Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Sorry za rypani, vim ze si sem daval fotky z potoku i predtim tak jsem se lekl ze jezdeni bystrinama je nejaky novy sport nebo co. (on ten potok vypadal pekne z fotek) Jestli je to tak jak jsi tu cestu popsal tak je to asi OK.

 

Jinak vytvareni bahna na mokradech (simulace stad zubru- z odkazu) bych s jezdenim mezi pstruhama neporovnaval (to zadny prinos pro potok nema)

 

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta fotka z potoka byla ta sama. S tou simulaci jsem to psal v souvislosti ze sumavou, kde je to asi stejna situace jjak postoval david. Mam tu kliku, ze jsem tak 4xtydne v prirode na biku, mame psa, tak 2x za den s nim a jsem na samote u lesa, mam k prirode blizko a nejsem magor, abych se prohanel bystrinama, oplocenkou apod. Je fuk zda autem, motem nebo ctyrkuli. Pokud vede cesta brodem, neuhnu??. Takze snad vysvetleno, nedelam to co myslis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri, ty ses jeste horsi, protoze si poblil kytku v prisne chranenem uzemi NP??.

Hele, celkem mam, protoze nemam rad nazory, ze kdo uhne z asfaltu je nicitel prirody. Bohuzel je spousta magoru, co se chovaj jak dobytek a zavdavaj k tomu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

G-čko je super voľba , a u mňa to je vysnivané auto. Nepozeral si aj na Toyotu, keď vraviš ze ho budeš využívať na prácu ? Taká FJ40 je tiež klasika napr. tu https://www.fj.co/ourwork 

 

To je těžký, on ten G nemůže za to, kdo si ho koupí, stejně jako hodinky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine,.....jezdím Géčko poslední 4 roky,a mám s mezi pauzou druhé v životě.......to auto musíš mít rád,jinak se v tom nedá jezdit :-))))....je to auto spíš do města a do lehčího terénu,na delší cesty je to otrava s řízením. Joooo,jasně,......když Géčko tak G 500,.....nic jiného,....diesel stejně žere průměrně 14,5-15 litrů a motor nic-moc,G 500 bude žrát o 1-2 litry víc a jiná kultura,....všichni tvrdí,že to žere 11-12 litrů :-)))))......ani náhodou,....na dálnici ta "pojízdná chatka" žere ve  130 krásných 13 litrů a tak to jde lineárně,......takže 160=16 litrů :-))))

....jo a nekupovat světlou barvu,.....nikdo to pak nechce

Upraveno uživatelem Street Glide
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info ;) beru tuhle konkrétní černou g500 2017, má najeto 5t. Jezdím převážně kratší trasy, max nějaký 20 km přejezdy, na nějaké dlouhé cestování to neplánuju. Měl jsem to půjčené na víkend, je to krabice, komfort je sprosté slovo, žere jak OTčko, ale já ji budu mít stejně rád :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info ;) beru tuhle konkrétní černou g500 2017, má najeto 5t. Jezdím převážně kratší trasy, max nějaký 20 km přejezdy, na nějaké dlouhé cestování to neplánuju. Měl jsem to půjčené na víkend, je to krabice, komfort je sprosté slovo, žere jak OTčko, ale já ji budu mít stejně rád :D

měl jsem kratase v amg

S odstupem času mu neni co vytknout, ale 1000kmmpo dálnici je nuda:)

Koukám na ten tvuj kus u riegera to je ten s 8.000 km?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som zvedavy, aké budú tvoje skúsenosti po roku-dvoch, ak si ho tak dlho necháš, gasi :D V G63 bolo za trest sedieť vzadu, ten dunivý výfuk začal po čase každému liezť na nervy. Čo je ale najzásadnejši zlepšenie, je presunutie Commandu hore, predtým na to človek čumel niekde u nôh, nebolo to moc príjemné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...