Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 3 minutami, African napsal:

Nevidím na tom nic špatného vybírat auto se svoji drahou polovičkou.....ba naopak, pokud v tom budou jezdit oba.

Súhlas, veď je to auto na poskakovanie okolo komína pre manželku, tak s ním musí byť stotožnená v prvom rade ona. Navyše keď si predstavím, čo som okolo kúpy auta robil ja sám, tak prístup toto sa mi páči, berieme, sa mi zdá ako vysoko bezproblémový... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, na toto téma bych si dovolil doplnit:

Auto pro manželku - pohoda.

Auto pro milenku - pohoda.

Auto pro matku - totální peklo. Už třikrát za posledních 10 let jsem si s mojí drahou maminkou sedl, vyslechl její přání, všechno jí vysvětlil, do různých autosalónů ji dovedl, dle jejího zadání auto objednal, zaplatil. Za rok to samé: Ty Robe, já Ti nevím, ale to auto je nějaký divný ..... 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Bert napsal:

Přátelé, na toto téma bych si dovolil doplnit:

Auto pro manželku - pohoda.

Auto pro milenku - pohoda.

Auto pro matku - totální peklo. Už třikrát za posledních 10 let jsem si s mojí drahou maminkou sedl, vyslechl její přání, všechno jí vysvětlil, do různých autosalónů ji dovedl, dle jejího zadání auto objednal, zaplatil. Za rok to samé: Ty Robe, já Ti nevím, ale to auto je nějaký divný ..... 🙂

Nepôjdeš v najbližšom čase cez Bratislavu, syn môj?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sranda-nesranda, budem musieť v nejakej blízkej dobe obstarať približovadlo manželke. Niečo bazárové, automat, benzín, na krátke jazdy, nie trojdverák. Rozpočet malý, peniaze zožral barák. Nejaké tipy na spoľahlivé vozítko za pár peňazí? Dve desaťročia si prdel vozím v služobných autách, vôbec nemám prehľad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, McStinger napsal:

Niečo bazárové, automat, benzín, na krátke jazdy, nie trojdverák. Rozpočet malý, peniaze zožral barák. Nejaké tipy na spoľahlivé vozítko za pár peňazí? Dve desaťročia si prdel vozím v služobných autách, vôbec nemám prehľad.

Sused v BA predával 2013 Yaris Hybrid za 5000 €, keď som tam naposledy bol, môžem mu zavolať. Neviem, čo je pre teba nízka cena, ale toto auto ťažko zohnať a cena za neho mi príde dosť v poriadku, navyše je sused pedant.

Rovnaké v inej výbave som mal na IS, veľká spokojnosť, aj frajerka sa na ňom dokázala rozjazdiť, dovtedy sa bála.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, wawrik napsal:

Súhlas, veď je to auto na poskakovanie okolo komína pre manželku, tak s ním musí byť stotožnená v prvom rade ona. Navyše keď si predstavím, čo som okolo kúpy auta robil ja sám, tak prístup toto sa mi páči, berieme, sa mi zdá ako vysoko bezproblémový... :D

Zejména, když to jde ze společných rodinných peněz a budou s tím jezdit oba manželé. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 20 hodinami, sejkoram napsal:

Nova Toyota Prius HEV nevo PHEV Hybrid Reborn: 2023 Toyota Prius Revealed - Toyota USA Newsroom

PHEV se bude moct dobijet pres solar ve stresnim oknu. Elektro dojezd kolem 60 km.

HEV nove s motorem 2.0, 144 kW

Nejhezčí Honda, co Toyota udělala 😂

Mě prostě připomíná Civic... Jinak samozřejmě fajn, jen to zmenšování, jsem na to zvědavý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Nezdalo sa mi nieco  aj ked teda to UX nie je uplne marne na furikovanie sa okolo komina. Uz ma aj potesilo pozitivne hodnotenie k UX. NX je super, len to je uz dalsich +7 tisic za najnizsiu vybavu a 4x2. Aj ked teda v Lexuse ta najnizsia vybava je dost bohata.
Ahoj, tak jak to dopadlo?

Odesláno z mého SM-N986B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar. 
Dopadlo... Nakoniec som zlomil manzelku na RAV4, ale podmienka bola farebna kombinacia. V ramci SR sa objavili 3-4 kusy, ale vzdy mi ju niekto vyfukol pred nosom, doslova v ramci minut. Skoda. A cakat na novu radovo mesiace sme nechceli. Takze tu je vysledok. Uz je doma na znackach.

 

IMG_1748.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie nie, len UX. Ako povedal Rasto Chvala v recenzii - "mestsky prieskumnik". Je to auto na cca 10 tis. km rocne takmer vylucne v meste. Uvidime realitu... V piatok sme si ho prevzali, nasledne k nam na vychod dorazila snehova kalamita s vetrom, takze na nejake to vozenie neboli podmienky. Nesli ani elektricky, lokalne vlaky aj 340 min. meskania, nasa dedinka odrezana od sveta takmer na dva dni.
Este ze mam pivnicu a nejaku tu slivovicku a reznu v bohatej zasobe 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No paráda, trošičku jsem doufal že LexusI když jsem tipoval že vemeš NX předokolku, co tam teď mají s hybrid slevou.A samozřejmě závidím, já čekám od června a budu minimálně do konce léta, pokud se zas něco neposere ve světě..Gratulace

Odesláno z mého SM-N986B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, EpsteinBarr napsal:

Nie nie, len UX. Ako povedal Rasto Chvala v recenzii - "mestsky prieskumnik". Je to auto na cca 10 tis. km rocne takmer vylucne v meste. Uvidime realitu... V piatok sme si ho prevzali, nasledne k nam na vychod dorazila snehova kalamita s vetrom, takze na nejake to vozenie neboli podmienky. Nesli ani elektricky, lokalne vlaky aj 340 min. meskania, nasa dedinka odrezana od sveta takmer na dva dni.
Este ze mam pivnicu a nejaku tu slivovicku a reznu v bohatej zasobe 🙂 

Měl jsem ho na cca 200 km a mě se to líbílo a do ruky sedlo. Vysavačový projev není a když jsem si přišlápl i se svezeš. Ta převodovka má projev automatu a neboj, neměl jsem s tím problém vyjet i mimo město 😃 Jak se psalo, je to pro dva a málo bagáže.  Možná i větší nákup by šel na sedačky. Ale to není vada,ale vlastnost, takže proč ne, ať dělá radost 😉.

Mimochodem barva je boží 🤩

Upraveno uživatelem DavidLC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 12. 2022 v 8:56, EpsteinBarr napsal:

Nazdar. 
Dopadlo... Nakoniec som zlomil manzelku na RAV4, ale podmienka bola farebna kombinacia. V ramci SR sa objavili 3-4 kusy, ale vzdy mi ju niekto vyfukol pred nosom, doslova v ramci minut. Skoda. A cakat na novu radovo mesiace sme nechceli. Takze tu je vysledok. Uz je doma na znackach.

 

Pěkné, ale zasloužil by víc hezkých fotek 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem myslel, že pošlu Cupru do světa a pořídím nový kočár, ale nedopadlo to. Chtěl jsem A5 Sportback v benzínu 250k, ale výbava byl fakt holobyt. Takže cupra zůstává, kdybyste někdo věděli o nějakém zábavném benzínu s 250+ koňmi a místem pro 4 lidi, tak sem s nápady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...