Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Před hodinou, Gustaf napsal:

Trochu vám do toho vstoupím. Něž hodím auto do keramiky a fólií... jaký používáte šampon na mytí vašich mazlíků? Aby se to pak hezky lesklo a vypadalo to dobře. Diky 

Všechno od Auto Finesse, kupované tady, a jsem spokojený.

https://www.vlesku.cz/sada-autokosmetiky-auto-finesse-ktera-umyje-a-ochrani-lak-60-dni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motivace nakupu novych sluzebnich aut.. ale jestli to dobre chapu, tak se do toho vejde jen elektrika, ani hybridy..

V případě nízkoemisních motorových vozidel se má tato částka k dodaneni snížit z 1 % na 0,5 % vstupní ceny nízkoemisního motorového vozidla.

Nízkoemisním motorovým vozidlem se pro účely daní z příjmů do dne nabytí účinnosti speciálního zákona upravujícího podporu nízkoemisních vozidel rozumí silniční vozidlo kategorie M1, M2 nebo N1, které nepřesahuje emisní limit CO2 ve výši 50g /km..

https://www.du.cz/33/podpora-nizkoemisnich-vozidel-z-hlediska-dani-z-prijmu-uniqueidgOkE4NvrWuMdlzpIfIyuG-mYGoXFm7jJpLpGVMy1prA/?utm_source=ENDU&utm_medium=enl&utm_campaign=ENDU-2022-18&utm_content=ENDU-welcome&contract=[[contract]]&wa=WWW22E3%20DU&utm_name=ENDU-welcome

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, African napsal:

My nádobí, dobrá věc :D Ale na auto bych řekl, že bude až trochu zbytečně agresivní ...

to nevim, myslím, že ne. dám jen pár kapek, hodně teplou vodu a pořádně napěnit. funguje to, na obou autech je lak jak novej. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Prochy68 napsal:

Nez jsem si to zvetsil, tak jsem myslel ze bude nejaka chlataci party z kbelikuemoji28.png. Jen to vlakno mi nesedelo, uz proste prd vidim.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk
 

Zrak máš dobrej, ale jsi alkoholik 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...