Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, safi napsal:

Druhou možností je Outlander PHEV.  Ale tam už je potřeba se zamyslet nad % jízdy ve městě, po dálnici a po okreskách, protože kupovat si PHEV na jízdu převážně po dálnici je blbost. 

Mám dost město a okresky, dálnice 1x týdne pha takže teoreticky Ok, problem je ze mi proplaci kombinovanou spotřebu podle VTP takže u phev je kombinovaná 1.9 :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, tenge napsal:

Mám dost město a okresky, dálnice 1x týdne pha takže teoreticky Ok, problem je ze mi proplaci kombinovanou spotřebu podle VTP takže u phev je kombinovaná 1.9 :(

A co RAV4 normál hybrid? Nebo je moc malé? PAk Highlander. Ale ten je za 1,5 mega...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, safi napsal:

Přesně. Časem se na něj dostane. Podle mne auto tak akorát do Prahy. Ještě se s ním dá zaparkovat a zároveň vezmeš děti a prarodiče k moři bez problémů. 

Do Prahy to Ravko, a k tomu móři Highlandera, yes....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, tenge napsal:

Nemáte někdo Ford Edge? Zkušenosti s jejich technikou a spolehlivostí? Jsem znechuceny z elektroniky VW Group, tak hledám něco jiného..

To ještě nic nemáš 🙄

S Highlandrem si pospěšte, asi se už nebude dovážet do Evropy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, African napsal:

Do Prahy to Ravko, a k tomu móři Highlandera, yes....

Na dvě bych vydělával hodně dlouho. A obě nové by stály 2,5-3 mega. Za to už je malý byt někde v paneláku ve středočeském kraji jako forma spoření na důchod. 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, kloubik napsal:

8. června by měl Lexus v US představit nový GX, jsem docela zvědavý, dost to asi odhalí jaký bude nový LC Prado pro Evropu. Myslím že mělo být Prado konečně už letos ale posunuli to na 2024.

Mám to z druhé ruky, to LC je prý parádní... ale řekl to Toyoťak, tak ještě aby to haněl 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, DavidLC napsal:

No nenapadlo mě ti říct 😒...... vzpoměl, ale nečekal jsem že ještě nemáš, vždyť je to už jak dlouho co jsi u nás byl.....

Nj, koupil jsem passat a po te době me to už stvalo tak jsem ho pustil a teď bych to plus bral.. nicméně Pruška nejsou, ravka v hybridu je napalena, 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...