Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

diskutujem s kolegom co vybera auto a zistujem,  ze to vobec neni jednoduche vybrat....zadanie:

 

- nove rodinne auto kombi s kufrom aspon cca 420l

- benzin + automat

- NIE koncern

- cena cca do 23k ? vratane DPH

 

Okrem toyoty auris toho vela nenasiel. Mazda 6 a pod su cenovo o dost vyssie. Nic mi nenapada. Dokazete poradit ? Je to realne zadanie pri tej cene ? Dakujem

 

Ty filtry ve vyhledávání, to je kouzelná věc...

 

https://www.tipcars.com/kombi/benzin/?2018-&-600000kc&vybava=aut-prevodovka

 

Nicméně kdo si koupí raději Kia Ceed než VW Golf je podle mě blázen :D 

Upraveno uživatelem Tomas_2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On ma teraz xrocny hyundai i30 a že keď si sadol do seedu tak ani nezbadal že si presadol, že to nechce.

Peugeot je zaujímavý tip, ale tam sú len tie malé 1.2 benzíny, bohvie koľko to vydrží. Či netreba sa toho báť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On ma teraz xrocny hyundai i30 a že keď si sadol do seedu tak ani nezbadal že si presadol, že to nechce.

Peugeot je zaujímavý tip, ale tam sú len tie malé 1.2 benzíny, bohvie koľko to vydrží. Či netreba sa toho báť?

Jo, ta 1,2 by mě taky štvala, ale kde máš v téhle třídě větší motor? Maximálně najdeš nejakou 1,6? Kámoš má 2015 508 gt 2.0 nafta... Podvozek komfortní, motor slušně odhlucněny, led světla, kamery a hen ty chujoviny už ve výbavě a stalo to kolem 750-800 s dph...

 

Záleží na jak dlouho to chce, nájezd apod. pak bych treba vzal tu 308 taky v te 2.0 naftě... Za 23 tis? může být třeba zanovni seat leon cupra, ideální 300 konovy rodinny kombik :)

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diskutujem s kolegom co vybera auto a zistujem, ze to vobec neni jednoduche vybrat....zadanie:

 

- nove rodinne auto kombi s kufrom aspon cca 420l

- benzin + automat

- NIE koncern

- cena cca do 23k ? vratane DPH

 

Okrem toyoty auris toho vela nenasiel. Mazda 6 a pod su cenovo o dost vyssie. Nic mi nenapada. Dokazete poradit ? Je to realne zadanie pri tej cene ? Dakujem

Corolla 2019 bude asi pecka, ceny zatím nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ivan: ak pri prestupeni z x-rocnej i30 do Ceedu nepoznal rozdiel, tak bud prestupoval do y-rocneho ceedu (y=>x) alebo je jedno co kupi. Lebo aj ked prestupis z x-rocneho ceedu do noveho tak je to drasticky rozdiel.

Ad 2: s tymto rozpoctom to bude Mazda 6 dvojliter (ak teda benzin) a to ide tragicky. 2.5 je urcite pouzitelny motor, ale tak asi navysovat nebude chciet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diskutujem s kolegom co vybera auto a zistujem, ze to vobec neni jednoduche vybrat....zadanie:

 

- nove rodinne auto kombi s kufrom aspon cca 420l

- benzin + automat

- NIE koncern

- cena cca do 23k ? vratane DPH

 

Okrem toyoty auris toho vela nenasiel. Mazda 6 a pod su cenovo o dost vyssie. Nic mi nenapada. Dokazete poradit ? Je to realne zadanie pri tej cene ? Dakujem

Podívejte se na Opel Zafira. Dá se koupit v automatu lehce přes 500 tis. včetně DPH. Kufru dáš všechno! Vyšší posed, 7 míst a celkem spolehlivost.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ačkoliv jsem to už několikrát odložil nebo nevyřešil, tentokrát už se opravdu nachyluje čas na výměnu mini cooperu S z roku 2007. Nehoří to, ale v nejbližším půlroce k tomu nejspíš dojde. Náhradu hledám dlouho a myslím, že jsem už zvažoval snad všechno, ale třeba tady někoho napadne něco, co mě ne. Na ježdění ve více lidech nebo s nákladem/kolem mám doma nového dieslového Passata, chtěl bych tedy něco více zábavného.

 

- 2013 nebo novější, ideálně 2015

- benzín

- ideálně alespoň 300 koní, minimum kolem 200

- zadní pohon

- spotřeba max k 10l, budu s tím asi dojíždět do práce denně cca 80km

- rozumné provozní náklady, rozuměj ať to nemá motor, který pravidelně vyhrává ceny za nejméně spolehlivý motor na světě jako je tomu v případě MINI

- bylo by dobré, aby se do něj vešli 2 lidi + dětská sedačka

- odpočet DPH, cena ideálně kolem 400, max 500 bez DPH

 

Tyto požadavky podle mě splňuje jenom jedno auto a to zatím neprozradím. Není to totiž ideální volba, protože většinou přesahuje můj max rozpočet a tak se snažím sám sebe přesvědčit že to není ten můj ideál.

 

Díky za každý nápad

Upraveno uživatelem adamo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...