Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 9 minutami, Strocek napsal:

Lanďáka mám už nějakej pátek v merku. Chtěl bych novýho, tam je ta dvaosmička jasná, ale rozhoduju se ještě mezi Géčkem v naftě. Asi to vypadá na to čtyřkilo než třistapade. To géčko je vo ranec dražší, spíš mě to racionálně táhne k tomu Lanďáku, ale znáš to, koupíš nějakou levnější alternativu, ale stejně tě to vnitřně sere až to nevydržíš, to co sis koupil s prodělkem prodáš aby sis pak koupil to co si dycky chtěl. Takže když by sis koupil rovnou to co si chtěl, tak uděláš nejlíp. No neni to jednoduchý si vybrat. :default_smile: 

Já bych strašně chtěl Land Cruiser 76, 4.0 6 válec, tam mě srdce táhne - stará škola v novém autě, ale vůbec mi to rozumově nezapadá do mého života, ale jezdil bych s ním rád 🙂 Kdybych sehnal finance, tak do roku 2035 bych ho vzal a mazlil se do konce života 🙂2253543_-orig.jpg.7f7f775c87744c7a369dacdb640ab6d8.jpg

 

 

 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, moco napsal:

Já bych strašně chtěl Land Cruiser 76, 4.0 6 válec, tam mě srdce táhne - stará škola v novém autě, ale vůbec mi to rozumově nezapadá do mého života, ale jezdil bych s ním rád...

Ty jo... Jako bys mi nakukoval do hlavy :default_ohmy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci. Mam ho jako auto na vse,protoze vzdy kdyz sem k tomu poridil neco na zabavu tak to stalo na dvore a ja stejne jezdil Toy. Jezdim s tim hrozne rad. Neni problem dat pres tisic za den,pokud se jede dle limitu naprosto dostacujici. Samo je to v mnoha vecech kompromis,ale ja bych nemenil. V cervnu to bude 12let co to auto mam. Benzin je fajn,sem rad za naftu. K tomu autu me sedi vic. Ale dnesni doba je jaka je,tak bych bral i benzin. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 3. 2023 v 16:18, Fade napsal:

Pokukuju po Superbu poslední generace po FL. Netušíte někdo od jakého roku má Superb bezdrátový Apple Carplay? A jak poznám, že ten konkrétní kus ho má? Jde to poznat vizuálně podle rádia?

Díkes!

Empiricky vyzkoušeno že Sup od roku 2020 to má… nebudeš ale rád, když ti napíšu, že to funguje podle plotu a mnohdy se to nespáruje ani přes drát, natož luftem a nepomůže nic…. Odhadem tak 1x z 10 pokusů. Posledně mě to stálo 90€ v DE, když jsem jel naslepo bez WAZE… Servis říká: to dělá, se to úplně nepovedlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Hasňa napsal:

Po posledním updatu mi to blbne i v loňském Passatu. Furt se restartuje bezdrátové spojení, někdy se to nespojí, musí se restartovat systém. Rok to bylo celkem v cajku a teď je to bída.
 

 

před 58 minutami, LovecK napsal:

Empiricky vyzkoušeno že Sup od roku 2020 to má… nebudeš ale rád, když ti napíšu, že to funguje podle plotu a mnohdy se to nespáruje ani přes drát, natož luftem a nepomůže nic…. Odhadem tak 1x z 10 pokusů. Posledně mě to stálo 90€ v DE, když jsem jel naslepo bez WAZE… Servis říká: to dělá, se to úplně nepovedlo

Tvl, tak to je dost fail. Jsem od toho čekal více, no. Dokonce jsem zjistil, že prý ani neumí Carplay navigaci na displeji virtual cockpitu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Fade napsal:

 

Tvl, tak to je dost fail. Jsem od toho čekal více, no. Dokonce jsem zjistil, že prý ani neumí Carplay navigaci na displeji virtual cockpitu

A to umi Ssangyong Rexton :)), na ktery jsem se tu nedavno ptal.

Dnes jsem se na nej byl u dealera mrknout a projet. Jako pocit z auta moc dobrej, projizdka pocitove fajn, motor ma silu. Podvozek prima na hladkem asfaltu, na rozbitem obcas ram clovek vnima, ale zadna katastrofa. Otravnej lane assist, ale to uz jsem u korejcu zazil. Krasny sedadla, vepredu i vzadu. Prumerny audio. Obri kufr..

20min jizdy, ale rozhodne nezklamala. Kdyz si clovek pripomene cenovku, je to parada. Taky maji problem s objedavkama, moc kusu na letosek nezbyva a bude se samozrejme zdrazovani..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, H-B napsal:

A to umi Ssangyong Rexton :)), na ktery jsem se tu nedavno ptal.

Dnes jsem se na nej byl u dealera mrknout a projet. Jako pocit z auta moc dobrej, projizdka pocitove fajn, motor ma silu. Podvozek prima na hladkem asfaltu, na rozbitem obcas ram clovek vnima, ale zadna katastrofa. Otravnej lane assist, ale to uz jsem u korejcu zazil. Krasny sedadla, vepredu i vzadu. Prumerny audio. Obri kufr..

20min jizdy, ale rozhodne nezklamala. Kdyz si clovek pripomene cenovku, je to parada. Taky maji problem s objedavkama, moc kusu na letosek nezbyva a bude se samozrejme zdrazovani..

Projel jsem se taky v Rextonu (byli jsme v etapě výběru 3 služebních aut). Potvrzuji stejně pocity, ale... Zkusili jsme i Hyundai Santa Fe, 2,2 diesel, a ten zvítězil. I finální cena je o cca 300 000 CZK nižší. Samozřejmě vstoupil do porovnávání i fakt servisu, což je pro H lepší.

Upraveno uživatelem vaba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Peta-Biker napsal:

To musí být po nějaké slevě, ne?

 

Už to čtu - finální cena.

Rozdíl 300 tisíc pro Santa Fe? 

Pro 3 auta, objednave na SK, finální cena , bez DPH je lehce pod 30 000 €

Upraveno uživatelem vaba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam nabidku na Rextona. Ale za cenikovku - vzhledem k poptavce a perspektive zvyseni cen se vubec o nejake sleve nebo mensi vybave navic nechteli bavit. Ani me to vlastne neprekvapilo, byt doba a prodeje by tomu mohly nahravat..

Ted je otazka, jestli vyhodit 1.1M za auto 😅, ktery jde krute proti dobe - velky, na ramu, s nulovou elektrifikaci.. Ale libi se mi, chci auto na dlouho, ne na dva roky..

Svagr ze me chce skocit z okna, protoze Superb/Kodiaq by byly lepsi. Objektivne, asi jo. Ale...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši všeobecně nejraději màm německé auta, hlavně staré německé auta. Kodiaq se mi nikdy nelíbil a nelíbí dodnes, švagr se ho po roce vrzàní všeho v interieru zbavil. Ano byl to jeden z prvních kusů, ale mi se to úzké a vysoké suv prostě nelíbí. Superb mi přijde jako dobrý rodinný auto s prostorem že se v tom můžeš stěhovat a nebo v tom bydlet když tě stará vyhodí. Ale opraví ti to na každém rohu a až to budeš prodávat prodáš to hned. Rexton od ssangyongu ti určitě neopraví na každém rohu a já bych si ho nikdy nekoupil, ale je to hold věc každého. A to že 4 kolka u superba není quattro víme snad všichni. Nedávno jsem potkal jednoho skalního fandu nadčasového designu ssang yongu, pravdou je ze to nebyl Rexton. Tak šťastnou ruku u výběru a vyber si sám co se ti líbí.4473FFAA-1723-4CEA-BAF9-94DF4D651B73.thumb.jpeg.eb428a89f5b88e54a372be8b6ccc0636.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, M3maniac napsal:

Hoši všeobecně nejraději màm německé auta, hlavně staré německé auta. Kodiaq se mi nikdy nelíbil a nelíbí dodnes, švagr se ho po roce vrzàní všeho v interieru zbavil. Ano byl to jeden z prvních kusů, ale mi se to úzké a vysoké suv prostě nelíbí. Superb mi přijde jako dobrý rodinný auto s prostorem že se v tom můžeš stěhovat a nebo v tom bydlet když tě stará vyhodí. Ale opraví ti to na každém rohu a až to budeš prodávat prodáš to hned. Rexton od ssangyongu ti určitě neopraví na každém rohu a já bych si ho nikdy nekoupil, ale je to hold věc každého. A to že 4 kolka u superba není quattro víme snad všichni. Nedávno jsem potkal jednoho skalního fandu nadčasového designu ssang yongu, pravdou je ze to nebyl Rexton. Tak šťastnou ruku u výběru a vyber si sám co se ti líbí.4473FFAA-1723-4CEA-BAF9-94DF4D651B73.thumb.jpeg.eb428a89f5b88e54a372be8b6ccc0636.jpeg

No design Ssangyongu byl driv silenej, to nejde rict jinak. Novy Rexton je za me prvni auto, ktery se mi libi. Nebo jinak - ne vylozene libi, ale jde uz trosku normalnejsi cestou (pro me). Takovej americkej predek, vcelku bezpohlavni euro-americko-asijskej zadek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 3. 2023 v 15:26, H-B napsal:

......... ktery jde krute proti dobe - velky, na ramu, s nulovou elektrifikaci.. Ale libi se mi, chci auto na dlouho, ne na dva roky..

.....

Ono, jestli to nebude v delsim horizontu spise vyhoda.

Co tak sleduju u novych aut, tak vetsina problemu je s elektronikou nebo elektrickyma soucastkama. Kamos 4-kova ochcafka od nuly, furt nejake pitchoviny s palubnim systemem, diskoteka stropnich svetylek, apod.  Bratranek novy Juke, destovy senzor, sterace zily vlastnim zivotem + nejaky asistent blbnul, atd. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Americkej napsal:

Na můj vkus je tam toho ažaž. Mraky pí.ovin i v tý nejzákladnější výbavě. Takhle si určitě nulovou elektrifikaci/kontrolu/buzer-asistenty nepředstavuju.

Ja to myslel z hlediska pohonu. Mas jinak samozrejme pravdu, z hlediska vybavy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...