Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

V 25. 8. 2022 v 11:15, exBURN napsal:

A proč chce z Kamiqa do MG? Vždyť to bude sešup dolů. 

 

btw: ukaž mu výsledy NCAP bezpečnosti - jak je to "dobře" postavené. Zejména oproti Kamiqu

NCAP zabral, díky za doporučení, už se uklidnil;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smejem sa, ked vidim k tymto cinskym SUV ci crossoverom hesla typu MG since 1924,  britska elegancia ci britske dedicstvo 😆😆😆.

Ci su to dobre auta alebo nie, hodnotit neviem, ale je iste, ze to nie su roadstery ani ziadne sportaky. Najlegendarnejsie MG boli roadstery a MG bolo vzdy synonymom sportaku za ludovu cenu (poor man's Aston Martin 🙂) . Takze neviem, co s tym maju spolocne tieto nove modely. A podla predoslych komentarov tipujem, ze ani s tou cenou to nevyzera velmi ludovo 😀

Posledne skutocne britske MG (ludove sportaky) to boli naposledy pod MG Rover grupou, predtym ako to skrachovalo a kupili to cinania, modely: ZT260, ZS180, F, TF, ZR. (mal som 3x ZS180).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jednu stranu chapu, ze se smejete az se za bricho popadate, ale na druhou stranu je ten krok naprosto logicky.

1. Kolik roadsteru se rocne proda v EU / celosvetove?

2. Jedou na vlne toho, co tahne. Kdysi to mozna byly roadstery, dnes to jsou SUV, pseudosportovni SUV, SAV, crossovery a jine paskvily.

3. Krok je to naprosto logicky. Potrebuji tu znacku vybudovat znova, takze prodavaji neco, co zakaznik hleda a kupuje. Az to budou mit vybudovane, tak si mozou hrat s maloserii roadsteru, sportaku a ja nevim ceho jeste.

4. Vzpomenme par let zpet v jakem stavu bylo Porsche a kam se diky Cayenne dostalo.

Nerikam, ze MG ted nejsou hrozne kramy, ale na reinkarnaci znacky jdou naprosto logicky a rekl bych spravne. I kdyz se mi to tedy nelibi a nekoupil bych to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Ze zahraničních recenzí vím, že se jedná o velmi komplikované auto napěchované senzory stejně jako vrcholová německá prémie (Mercedes S a BMW 7). Problémem bude prodejnost a servis po záruce bude brutálně drahý... 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, mám zase a opět nutkání koupit Mitsubishi Pajero Sport, 3,0iV6 130kw GLS a předělat to na LPG.
RV 2000, 148 434 km. Je to neracionální nákup, já vím, ale vždycky se mi to auto líbílo.

https://www.sauto.cz/osobni/detail/mitsubishi/pajero-sport/178543706

Vím, že tady je spousta offroadistů @TLD, @DavidLC @wawrik, tak jestli můžete mrknou na fotky podvozku, jetsli je to už uplně po smrti, nebo to pár let pojezdí. 

Popř. nějaké další zkušenosti s tímto konkrétním autem.

 

IMG_1136.JPG

IMG_1135.JPG

IMG_1133.JPG

IMG_1134.JPG

IMG_1131.JPG

IMG_1132.JPG

IMG_1130.JPG

IMG_1128.JPG

IMG_1129.JPG

IMG_1126.JPG

IMG_1127.JPG

IMG_1124.JPG

IMG_1125.JPG

IMG_1123.JPG

IMG_1121.JPG

IMG_1122.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, African napsal:

148 najeto a takovýhle stav? :wacko: Tak to ani boha...zajímal bych se i o motor, protože tam může být s přehledem namotáno půl míče. Já měl na své micině když jsem ji prodávál skoro dvákrat tolik a takhle volant tedy nevypadal 😆

 

Je to 22 let starý auto. tipoval bych to spíš na zašlou špínu než na podřenou kůži. Zbytek interiéru vypadá zachovale, včetně řidičovy sedačky. Co jsem do teď viděl, tak bylo u stejného auto v daleko horším stavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, Kotlick napsal:

Je to 22 let starý auto. tipoval bych to spíš na zašlou špínu než na podřenou kůži. Zbytek interiéru vypadá zachovale, včetně řidičovy sedačky. Co jsem do teď viděl, tak bylo u stejného auto v daleko horším stavu.

Cebia má 23 záznámů ohledně najetých km, což je v podstatě celá historie vozu, to zní slibně a jen tak se to nevidí. Dnes už si to tahá Cebia z STK, ale dřívější historie by naznačovala návštěvy pouze u autorizovaného servisu Mitsubishi. Myslím, že ten výcuc by stál za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, African napsal:

Cebia má 23 záznámů ohledně najetých km, což je v podstatě celá historie vozu, to zní slibně a jen tak se to nevidí. Dnes už si to tahá Cebia z STK, ale dřívější historie by naznačovala návštěvy pouze u autorizovaného servisu Mitsubishi. Myslím, že ten výcuc by stál za to.

JJ, taky mě to překvapilo. Ale ten podvozek se mi nelíbí. Nečekám leštěnku, ale tohle vzal někdo asfaltem přes rez... Ale třeba místní offroad komunita mi řekne,že to není špatný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Kotlick napsal:

JJ, taky mě to překvapilo. Ale ten podvozek se mi nelíbí. Nečekám leštěnku, ale tohle vzal někdo asfaltem přes rez... Ale třeba místní offroad komunita mi řekne,že to není špatný...

Je to špatný! Dokonce velký špatný, řekla by Jolanda. Tendle černej blemc je asi nejhorší varianta inzerátu.

+ napoví asi i recenze toho bazaru z odkazu

Upraveno uživatelem busdriver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten podvozek vypadá hodně nedůvěryhodně. Koneckonců i ty amatérské retuše na částech kasle. Pravda u rámovky je, že kasle je na parádu, ale tady to vypadá celkově dost zhuntovaně a hlavně jako zanedbaná údržba a až "předprodejní servis". Mimochodem ty zadní brzdy se jeví (po mých zkušenostech s japonskými zadními kotoučovými brzdami (jak na osobáku tak na teréňáku)) po smrti, tipnul bych, že skoro nebrzdí. Uměl bych vyhodit 95000 jinak. Hodnocení toho bazaru taky žádná hitparáda.

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Kotlick

čistě náhodou, není Pajero ze Zlína?

za mě to bude pokladnička, ale spíš na korozi, než na mechanické díly auta.

Ale co by člověk čekal za 3x průměrné platy l.

 

Edit. sorry už vidím inzerát, tohle je mimo Zlín.

Upraveno uživatelem guzmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Kotlick Podle fotek tipuju, že jak vezmeš za kousek toho "nástřiku" tak se odloupne a pod tím jede koroze jako kráva. Tohle "zaplácnutí" je nejhorší, nástřik by měl být vosk, mastnota, co neudělá vrstvu jako igelit... snad pochopitelné... Já ti rozumím, takových skoků jsem pár zažil, ale to trápení pak přebije tu radost.... Asi jsem nepotěšil... přeju chladnou hlavu 😉 když si budeš chtít pokecat, klidně napiš, povyprávím storky s úletama 😀

Upraveno uživatelem DavidLC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No se tak nějak vnitřně smiřuju s tím, že se na to vyse.. . Ten podvozek se mi nelíbí. Už mi to psal i můj mechanik, že jestli s tím chci jezdit k němu, tak ať si to dobře rozmyslím .😎

Chlapi díky za názory, jdu hledat něco jiného...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...