Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Petr.S: Měl jsem ho objednaného taky, oranžovej R-line Bi-TDI. Akorát mi holky z kanclu ztratily objednávku a když jsem začal po par měsících pátrat, kde je, tak jsem zjistil, ze ho vůbec neobjednaly :) Takže díky nim seš asi vážně jedinej :) Já jsem nakonec skončil v tomhle (bílým..T-Roc je manželky), takže si nestěžuju..ale ta oranžová je fakt super ;) 2.0 TSI v Allspace si celkem pápne..ale zase žádný drama..hlavně po par tisich se rozjezdi a spotřeba jde dolů, takže na začátku nepropadej panice. Jinak je to moc příjemný motor, tichej, slušně tahá a to auto je s nim pocitově takový lehčí a obratnější než s dieselem. Tak ať ti dělá radost.

post-2894-0-85723900-1533154119_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bílá byla moje jasná volba od začátku, ale jak jsem viděl oranžovou v reálu, bylo rozhodnuto. Hlavně mě těší, že nemusím čekat 9 měsíců a mám ho skoro hned. S benzínem budu mít premiéru, tak jsem zvědav, ale očekávám tišší chod, tudíž větší ticho v autě. Je škoda, že nikdo nikde nemá benzínovou předváděčku, takže jsem v ní ani ještě nejel. Neodpustím si ještě jednu fotku... :)

post-53285-0-43302700-1533155549_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byla skladovka? Ze by si nejakej dealer objednal na sebe oranzovej Allspace v plný palbě s benzinem? To se mi nechce věřit.. Začínám si myslet, ze se to ?moje? auto opravdu nakonec objednalo, dorazilo a oni mi to zatajili :))

Ale jak říkám, na Turka fakt nemůžu říct křivé slovo. Oproti předchozí generaci úplně jinej sport. Akorát už mu nebude tolik vonět terén, to je fakt.

No tak se těším, ze te někde potkám a hned budu vědět :) Podle fotky..to je Auto Jarov? Porsche Prosek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Louda Pardubice. Co mi prodejce říkal, tak ho objednávali oni, dělají to tak normálně, že si nakonfigurují auta podle toho, co tak asi letí a berou si je na sklad právě z důvodu tak dlouhé dodací doby, no a barva prý byl jejich experiment. Čekali na něj údajně taky cca 8 měsíců a já měl to štěstí, že jsem byl v sobotu za Tomášem ve VW ve Svitavách a on mě na něj nasměroval. V pondělí jsem se na něj jel podívat a byl ještě komplet zabalený z přepravy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to čumím.. Docela odvážněj krok od dealera. Většinou jedou na jistotu..tzn stříbrný nebo šedý auto 2.0 TDI 150 koní :) Klobouk dolů, to jsou frajeři. Ale já to říkám pořád..takový auto si objedná málokdo, pokud ho nevidí naživo. Na druhou stranu chápu i opatrnost majitelů showroomů. No tak užívej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podložené to ničím nemám, jen tlumočím co mi řekl prodejce, před časem prý měli objednanou na sklad bledě modrou, taky jen tak na zkoušku a nakonec prý na něj byli asi tři zájemci. Musím se ale přiznat, že jsem celkem zvědav na reakce okolí. Mám slíbeno, že by to snad mělo klapnout ho nachystat a předat  do konce příštího týdne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podložené to ničím nemám, jen tlumočím co mi řekl prodejce, před časem prý měli objednanou na sklad bledě modrou, taky jen tak na zkoušku a nakonec prý na něj byli asi tři zájemci. Musím se ale přiznat, že jsem celkem zvědav na reakce okolí. Mám slíbeno, že by to snad mělo klapnout ho nachystat a předat  do konce příštího týdne.

Můžu se zeptat, co tam trvá tak ukrutně dlouho, když je jinak možní přivést auto z ciziny dle přání zákazníka a přihlásit ho za dva pracovní dny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to nové auto z výroby. Dealer čeká na fakturaci a velkej techničák od importéra, dělá se předprodejní servis a pak se auto musí dát na značky. A pokud ti během tejdne přijede na dealerství třeba 50 aut, k tomu servis řeší objednané zákazníky atd., tak to chvilku trvá..

Upraveno uživatelem dawe009
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frostie: mě to dlouho nepřijde, ale tak například musí počkat až jim na účet přijde platba ode mě, pak to jde na předprodejní servis, který samozřejmě nečeká jen na to jedno auto. Navíc mi prodejce říkal, že mu teď přišlo asi sedm aut, na která zákazníci čekají od listopadu, takže ty musí prostě předat dříve než moje, což chápu a nikterak mi to nevadí. Jinak přihlásit si to musím sám, jelikož chci naše značky a ne z jiného kraje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu se zeptat, co tam trvá tak ukrutně dlouho, když je jinak možní přivést auto z ciziny dle přání zákazníka a přihlásit ho za dva pracovní dny?

 

kdyz chces supr cenu u BMW, tak se musi auto prihlasit na dealera, tri mesice jezdit pod nim a pak ti to teprv muze prihlasit na tebe..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta moje si dohodla s Tomem že chce VW variant highline v barvě kurkuma a už ho díky Tomovi má, problém je jen v tom že k němu teď ladí šatník takže stříbrná by vyšla levnějc  o ty textilie  :)

post-227-0-25691600-1533189578_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta moje si dohodla s Tomem že chce VW variant highline v barvě kurkuma a už ho díky Tomovi má, problém je jen v tom že k němu teď ladí šatník takže stříbrná by vyšla levnějc  o ty textilie  :)

Foto není ten její je to kraťas jen pro představu té barvy nad kterou oči přechází-alespoň ty její

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz chces supr cenu u BMW, tak se musi auto prihlasit na dealera, tri mesice jezdit pod nim a pak ti to teprv muze prihlasit na tebe..

To je jiná možnost, samostatné, ale výše už byla řeč o autě za super cenu. Prostě mi to i s účetnictvím a TP přijde nesmyslné dlouho, ta lhůta možná do konce příštího týdne...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

brownwld - já byl na jediném kursu, byla to jen jednodenní škola smyků v Pardubicích, potřeboval jsem si ujasnit, jaká je vlastně MX-5. Krátce předtím jsem byl na srazu MX-5, pršelo, vyjížďka se jela svižně a v jedné zatáčce se mi začal trhat předek a sunul jsem se ze zatáčky ven, naštěstí to dopadlo dobře. Tak jsem se zamyslel, MX-5 přece není nedotáčivé auto a dospěl jsem k přesunu těžiště a že se s tím dá cíleně pracovat. Potřeboval jsem si to ale ověřit v praxi a proto kurs, kde na "namydleném" povrchu je všechno tak nějak snazší. Pochopil jsem, naučil se a na závěr už jsem jezdil na uzoučkých cestách autodromu na hraně trakce, aniž bych se bál, že se podívám do křoví, která se míhala 2 metry od auta. Byla to výborná zkušenost a dnes vím, jak z Majdy udělat auto přetáčivé, neutrální i nedotáčivé. Jiné kursy jsem zatím neřešil, ale určitě je to užitečná věc a asi ještě něco vymyslím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Absolvoval jsem dvoudenní rallyskola.cz, pak 2x Porsche world roadshow (Most a Brno) a měl jsem individuální kurz s Jakubem Rejlkem. Na motorce jsem byl 2x v sosnové ještě s Mototravelem, než zkrachovali a jednou na kurzu Míry Lisého. Doporučil bych určitě Lisáka, nebo Jakovce v www.bezpecne-na-motorce.cz, slušné kurzy dělá i Petr Drnovský www.facebook.com/JezdiLip/ a v autě individuál s nějakým zkušeným jezdcem. Ta Rallyškola byla super, ale odjíždíš v depresi, protože zjistíš, že nic neumíš i přesto, jak moc tě to zlepšilo :).

 

Edit - vlastně ještě než začal dělat Pepa Sršeň oficiální motoškolu, měli jsme já a mý dva kamarádi od něj půldenní nalejvárnu na letišti v Tchořovicích.

Upraveno uživatelem Pavelpu27
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ivane, diky za tip. Mohl bys prosim poslat link? Hodne by me to s moji miatou taky zajimalo. Zrovna nekde v Pardubicich jsem byl kdysi na skole smyku a uplne o nicem. Ten kluzkej povrch byl tak deset metru max a porad jsem stal ve fronte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uff - kdoví, jestli jsem nebyl na om samém, ale na našem kursu byl kluzký povrch tak 50 metrů, protože se tam jezdil i slalom mezi kužely a to by se na 10 metrů nevešlo. Ale 100 metrů to nebylo určitě. Taky jsme tam zkoušeli hodiny a to jsme po kluzku rotovali dost daleko. Bylo tam 6-8 účastníků, ale odsýpalo to a vždycky se čekalo jen pár minut, vlastně jsem si jízdu tak akorát srovnal v hlavě a už jsem jel další. Možná to tam pořádá víc firem, nevím, ale bohužel si už nepamatuju která to byla, je mi líto. Možná by něco podobného mohlo být i na autodromu ve Vysokém Mýtu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu to odlehčím, já už mám vybráno. A velké díky patří zdejšímu členu Tomas_2002, bez jehož přispění bych ho neměl. Ještě tedy zatím čekám až bude připraven k předání, snad příští týden...

Jen si tak teď říkám, že by to asi chtělo orange Seiko.  :D

Dneska sem přesně tudle věc předjížděl na D11.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...