Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, M.K. napsal:

Mám za to, že těch 25 % je u aut nad 5 let samozřejmost.

Na stránkách maj tohle https://www.volvozustavavolvem.cz/vyhody-servisu-volvo.php, do programu Volvo selekt pak spadají auta mladší 5 let s nájezdem do 150 000 km 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak přesně je to s těmi bazarovkami ve Volvo selekt? Já už to sice neřeším, ale úplně mi to připomnělo, když jsem před pár měsíci řešil auto a i po Volvech jsem koukal a přesně jedno ze selektu jsem měl i vyhlídnuté a dost mě pak překvapila realita.
Viz mají to být prověřené vozy, kdo ví jak zkontrolované a nevím co všechno a přitom to mnou vybrané nemělo ani komplet historii, ani pořádně ověřitelný nájezd, dotažené z Belgie, bourané a ne moc dobře opravené nejspíš vzhledem ke stavu co jsem viděl, tak nevím, byla to slušná sprcha, abych pravdu řekl. V tu chvíli mi selekt připadal spíš jako takový chyták na hejly ve smyslu, když řekneme, že je to super prověřené atd., tak nebudou nic hledat a koupí to. Co si budeme, ono to Volvo pak i zmizelo, takže se prodalo, ne že ne, ale čekal jsem teda úplně jiný stav vzhledem k selektu a že by to mělo být lepší, než klasické bazarovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam zkusenost nedavnou a relativne dobrou. Kupoval jsem ojetinu s Volvo select garanci a pri prodeji auto prochazi kontrolou a vse co nebylo funkcne cajk doladili dokonce na svy naklady. Me treba vymenili brzdovy desky, i kdyz je to spotrebak a Select se na to nevztahuje. Vystupni protokol Volvo Select prohlidky jsem dostal pak s doklady. Prijemny prekvapeni, necekal jsem to. 
Servisni historie bez problemu, vse vedeno v servisce. Downside byly provozni sramy na kastli, i kdyz auto inzerovano jako perfektni stav. Tak me na svy naklady prodlouzili Volo select o 2 roky a On call service tez a jsem spoko.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 5. 2022 v 13:12, H-B napsal:

2.0tdi dsg combi, Style plus, asist jizda 1.5, el viko kufru. Nic vic, zadny extra kola nebo barva..

tak já mám objednaného scouta, takže 4x4 a s doplňkové (protože už je v "základu" více méně vše) jsem měl jen tažné, barvu, rezervu a ten sunset packet.

BTW co problémy na autě? Vyhnuly se ti nebo máš permicu do servisu? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, rainier wolfcastle napsal:

tak já mám objednaného scouta, takže 4x4 a s doplňkové (protože už je v "základu" více méně vše) jsem měl jen tažné, barvu, rezervu a ten sunset packet.

BTW co problémy na autě? Vyhnuly se ti nebo máš permicu do servisu? 

Noo, tohle mam 3 tydny. Menim operaky po roce. Predchozi ale za ten rok bylo na 3 svolavackach a jedne vymene celeho infotainment modulu (proste jednoho dne cerna obrazovka, nesly senzory na parkovani, diky obrazovce nesla serizovat klima apod.) Ale jinak v pohode. Do te doby to byly nastesti jen male bugy, typu ze mi nenaskocil pruh s klimou.. naskocil po dalsim nastartovani..

Co me stve trvale je, ze  manzelce nejde napojit apple carplay, ale to bude problem v tel. (ma XSko).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Bells napsal:

Jak přesně je to s těmi bazarovkami ve Volvo selekt? 

Já kupoval auto, které do toho těsně nespadlo rokem výroby, na první garančce se měnily komplet všechny filtry a náplně, protože prý nedohledají historii servisu před dovozem do ČR (ze Švédska ...) ale po prověření přes carvertical kilometry souhlasily a bouračka tam zaznamenaná taky nebyla, nicméně stav auta ani nenaznačuje, že by tam měl být nějaký problém, od koupě (koncem června to bude rok) najeto k plné spokojenosti cca 30 000 km. Volvo Cardion Brno. A auta se jim tam točí jak na běžícím pásu, to je pravda, když jsem přijel jen tak sondovat terén, měli tam na příjmu pěknou, červenou V 40 Crosscountry. Za týden tam stála s cedulí za oknem, že je prodaná. Ani se nestačila dostat do inzerce, a že jsem tehdy ten web sjížděl denně 🙂 

IMG_5596.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Volva pozor na to, ze sleva na dily plati jen v kombinaci s tim, ze to musite u nich nechat udelat. Na praci je pak taky sleva, ale ne vzdy se to vyplati. 
O Selectu by vam mohl povypravet kamosuv otec, kterymu umrel na dalnici motor tyden po radnem pravidelnem servisu. Udajne kontrolovany rozvodak se roztrhl a nestesti bylo na svete. Volvo nejdriv pokrcilo ramenama, pak ukazalo prostrednik a tak to ted resi soudni znalec a pravnik. A Select najednou ma spoustu vyjimek...

Sam mam pate Volvo, 3 kupovane pres autorizak, posledni v Cardionu. A prestoze se porad povazuju za fanouska znacky, tak i kdyz toci hodne aut pres bazar, neni to nic premiovyho a extra. Posledni obchod ve me zanechal dojem, ze je to bazar jako kazdy jiny, jen v lepsim baraku a borci maji obleky. K autu slibili 18" zimni, ze kterych se po zaplaceni plne cen auta vyklubaly 16" s hrebama na odrbanych discich. A to nemluvim o tom, ze peclive servisovane auto po napichnuti na diagnostiku prozradilo meneny motor. To bylo udivenych pohledu...

A jestli mate pochybnosti o vyse uvedenem, rad vas vyvezu do lakovny, kde se opravuji lehci bouracky dotazene ze Svedska, ktere pak delaji paradu na bazaru, samozrejme s ceduli Nehavarovano.

Volvo mam rad, mam ted XC70 D4 Inscription Polestar 2016 a nedam na to dopustit. Ale rada na zaver zni: autorizak ano, ale s mechanikem s origo diagnostikou VIDA a vse zkontrolovat a proverit. A poradne procist, co Select kryje. XC jsem kupoval trilete a Select odmitl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, antitomas napsal:

Udajne kontrolovany rozvodak se roztrhl a nestesti bylo na svete. 

Kto veri na "kontrolu rozvodaku" o autach moc netusi. Vratane toho mechanika. Na kontrolu rozvodaku existuje jedina rozumna odpoved of mechanika: ano, rozvodak je tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 5. 2022 v 12:53, AndyAaron napsal:

Tu 1.0 114kW strasne chvalil Vaculik ve videu. 1.5 ani nikde zadna skladovka/predvadecka? Nedavno jsem se dival a par jich bylo…

Min týden jsem tu 114kw nafasoval v práci, focuse mám asi třetího a vždy my byl příjemnější na řízení než třeba uskakana oktávka (doma mame trojku s 1,8tsi 4x4 ) .. 

Ten motor je celkem zajímavý, neskutecny co dokážou vymacknout z litru :) celkem smutný, ze už je to mimo ST nejsilnější motor v portfoliu, doba je zla… no je to sluzebak, takže neresim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, AndyAaron napsal:

Diky za info. Jezdi, jezdi a treba za mesic nebo za tri se tady podel o dalsi dojmy. Ja jsem muse zatim akci nakupu odlozit, takze mam jeste cas vybirat :)

Oukej :) 

Vracel jsem 11/2017 focuse ještě s 1.5 naftou a zatím je toto ve všech směrech lepší.. Ale je brzy na hodnocení 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I spotřebou jo ? I když je fakt, že tyhle motory už moc nežerou, já jel minulý týden s Kamiqem 1.0 Tsi na služebku, fotka po vrácení auta, trasa Havířov - Nové Město na Moravě, 3 dospělí, puštěná klima, bylo to tichý, na dálnici jsem nikomu nezavazel, vracel jsem to docela příjemně překvapen. 

IMG_5648.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LoL, za tohle jezdí i moje deset let starý Volvo, co do pohodlí se bavit asi netřeba a 160kW motor nějak věci jako puštěná klima nesere. To nebylo nic osobního, jen jsem soukromě zděšen jak se automotive dojebalo a ještě čtu že to je příjemné překvapení. ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...