Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Předesílám, že tohle tohle rozhodně není pro mne: manželka si chce koupit malou CC kabelku. Nejspíš to bude Peugeot 207 1,6 atmo, napadl mne případně Colt CZC 1,5 taky bez turba ale ten připomíná tvarem papuči. Kriteria máme jasná: 1. majitel, FSH, malý nájezd a bezvadný stav. Pár jsem jich našel, ale je něco, na co dávat pozor při koupi těchto aut, případně co byste doporučili? Podmínky výběru: benzín bez turba, předokolka (kvůli zimnímu provozu), 2+2 (zadní sedadla pouze pro nouzový převoz dětí do školy) Najezdí toho málo a manželka rozhodně nemá ambice jezdit rychle, jak říkám kabelka bez střechy...

 

post-670-0-51142600-1521743777_thumb.jpg

Upraveno uživatelem klobadysek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sicik - přítelkyně vloni kupovala Superba, nakonec si ho vybrala v programu Roční vozy Škoda plus. Nicméně Ti asi neporadím - vybrala si konkrétní auto, prohlédla, nesmlouvala, koupila. Mám pocit, že jí k tomu dali navíc nějakou službu, už nevím. Auto bylo referenční od Olfin Car, což je prodejce kousek od nás, takže další věci (prodloužená záruka atd.) už řešila s nimi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, pomalu se blíží doba, kdy budu muset vyměnit ten svůj starej střep (stará AR 147 v 1.6 benzínu) a přemýšlím za co. Mám poměrně široké mantinely, ale taky se v tom výběru trochu plácám. Jízda s tím mě musí bavit, to zaprvé. Zadruhé to musí být benzín. A zatřetí bych se ráda vešla do 350k. Líbí se mi kupé, roadstery, hothatche... Koukám na cokoliv od golfů přes A5, ST fiestu, minicoopera až po GT86 (tam bych musela trochu přitlačit, já vím). Zadní sedačky i případný prostor pro řidiče ignorujte, vozit v tom budu maximálně nákup a jsem mrňavá. Je něco, čemu se vyhnout? Máte nějakou inspiraci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neříkala, že jí to má bavit? Možná to Scirocco, ale mustang? Já to čtu tak, že by to mělo být něco mrštnějšího. Co nějaká MX5? Nebo sehnat Hondu S2000? To sice nebude lehké ale občas se to poštěstí. Já osobně bych ještě vůbec nezavrhoval Porsche Boxster/Cayman. Za 350 už se nechá koupit, za 400-450 by to mohle být i celkem voňavka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neříkala, že jí to má bavit? Možná to Scirocco, ale mustang? Já to čtu tak, že by to mělo být něco mrštnějšího. Co nějaká MX5? Nebo sehnat Hondu S2000? To sice nebude lehké ale občas se to poštěstí. Já osobně bych ještě vůbec nezavrhoval Porsche Boxster/Cayman. Za 350 už se nechá koupit, za 400-450 by to mohle být i celkem voňavka.

.. mas pravdu... mustang je blbost..

.. ale treba u s2000 si neumim predstavit to uservisovat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předesílám, že tohle tohle rozhodně není pro mne: manželka si chce koupit malou CC kabelku. Nejspíš to bude Peugeot 207 1,6 atmo, napadl mne případně Colt CZC 1,5 taky bez turba ale ten připomíná tvarem papuči. Kriteria máme jasná: 1. majitel, FSH, malý nájezd a bezvadný stav. Pár jsem jich našel, ale je něco, na co dávat pozor při koupi těchto aut, případně co byste doporučili? Podmínky výběru: benzín bez turba, předokolka (kvůli zimnímu provozu), 2+2 (zadní sedadla pouze pro nouzový převoz dětí do školy) Najezdí toho málo a manželka rozhodně nemá ambice jezdit rychle, jak říkám kabelka bez střechy...

 

attachicon.gif$_86.JPG

https://www.autoscout24.de/angebote/volkswagen-new-beetle-cabriolet-2-0-benzin-weiss-44aa6167-64d0-a717-e053-e250040a48a1?cldtidx=3

 

New Beetle asi nemůže sklamat, kvalita dobrá, 2.0 věčný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...