nebude u superba lepší čekačka? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, exBURN napsal:

Tak to s tím doplatkem je nic moc 😞 To se asi nevyplatí.

Jako Sup je pohodlnější a dospělejší auto, ale i tak Octa 4 není jízdně vůbec špatná. V čem špatná je, tak je ovládání infotaimentu a software taky nic moc - běž si to pořádně projet. Mě to nesedlo vůbec, ale Gusta je třeba spokojenej, takže to nemusí být taková tragedie. Co je tragedie největší je dodací lhůta - kolik teď dávají? rok, rok a pul? Nebude u superba lepší čekačka? 

Čekačka je opravdu lepší u superbu, ale stejnak mi nikdo nedokázal říct o kolik, jenomže Octavie nejdelsi. Obecně mi řekli ať ani u jednoho nepočítám míň než s rokem. Jinak objednáváme to u Porsche.

 

před 12 minutami, montemar napsal:

octu se zadní nevíceprvkovou nápravou nebrat! strašný! superb ji má vždy. 

Nevíš prosím od jaký výbavy to Octavia má? Případně je to vzdy příplatkové?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle vzdycky zalezelo na budgetu a ocekavani. Kdyz mas prestreleny naroky, tak te cokoliv pod S500 bude trapit :D.

Ceny vzrostly a motory jsou ted proste slozitejsi na vyber, nez byvalo, ale tragedie to neni. Byt to je taky dost subjektivni. Dneska je i Dacie ve stredni vybave celkem pouzitelna kara, jenom jsme proste zmlsany..

Resit veci jako zadni napravu je, v urcitym kontextu, celkem vtipny. Vlecka vs. multilink clovek realne pozna, az kdyz jede brutal kudlu a jeste vi, co mu ty zadni kola drzi. Vsadim se, ze ve slepym testu bychom tu v 90% nedokazali urcit, co tam je, pokud bychom nemeli moznost primyho srovnani, nebo zkusenost.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se s tebou hadat. Predface 03 mela podvozek s vleckou fakt divnej, ale neda se to generalizovat. O3 facelift uz byla treba naladena vyrazne lip a i vlecka mi nevadila. Opel pouzival leta vlecku s Wattovym primovodem a jezdilo to +- srovnatelne s multilinkem.. 

O4 mam malo zkusenosti na posouzeni, ale neprislo mi to tak tragicky i s vleckou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba si koupili úplně jiné a neřešili Škodovku, která je schopná dát do aut za takové darty tak příšerné věci, aneb debata o nápravě = uskákaná koza a nebo infotaimentu, který věčně nefunguje a to tady čtu ty lepší případy nefungování. Sorry, ale koupit nové auto za skoro mega, když nebudu mít slevu jako firma a nebudu si odčítat DPH a pak věčně něco řešit, tak bych jim to omlátil o hlavu. Taková zvěrstva se dají zkousnout fakt jen u služebáku, protože to leda tak vytáčí, ale dotyčný to neplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Táto diskusia ma vážne baví . Neberte si to nikto v zlom, ale som vážne zvedavý, ako by vyzerala, ak by ste si to auto museli platiť zo svojho .

Ja jsem si pred 4 rokama konfiguroval Golfa, ktereho jsem platil ze sveho. Vypadalo to dost podobne … mas rozpoctove omezeni, radil jsem se s lidma, kteri s tim meli zkusenost, sla dostat sleva a auto bylo za 10 tydnu doma default_smile.gif
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, revue gt napsal:

Je to kravina. Ťaháš si dovnútra bordel, pri daždi alebo silnejšom vetre poriadne nenavaríš, atď. To je karavan pre niekoho, kto presne vie, čo a prečo chce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...