Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Jo, na to jsem taky koukal - proto jsem si říkal, že u 987.1 raději to Sko. Ale co to tak pročítám, tak je tam problému víc a nákladově by mě to asi dostalo do finanční oblasti, kde už by mi to přinášelo víc stresu než radosti. Kor v porovnání s nenáročnou Fiatou. Jak je to u 987 se samosvorem? Maj všechny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nějak se nudím a přemýšlím o cabriu...které cabrio má regulérní 4 místa? (2 dospělí a 2 děti vzadu), bavíme se o starších kouscích pro zábavu do 300+-. Mám 194cm, takže občas je to horší, ale nemusím mít sedačku uplně vzadu

  • bmw 330 cabrio = mám vyzkoušené a tam to tak nějak jde, ale zase mi těsně vykujuje hlava na hranu čelního skla, takže to vypadává ze hry
  • mb e 350 - tam jsou jen kusy s brutálním nájezdem a mizerným stavem - ale tam se 4 vejdou a tolik vzadu nefouká
  • máte nějaký nápad?
  • možná volvo c70?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, tenge napsal:

tak nějak se nudím a přemýšlím o cabriu...které cabrio má regulérní 4 místa? (2 dospělí a 2 děti vzadu), bavíme se o starších kouscích pro zábavu do 300+-. Mám 194cm, takže občas je to horší, ale nemusím mít sedačku uplně vzadu

  • bmw 330 cabrio = mám vyzkoušené a tam to tak nějak jde, ale zase mi těsně vykujuje hlava na hranu čelního skla, takže to vypadává ze hry
  • mb e 350 - tam jsou jen kusy s brutálním nájezdem a mizerným stavem - ale tam se 4 vejdou a tolik vzadu nefouká
  • máte nějaký nápad?
  • možná volvo c70?

Kdybych něco takovýho vybíral já... šel bych do BMW E93 335i daji se pod 300k sehnat a je to fakt zábavný. Napadá mě třeba ještě Audi A5 cabrio to se taky dá pořídit, ale často je to v dieselu a ten se mi v karbidu čuchat nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 4. 2024 v 14:31, tenge napsal:

tak nějak se nudím a přemýšlím o cabriu...které cabrio má regulérní 4 místa? (2 dospělí a 2 děti vzadu), bavíme se o starších kouscích pro zábavu do 300+-. Mám 194cm, takže občas je to horší, ale nemusím mít sedačku uplně vzadu

  • bmw 330 cabrio = mám vyzkoušené a tam to tak nějak jde, ale zase mi těsně vykujuje hlava na hranu čelního skla, takže to vypadává ze hry
  • mb e 350 - tam jsou jen kusy s brutálním nájezdem a mizerným stavem - ale tam se 4 vejdou a tolik vzadu nefouká
  • máte nějaký nápad?
  • možná volvo c70?

Mám Mercedes E cabrio a vzadu je asi nejclvic místa z toho co je na trhu. má to i větrnou clonu nad oknem aby dozadu tolik nekoukalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 4. 2024 v 15:40, exBURN napsal:

4 místný cabrio je vopruz. Dozadu fouká, takže pro zadní pasažéry utrpení, díky dodatečným výztuhám je to těžký a i tak se to kroutí a vrže. 

Exburn ma pravdu, ja si ted pujcil na dovce kabrio a tesil se na nej a foukalo tam tak, ze jsme jezdili se strechou nahore. Vubec se to neda srovnat s miatou... 

Nevim, jestli vas to hodi primo na konkretni video, ale navic se z nej nak kourilo... :)) 

 

https://www.instagram.com/s/aGlnaGxpZ2h0OjE3ODU5Njk4NTIyMjYwMDIz?story_media_id=3345418220469716837_7988435817&igsh=MWFxN2Z0aDdjOWJ0bw==

 

Upraveno uživatelem uff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 4. 2024 v 14:31, tenge napsal:

tak nějak se nudím a přemýšlím o cabriu...které cabrio má regulérní 4 místa? (2 dospělí a 2 děti vzadu), bavíme se o starších kouscích pro zábavu do 300+-. Mám 194cm, takže občas je to horší, ale nemusím mít sedačku uplně vzadu

  • bmw 330 cabrio = mám vyzkoušené a tam to tak nějak jde, ale zase mi těsně vykujuje hlava na hranu čelního skla, takže to vypadává ze hry
  • mb e 350 - tam jsou jen kusy s brutálním nájezdem a mizerným stavem - ale tam se 4 vejdou a tolik vzadu nefouká
  • máte nějaký nápad?
  • možná volvo c70?

Uvazuju nad tim samym, jedinym favoritem je MB CLK at uz a208 nebo poface a209 v motorizaci 430 nebo 500, tzn s V8, myslim, ze tyhle verze uz pujdou cenove jen nahoru. Problem je dostupnost slusnych aut - aby to nebyl import z US, nebo smotanec po totalce, nebo kombinace obojiho, nebo nejaky pokus tunera.

Kdyby mel nekdo tip na konkretni auto byl bych rad:) Klidne bych vyuzil i dovozu, mam pocit, ze nekdo z mistnich clenu dovozy dela.

Upraveno uživatelem dan83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, dan83 napsal:

Uvazuju nad tim samym, jedinym favoritem je MB CLK at uz a208 nebo poface a209 v motorizaci 430 nebo 500, tzn s V8, myslim, ze tyhle verze uz pujdou cenove jen nahoru. Problem je dostupnost slusnych aut - aby to nebyl import z US, nebo smotanec po totalce, nebo kombinace obojiho, nebo nejaky pokus tunera.

Kdyby mel nekdo tip na konkretni auto byl bych rad:) Klidne bych vyuzil i dovozu, mam pocit, ze nekdo z mistnich clenu dovozy dela.

Já to vyseparoval na clk 208/209 ale v 200 nebo 220/320

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...