Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, adamo napsal:

Giulia je super. Je to už ale normální auto, takže kandidát spíše na obyč-neobyč daily. Není to auto, se kterým by se člověk jel projet po okreskách. Jenom nevím jestli na ni mám dost odvahy. Záruka je sice 5 let, ale pořád je to alfa :D Hlavně se mi ale nedaří, aby si ji zamilovala manželka tak jako já :D

Všude se sice píše, že je výkon OK, ale oproti caymanu by to bylo míň, a to asi nechci.

Pomalu k tomu směřuju. Jenom jak se říká, život je příliš krátký abychom řídili nudná auta 🙂

Starší Lexus RCF? Je to spíše grand turismo než M3, ale 5 litrová atmosférická V8...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Gustaf napsal:

Giulia qf normální auto?

Nová Gulia QV je stejně jako M2, M3, M4 výrazně mimo budget, řeším nové auto se zárukou. 

před 2 hodinami, eskimak napsal:

Ci je Giulia normalne auto alebo nieje normalne, z Caymana je to prepad do hlbin. Neverim ze ta moze pri prechode z Caymana do Giulie nieco potesit. Priznavam ze s Giuliou nemam skusenosti, no to auto je predsa ina trieda.

Giulia by se mi líbila pokud bych si caymana nechal, ale to zas nevyjde ten budget. Holt ideální řešení zřejmě v mém rozpočtu není, takže budu muset vybrat kompromis.

Před hodinou, safi napsal:

Starší Lexus RCF? Je to spíše grand turismo než M3, ale 5 litrová atmosférická V8...

Lexus sice platí za spolehlivý, ale to platí i Porsche a úplně bez servisu to stejně není. Proto jsem starší auta vynechal úplně. Navíc s 5l V8 se dostávám s běžným provozem někam, kam nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, eskimak napsal:

Ci je Giulia normalne auto alebo nieje normalne, z Caymana je to prepad do hlbin. Neverim ze ta moze pri prechode z Caymana do Giulie nieco potesit. Priznavam ze s Giuliou nemam skusenosti, no to auto je predsa ina trieda.

Mysleli Giuliu GV a ta ma motor z Ferrari a myslim ze to bude o dost lepsie zvezenie ako stary Cayman

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, runner200 napsal:

Mysleli Giuliu GV a ta ma motor z Ferrari a myslim ze to bude o dost lepsie zvezenie ako stary Cayman

Giulia QV je ale auto za 2,5 mln. Já tady řeším něco za cca 1mln bez DPH. Takže nápad QV je super, ale mimo moji realitu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Giulia QV je ale auto za 2,5 mln. Já tady řeším něco za cca 1mln bez DPH. Takže nápad QV je super, ale mimo moji realitu

Kia Stinger bude na vyblbnutí zábavný auto, ještě vyladěný Biermannem. Akorát jako náhrada za Caymana je to samozřejmě propad))
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Mr. Sandman napsal:

mě právě vyšla kolem toho miliónu nejlépe ta GT86, sice je asi nejpomalejší, ale sedí se v ní jako ve sporťáku, ne na židli... navíc, na minulou verzi dělal Cosworth kompresor kit, takže předpokládám, že bude i na tu novou a s tím už by to mohlo být lehce přez 300 koní na kolech

S tím kitem pak nastane otázka, jestli se to podaří sériovými brzdami ubrzdit a taky jestli ten výkon a krouťák pobere převodovka a diferenciál.

A pak už se penízky budou jenom sypat. To je problém většiny tuningů, chipů a kitů. K tomu výkonu musíš přizpůsobit i to další.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

31 minutes ago, bedan said:

S tím kitem pak nastane otázka, jestli se to podaří sériovými brzdami ubrzdit a taky jestli ten výkon a krouťák pobere převodovka a diferenciál.

A pak už se penízky budou jenom sypat. To je problém většiny tuningů, chipů a kitů. K tomu výkonu musíš přizpůsobit i to další.

Převodovka je tuším z WRX, kde je 2.4T takže tam by problém být neměl. A kapalinu s destičkami musíš stejně vyměnit, pokud chceš jezdit trošku rychleji mimo dálnice?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes tahle malá Toyota jela za mnou po Praze cca 5 minut a její zvukový projev byl skvělý. 
Ale nejsem si jist jestli je vůbec u nás dostupná.Mít velikou garáž na 5 aut a v ní jedno malé místečko s 1 mega na účtě volné, mám ji tam

Odesláno z mého SM-N986B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...