Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Já emoce za volantem rozhodně nehledám a myslím, že to tak má spousta uživatelů. U auta pociťuju emoce maximálně, když držím v ruce účet ze servisu nebo pojišťovny. Nejradši bych auto vůbec neměl, ale bohužel ho potřebuju.

To je bohužel pravda a podle toho to na silnicích vypadá.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že pro mě auto není zábava, ještě neznamená, že ho šidím. Každý rok servis a kontrola......tak jako třeba kotel topení ve sklepě... :D

To je možné, ale pokud tě nějaká činnost nebaví, tak ji netrénuješ. Pokud netrénuješ, nemůžeš v tom být dobrej. Já když budu muset hrát tenis, budu v tom vždycky špatnej.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když někdo najezdí denně desítky i stovky kilometrů, to se dá jako trénink počítat? I když ho to nebaví?

Upřímně? Když budu dělat činnost, kterou nemám rád, tak budu svůj "vklad" do ní minimalizovat. Takže nebudu mít zájem ji dělat kvalitně. Nevěřím, že takový člověk může být kvalitním řidičem.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně? Když budu dělat činnost, kterou nemám rád, tak budu svůj "vklad" do ní minimalizovat. Takže nebudu mít zájem ji dělat kvalitně. Nevěřím, že takový člověk může být kvalitním řidičem.

Moc to žereš...

 

Edit: byl jsem třeba dvakrát v ADAC na tréninku řidičů, ale né ze srandy, ne jako zábavu, ale abych měl větší šanci přežít, kdyby něco, nebo abych někoho nezabil, kdyby něco. Auto a provoz není zábava.

Upraveno uživatelem filo-boxer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslel ze to forum je o tom jake auto kdo chce koupit, pripadne dostat od zamestnavatele. A ne se hadat o emocich nebo srovnavat nesrovnatelne.

Samozrejme ze bych chtel jezdit v RR, ale mam k dispozici treba jenom meloun a musim si vybrat v dane kategorii. A to, ze nekdo porovna dve auta ktera mel moznost vyzkouset, je jenom dobre.

 

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fajn debata. Pak si vemte, že sou i tací, kterým jsou při koupi vozu nějaké třídy a podobné rozumy u zadale a vybíraj jen podle sebe v souladu se vzorcem ?co nejvíc auta za svoje lowe?. Takový jedinec pak může skončit u výběru, ze kterého asi většině pravověrných konkrétní značce/třídě/younameit slezou nehty, ale prostě je to tak.

 

A tak já prozatím ve svém mizériu skončil na milníku rozcestí v podobě Mondea 2016 nájezdem kolem 50tkm, proti němu stojí pětkové BMW F11 2013/2014 s nájezdem atakujícím 170tkm. Obě auta kombajny, naftové čtyřválce obdobných parametrů, automaty, čtyřkolky. Výbavy řekněme srovnatelné. Stejně tak cenově plus/mínus. Oba modely důkladně projety a svému účelu dokáží posloužit rovnoceně. A teď babo raď.

 

Pro sebe jsem si to shrnul takto. Pokud čistě rozumem, pragmaticky a spíš na jistotu, pak Mondeo - je novější a míň najeto. Ale jinak je to celkem nuda. Když do toho ale zatáhnu emoce, pak prostě béemvé hraje na správnou notu a to až tak, že se mi chce zapomenout na známou poučku o opičce s banány a vzít tu zpropadenou pětku.

 

Pardon, sem si musel ulevit, bo je mi ze mě samotného už šoufl. Jeden den Jekyll, druhej zas Hyde.

 

PS: Do toho občas vstoupí drahá polovička, že by se jí jako líbil novej superb. To už bych se fakt zastřelil...

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maxel, co E klasse W212. Ty se dají pod 20k euro a myslím že W212 má hodně dobrou pověst co se týká spolehlivosti.

 

Třeba:

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=259774277&utm_source=sharedAd&utm_medium=android

 

I found this offer at mobile.de:

 

Mercedes-Benz E 200 T CDI Avantgarde /NAVI/PTS/SHZ/ Navi/LED

First Registration: 07/2013

Mileage: 104,709 km

Fuel: Diesel

Power: 100 kW (136 Hp)

 

Price: ?17,989

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nové mondeo vypadá hezky, ale prej o to hůř jezdí. Jak lidi (i já) byli zvykli na mondea 1-3MK že jsou to fajn auta s výborným podvozkem, který uměl pobavit, tak MK 4 má údajně mix komfortu i pseoudosportovnosti a reálně neumí ani jedno.

Proto je tak levná jako ojetina - je u ni nejvyšší propad v ceně. Ani žádný recenze nejsou moc povzbudivé.

Takže jen si to hlavně dobře projeď abys pak nebyl sklamanej.

Já si třeba myslel jak mě nové auto uspokojí a jak mi došel Megan tak jsem po měsíci hodně vnímal rozdíl oproti starému Mondeu a Saabu, které byly jízdně jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...