Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 9 minutami, kloubik napsal:

Já spíš nechápu jak někdo do té audiny (která má jinak slušnou výbavu) mohl nechat tu příšernou jednozónovou klimu. Už to že to audi vůbec nabízí z výroby je totální ostuda.

Dobry postreh 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Arteonu bych se asi nejvíc bál motoru..Audi ve 2.0tdi má taky jen haldex jako arteon, ale zase bude asi lépe odhlučněná a bmw vypadá nejlíp ale vůbec nevím jak jsou na tom ty jejich motory, převodovku má snad pořád ZF a měla by být určitě lepší než dsg u koncernu..Bmw by mělo mít určitě lepší infotaiment.Já osobně bych si namlátil, že jsem o Arteonu chvilku jen přemýšlel, fuj..Vypnul mozek a na malinkou chvilku se nechal zlákat ,,trendy obalem" který vypadá v interiéru stejně dobře, jak vyjetej pašík s bazaru za 250K.Nevím proč ale teď když vidím Arteon, vybavím si koncernový krámy pro brazilskej trh.Třeba takovej VW Virtus a podobný..Zastaralej krám pro evropský brazilce, to je Arteon..Fuj, sem se až nasral

Odesláno z mého SM-N986B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes bych měl za 800 jasno, než ve 2.0tdi bmw, arteon a A4, tak radši ES a než Krabici od škodovky tak Rx..Rychle nepojede nic kromě toho vyhoněnýho a při tomhle nájezdu už skoro mrtvího motoru v arteonu, tak radši komfort a spolehlivost..

Odesláno z mého SM-N986B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Quattro ultra není haldex. Není to trvalé quattro, ale pokročilejší než haldex to trochu je. 
Já jen vím že by to mělo být něco jak haldex a že to s quattrem nemá nic moc společného ale dál jsem se tehdy o to už nezajímal..Chtěl jsem tím jen říct, že výhoda quattro padá u 2.0tdi..

Odesláno z mého SM-N986B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 8 hodinami, tenge napsal:

Nemáte někdo Ford Edge? Zkušenosti s jejich technikou a spolehlivostí? Jsem znechuceny z elektroniky VW Group, tak hledám něco jiného..

Nevím jaký rok chceš, ale od starších modelů mě odradil úplně každý včetně servisáků ve Fordu a to právě kvůli elektronice a vcelku dosti závažných problémů okolo motoru. Krásné auto, které jsem moc,moc chtěl....ale, ale...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, African napsal:

Nevím jaký rok chceš, ale od starších modelů mě odradil úplně každý včetně servisáků ve Fordu a to právě kvůli elektronice a vcelku dosti závažných problémů okolo motoru. Krásné auto, které jsem moc,moc chtěl....ale, ale...

A co ten tvůj outlander ? Vše Ok?

variantne ještě je Kuga, s-max.. ale vše ford. Nicméně jiné značce se nebráním. Potrebuju pohodlné sedacky jelikož me ze skodovky (octa, sup)a VW (golf, passat) bolí zada a tři lidi vedle sebe vzadu ( ne dospělé)

Upraveno uživatelem tenge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, tenge napsal:

A co ten tvůj outlander ? Vše Ok?

Outlander v dvoulitru benzínu je již léty ověřená záležitost co se spolehlivosti týče, není tam nic co by tě mělo překvapit. Chce to jen ošetřit spodek, není to pravidlem co tak koukám, ale ta náchylnost rezivět tam je. A v neposlední řadě se samozřejmě projet, CVT převodovka a atmosférický motor ne každému vyhovuje, co se mi ale líbí že to auto ať naložené nebo prázdné jede stále stejně. Ale spolehlivé je, za to dám ruku do ohně....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme u té kvality, nedávno jsem vychvaloval Subárka a ouvej, byl jsem s Pažoutem na geometrii a visí tam na heveru Forester. Říkám, copak mu je? Dva roky starý, sedmnáct tisíc najeto a přední kotouče totál KO 😬 Subaru se k tomu staví zády a za výměnu prý chtějí nesmysl.... hoši to je doba, auta za milióny a kvalita v perdéli 😤

DSC_4546.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...