Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 6 hodinami, pmdp napsal:

neviem ci Ti tato informacia pomoze, mam r.v. 2016, 175 k km, za celu dobu vymeneny jeden zhavic a rieseny unik chladiacej kapaliny, co je (bolo) u tychto motorov bezne. Po skusenostiach v SR servisovane v Kyjove.

urcite ano, dakujem.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj, plánujeme do rodiny pořídit další auto, rozpočet 300 až 400 tis. Kč, ideálně s odpočtem DPH a 4x4. Má smysl uvažovat o dovozu ze zahraničí? Nezabýváte se někdo dovozem či prodejem starších vozů? Raději bych využil služeb někoho z Chronomagu, než kupovat či využít služeb od nečlena. Díky za případné kontakty.     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, prukajda napsal:

Ahoj, plánujeme do rodiny pořídit další auto, rozpočet 300 až 400 tis. Kč, ideálně s odpočtem DPH a 4x4. Má smysl uvažovat o dovozu ze zahraničí? Nezabýváte se někdo dovozem či prodejem starších vozů? Raději bych využil služeb někoho z Chronomagu, než kupovat či využít služeb od nečlena. Díky za případné kontakty.     

Jsou značky a modely, které jsou lepší koupit u nás, ono to šílenství už trochu odpadá....  Nejdřív bych si ujasnit co a pak kde. Jen můj pohled... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím, do kterýho auto-vlákna to dát. máme tady na fóru pojišťováka přes auta? potřebuju se poradit dokud nám fungujou ty SZ, a případně se vloudit do flotily s dobrou cenou. mám nějakou nabídku, přijde mi drahá, ale hlavně tam není všechno, co bych chtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, maama napsal:

nevím, do kterýho auto-vlákna to dát. máme tady na fóru pojišťováka přes auta? potřebuju se poradit dokud nám fungujou ty SZ, a případně se vloudit do flotily s dobrou cenou. mám nějakou nabídku, přijde mi drahá, ale hlavně tam není všechno, co bych chtěl.

Doporučuji epojisteni.cz...menim pojistku přes ně každý rok a vždy super nabídka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ajaj já ji měl taky půjčenou a při těch rychlostech jsi na 150-200 km mezi nabíjením... Reálně používáš 70% baterky, nabíjíš do 80% a pak záleží jak jsi odvážný s tou spodní hranicí. Počítej že všechny EV v těch rychlostech žerou přez 30kwh na 100 km. Navíc ta i4 není zrovna ukázka efektivity, je to předělaný spalovák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...