Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, honzyk napsal:

I spotřebou jo ? I když je fakt, že tyhle motory už moc nežerou, já jel minulý týden s Kamiqem 1.0 Tsi na služebku, fotka po vrácení auta, trasa Havířov - Nové Město na Moravě, 3 dospělí, puštěná klima, bylo to tichý, na dálnici jsem nikomu nezavazel, vracel jsem to docela příjemně překvapen. 

IMG_5648.JPG

To nevím, spotřebu neresim ani na soukromém, přijde mi to na hlavu honit spotřebu :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Tom4 napsal:

LoL, za tohle jezdí i moje deset let starý Volvo, co do pohodlí se bavit asi netřeba a 160kW motor nějak věci jako puštěná klima nesere. To nebylo nic osobního, jen jsem soukromě zděšen jak se automotive dojebalo a ještě čtu že to je příjemné překvapení. ;) 

Rozdíl bude v tom, že tuhle spotřebu měl v naloženém autě a jel relativně svižně.

To je podobný jako srovnat spotřebu tvého Volva ve městě vs. Kamiq ve městě....on tam pojede za 6 ty za 12.

Obráceně se to srovná, tvé auto je na dlouhé jízdy, kamiq na cesty kolem komína.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Tom4 napsal:

LoL, za tohle jezdí i moje deset let starý Volvo, co do pohodlí se bavit asi netřeba a 160kW motor nějak věci jako puštěná klima nesere. To nebylo nic osobního, jen jsem soukromě zděšen jak se automotive dojebalo a ještě čtu že to je příjemné překvapení. ;) 

Rozdíl bude v tom, že tuhle spotřebu měl v naloženém autě a jel relativně svižně.

To je podobný jako srovnat spotřebu tvého Volva ve městě vs. Kamiq ve městě....on tam pojede za 6 ty za 12.

Obráceně se to srovná, tvé auto je na dlouhé jízdy, kamiq na cesty kolem komína.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Tom4 napsal:

LoL, za tohle jezdí i moje deset let starý Volvo, co do pohodlí se bavit asi netřeba a 160kW motor nějak věci jako puštěná klima nesere. To nebylo nic osobního, jen jsem soukromě zděšen jak se automotive dojebalo a ještě čtu že to je příjemné překvapení. ;) 

Rozdíl bude v tom, že tuhle spotřebu měl v naloženém autě a jel relativně svižně.

To je podobný jako srovnat spotřebu tvého Volva ve městě vs. Kamiq ve městě....on tam pojede za 6 ty za 12.

Obráceně se to srovná, tvé auto je na dlouhé jízdy, kamiq na cesty kolem komína.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn, jsem čekal. :) jak jinak taky. Taky ještě můžu pomlouvat služebního Superba loňského, a to je L&K 😂 ale to už mě někdo rovnou pošle do prdele tady 😁

Jo a ještě občas jezdím přes Brno. Ne oklikou jak AF1, ale skrz. Heč. 

 

 

:cheers: volové ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Tom4 napsal:

Njn, jsem čekal. :) jak jinak taky. Taky ještě můžu pomlouvat služebního Superba loňského, a to je L&K 😂 ale to už mě někdo rovnou pošle do prdele tady 😁

Jo a ještě občas jezdím přes Brno. Ne oklikou jak AF1, ale skrz. Heč. 

 

 

:cheers: volové ;)

Ale hovno.... jednoduše, Kamiq 1.0tsi má prostě jiné určení než Volvo XC90 nebo já nevím jaké, každé má svou klientelu.

Já jsem stará škola měl jsem 2.0 atmosféru benzín, teď mám 1.2tsi a ono to sakra nějak fungujeme, spotřeba nižší a že to není taková sranda a nejde to točit od 1000-6500ot na to sere pes, na závodění už jsem starý. Jo a mojí paní jsme koupili 1.0tsi + dsg a zase to funguje tak jak má. 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jéje to jsem zase něco způsobil. 😅 Dřív mě v práci trestali Fabií 1.2 HTP, která nejela a v dálničním režimu žrala i trávu kolem cesty, takže jo Kamiq 1.0 TSI bylo příjemné překvapení, čekal jsem to horší. Za svoje Volvo bych to taky nevyměnil, ale kdo jezdí okolo komína a párkrát do roka vyrazí někam dál na vejlet, vůbec bych se mu to nebál doporučit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, honzyk napsal:

A jéje to jsem zase něco způsobil. 😅 Dřív mě v práci trestali Fabií 1.2 HTP, která nejela a v dálničním režimu žrala i trávu kolem cesty, takže jo Kamiq 1.0 TSI bylo příjemné překvapení, čekal jsem to horší. Za svoje Volvo bych to taky nevyměnil, ale kdo jezdí okolo komína a párkrát do roka vyrazí někam dál na vejlet, vůbec bych se mu to nebál doporučit. 

Jako třeba párkrát do roka naložit rodinu, zavazadla, rakev a třeba hurá Chorvatska? To by tě ale mohli po návratu možná i zabít 😂 Já bych tato auta viděl opravdu spíše kolem toho komína...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Gustaf napsal:

Takže do Číny nedorazily a prodavaj tady. To jde? Tam jsou úplně jiný bezpečnostní nároky,ne?

Nevyrábí se tohle v Čině a nevozí to sem ?

před 26 minutami, African napsal:

Jako třeba párkrát do roka naložit rodinu, zavazadla, rakev a třeba hurá Chorvatska? To by tě ale mohli po návratu možná i zabít 😂 Já bych tato auta viděl opravdu spíše kolem toho komína...

No, když spočítám, kilometry tak bych byl z domu u italského moře taky, tak jednou do roka by se to dalo přežít. Pravda, jeli jsme bez rakve, krámů v kufru a řvoucích dětí. 😁

P.S. na moji obranu, ženu a děti ještě nemám, takže pro mě zavazadla na dovolenou zatím stále platí 1 batoh na osobu 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, honzyk napsal:

Nevyrábí se tohle v Čině a nevozí to sem ?

No, když spočítám, kilometry tak bych byl z domu u italského moře taky, tak jednou do roka by se to dalo přežít. Pravda, jeli jsme bez rakve, krámů v kufru a řvoucích dětí. 😁

P.S. na moji obranu, ženu a děti ještě nemám, takže pro mě zavazadla na dovolenou zatím stále platí 1 batoh na osobu 😂

S rodinou a haldy zavazadly, které potáhneš na dovolenou hned změníš postoj k obsahu motoru :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, African napsal:

Jako třeba párkrát do roka naložit rodinu, zavazadla, rakev a třeba hurá Chorvatska? To by tě ale mohli po návratu možná i zabít 😂 Já bych tato auta viděl opravdu spíše kolem toho komína...

To mi pripomnelo jak mi pred X lety “nestihli” v AutoIn opravit ve sjednanym terminu S maxe a rekli mi to 2 dny pred odjezdem do Chorvatska. Podotykam, ze jezdime na jih, takze od nas cca 1100km. V tu dobu s nama jeste jezdila i dcera, takze ve 4 lidech. Kdyz jsem prisel domu a oznamil, ze teda pojedeme Fiestou tak to vypadalo na rozvod. Nakonec zena vse prebalila, kazdej mel malej palubni kufr a dokonce se nam tam vesla mala i lednice s nejakou svacou na cestu. Ve finale to bylo v pohode, jen na dalnici v tahlejsich kopcich tomu trochu dochazel dech 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je to pět let. Sobota ráno, Smax narvanej věcma na dovolenou v ČR. Auto odmítlo s námi jet. Všechno kromě odrážedla jsme narvali do Thálie rodičů a odjeli jsme na dovolenou. Přijeli jsme po týdnu domů a Smax normálně nastartoval. Po té šel z domu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, honzyk napsal:

Nevyrábí se tohle v Čině a nevozí to sem ?

No, když spočítám, kilometry tak bych byl z domu u italského moře taky, tak jednou do roka by se to dalo přežít. Pravda, jeli jsme bez rakve, krámů v kufru a řvoucích dětí. 😁

P.S. na moji obranu, ženu a děti ještě nemám, takže pro mě zavazadla na dovolenou zatím stále platí 1 batoh na osobu 😂

Dokonce....tak to nevím, jestli bych do toho šel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...