Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 5 hodinami, vojta74 napsal:

Hodně vzpomínám na Subaru Outback.

No mám Otb BS a předchozí bylo Mondeo Mk4 a to mě dost rozmlsalo. Místo kufru to mělo snad jeskyni, nebo nevím. Dal jsem tam v klidu podvozek od Thule kočátku + korbu a vedle naskládal různě tašky, bedny. U Otb jsem dal podvozek, korbičku a skoro se mi nechtěl zavřít el. kufr jak to někde kousek přečnívalo. A asi důležitá věc, já prostě potřebuju mít kufr naloženej tak, že zatáhnu roletku. Nesnesl bych to mít vyskládaný do výšky ještě. Jednou jsem byl nucen vzít rakev, ale vezl jsem v tom v podstatě jen malýmu kolo a jednu tašku. Ale do kufru bych to už nedal. Na druhou stranu, co nevozím kočárek je to vše na klid. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Berbatow napsal:

Zafira C v automatu 125kW. Rozměrově téměř jako Kodiak (Zafira je kratší o pár cm,ale je vyšší a širší). Mám už třetí, naprostá spokojenost. Měl jsem A,B, a teď C model.

Pod to se podepisu. Jeden z nejpodcenovanejsich rodinnych dostavniku. Plus ma super podvozek a je s tim prekvapive daleko vetsi zabava, nez treba s Octavii/Superbem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Vasa_H napsal:

Kdyz uz se tu probira Zafira, nemate nekdo zkusenos s posledni Insignii 154kw 4x4? 

Mas štěstí, ze jdu kolem:)

insignia byla a je můj favorit i přesto, ze jsem fanouškem vw a nyní pouze řidičem aut ze stuttgartu

podledni insignii jsem měl cdti biturbo GSI 4x4 limuzinu

top kára! Nadčasová a super. Samostatnou kapitolou jsou OPEL sedacky to je proste ráj pro záda.

auto jsem měl od “nova” do 50, což je rok, respektive březen - prosinec.

Za mě doporučuji 

 

22B0B3C2-7B91-429E-A4E5-F22080DE5696.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se pridam i k tomuhle. :D Nej kara, co jsem mel. Zere to jak tank, jinak parada. Oproti Passatu/Superbu je to vyrazne zabavnejsi auto, nedosahne Mazdy 6, ale blizi se... Bi-turbo naftu 154 kW delali jen v 8st automatu(menicovej Aisin). Pohon vsech kol ma torque vectoring a zadni diff je od NGK - stejny technicky reseni jako Focus RS, RR Velar. Za urcitejch podminek - mokro/snih, umi i neGSi verze pohodit hezky zadkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, bavime se o 154 kW Bi-turbo CDTi z Insignie B. Ja jezdil za 8.8-9.2 prumer. Praha + dalnicni presuny CR a sousedni zeme. Na 2.0 naftu to neni nic moc.. Je ale fakt, ze mam dost tezkou nohu, styl brzda/plyn a nebylo to uplne predpisovymi rychlostmi. Pri klidne jizde na tempomatu na 140 se da dostat nekam k 7 cca. Spotreba tohohle motoru je asi jedinej slabsi clanek, 125kW verzi s jednim turbem jsem jezdil 7-7.5.  Obecne motory Opelu berou vic(aspon diesely), nez srovnatelny ekvivalent z VW koncernu. Osobne vyzkouseno na ruznych iteracich 1.6+2.0 a vozech ruznych trid od obou vyrobcu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 2. 2023 v 16:12, H-B napsal:

Diky.

Koukam na starsi, najezd pod 100, stari do 5let, dsg. 

Pokud pokukuješ i výš, tak za mě Ečko v kombíku. Dostatek prostoru, 220d je dobrá a spolehlivá motorizace a jejich automat a obecně komfort cestování je úplně jinde než v Superbu (nic proti němu), je to prostě jiná třída. A cenově o tolik dražší zase není (pokud srovnáváš podobné motory a výbavy). Plánuju do něj jít až vrátím Passata B8.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Jirka1985 napsal:

Pokud pokukuješ i výš, tak za mě Ečko v kombíku. Dostatek prostoru, 220d je dobrá a spolehlivá motorizace a jejich automat a obecně komfort cestování je úplně jinde než v Superbu (nic proti němu), je to prostě jiná třída. A cenově o tolik dražší zase není (pokud srovnáváš podobné motory a výbavy). Plánuju do něj jít až vrátím Passata B8.

👌

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud pokukuješ i výš, tak za mě Ečko v kombíku. Dostatek prostoru, 220d je dobrá a spolehlivá motorizace a jejich automat a obecně komfort cestování je úplně jinde než v Superbu (nic proti němu), je to prostě jiná třída. A cenově o tolik dražší zase není (pokud srovnáváš podobné motory a výbavy). Plánuju do něj jít až vrátím Passata B8.
Souhlas, taky jsem o Éčku přemýšlel..

Odesláno z mého SM-N986B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...