Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Nejazdil som s tym ................ ale zacital a na ceste to bude dost bieda. Bezpecnost zla, akceleracia zla, komfort nula, hluk, stabilita, brzdenie... :(. Preco nie nieco co bude na ceste o 3 triedy lepsie, napr. staru fabiu? O autach v tejto cene ani nehovoriad. Ide o MI?

Jak jsem tu uz psal, jedna se o to, ze bydlim v jizerskych horach, kam se beznym autem jezdi dost blbe ( se starym autem jsem tam parkrat v zime uz nedojel), potrebuju velke auto - dva psi a planujeme dite. S takovymi kriterii dost beznych aut na cestu vypadne, i kdyby byly pohodlnejsi sebevic. Fabie je vylozene vtip - tam bych nedal ani jedno z pozadovaneho...

No ale nebudeme si lhat do kapsy - tohle auto jsem vzdycky chtel (tedy bylo to pul napul - tohle / defender) a takovyto styl vozu se mi velmi libi.

Co se tyka jiznich vlastnosti - ja uz v tom sedel a na predvadeci jizde uz jsem byl (v te nove verzi). Nevsiml jsem si, ze by to nejelo, nebrzdilo. Jasne, neni to sportovni auto, ale v ramci kategorie - proc ne? Pohodlne mi proslo standardne. Ja z toho strach nemam. 

 

Silne mi to pripomina debatu o Harleyich na motorkarskych forech - nejede, nebrzdi, olej z toho tece, nezataci to - a ejhle - ja na HD jezdim poslednich jedenact let a jsem spokojeny. Zde ocekavam dost podobny prubeh.

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz spíš ze zvědavosti pro vlastníky MB. Kámoš má V 250 a s prodejcem už rok řeší nespokojenost se systémem Command Online. Hlavně není spokojenej s tím, jak mu funguje navigace. Firma mu teďka odepsala, že mapový podklad není ve všech případech zpracován na čísla popisná a že mu nikdo negarantoval, že to navigace bude umět. Taky mi přijde divný, že by to nezvládlo služby, který umí TomTom za pár korun. Máte s tím někdo zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem tu uz psal, jedna se o to, ze bydlim v jizerskych horach, kam se beznym autem jezdi dost blbe ( se starym autem jsem tam parkrat v zime uz nedojel), potrebuju velke auto - dva psi a planujeme dite. S takovymi kriterii dost beznych aut na cestu vypadne, i kdyby byly pohodlnejsi sebevic. Fabie je vylozene vtip - tam bych nedal ani jedno z pozadovaneho...

No ale nebudeme si lhat do kapsy - tohle auto jsem vzdycky chtel (tedy bylo to pul napul - tohle / defender) a takovyto styl vozu se mi velmi libi.

Co se tyka jiznich vlastnosti - ja uz v tom sedel a na predvadeci jizde uz jsem byl (v te nove verzi). Nevsiml jsem si, ze by to nejelo, nebrzdilo. Jasne, neni to sportovni auto, ale v ramci kategorie - proc ne? Pohodlne mi proslo standardne. Ja z toho strach nemam.

 

Silne mi to pripomina debatu o Harleyich na motorkarskych forech - nejede, nebrzdi, olej z toho tece, nezataci to - a ejhle - ja na HD jezdim poslednich jedenact let a jsem spokojeny. Zde ocekavam dost podobny prubeh.

Palec hore, dik za odpoved! A zelam Ti nech kupa prebehne ako ma a nech sluzi k spokojnosti. To prirovnanie na HD je asi dobre, chapem :).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jen abyste věděli. Rozpočet schválený, vyjde to i na benzín 2,0. Takže zítra se začíná vyjednávat s jeepem o datu dodání :-)

Počítám, že nekdy začátkem ledna to budu mít doma. Když to dobře půjde tak před silvestrem.

Díky všem za rady, teď už se nic nezmění.

Moc rád sem dám fotku až to budu mít.

Dík.

Gratulace  :wub:  :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak rozumný to neni určitě, to je asi tak nějak jasný... Jinak, tak 90% toho stejně objezdim nejvyššim a nejdelšim sprinterem, a proti tomu je to ideální autíčko do města. A i nepatrně pohodlnější... Mně zas nic neříkaj sporťáky, bavoráky, i když vim že jsou to objektivně na silnici lepší auta. Každej si vybere podle sebe...

...a "citace" ti taky nic neříká, já už dvě strany nevím která bije :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz spíš ze zvědavosti pro vlastníky MB. Kámoš má V 250 a s prodejcem už rok řeší nespokojenost se systémem Command Online. Hlavně není spokojenej s tím, jak mu funguje navigace. Firma mu teďka odepsala, že mapový podklad není ve všech případech zpracován na čísla popisná a že mu nikdo negarantoval, že to navigace bude umět. Taky mi přijde divný, že by to nezvládlo služby, který umí TomTom za pár korun. Máte s tím někdo zkušenost?

A to mu tam nefunguje Android auto nebo Waze? Od ty doby co se mi to podařilo rozchodit s Androidem už vestavěný navigace vůbec nepoužívám. Už jen kvůli aktuální dopravní situaci a tak. Ale pamatuju si, že s číslama byl problém i u těch offline navigací několikrát jsme se setkal s tím, že tam jsou třeba jen čísla popisná a ne orientační a popisná samozřejmě skoro nikdo nezná :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jen abyste věděli. Rozpočet schválený, vyjde to i na benzín 2,0.

Gratuluju k výborýmu autu i k velkorysé firmě, pro kterou děláš. A dovolím si i malou spekulaci. Pokud bys někdy v budoucnu přecházel jinam, je velká pravděpodobnost, že by sis to mohl odkoupit. Jednak to není úplně běžnej služebák a druhak málokdo s tím je ochotnej denně jezdit. Na živý fotky se těším!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám vyhlídnuté BMW 3GT nebo 4GC v xDrive, v benzínu (asi 328i nebo 428i) s automatem, do 3 let a do 50 tis. km s cenou do 700 tis. Kč. Potřebuju větší kufr než mají sedany, ale zas nechci kombík (prostě se mi nelíbí). Automat, 4x4, benzín (s poměrem hmotnost vs. výkon tak cca do 9,5kg na 1 kW) je nutnost. Jelikož nemám moc přehled o ostatních značkách, nenapadá vás prosím nějaké auto, které splňuje moje požadavky, a přitom by mohlo být novější, nebo v lepší výbavě, než ta BMW? Rád si nechám poradit jiné značky. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to mu tam nefunguje Android auto nebo Waze? Od ty doby co se mi to podařilo rozchodit s Androidem už vestavěný navigace vůbec nepoužívám. Už jen kvůli aktuální dopravní situaci a tak. Ale pamatuju si, že s číslama byl problém i u těch offline navigací několikrát jsme se setkal s tím, že tam jsou třeba jen čísla popisná a ne orientační a popisná samozřejmě skoro nikdo nezná :-)

Hele to po pravdě nevím...šlo mi spíš o reálny zkušenosti majitelů těhle zařízení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám vyhlídnuté BMW 3GT nebo 4GC v xDrive, v benzínu (asi 328i nebo 428i) s automatem, do 3 let a do 50 tis. km s cenou do 700 tis. Kč. Potřebuju větší kufr než mají sedany, ale zas nechci kombík (prostě se mi nelíbí). Automat, 4x4, benzín (s poměrem hmotnost vs. výkon tak cca do 9,5kg na 1 kW) je nutnost. Jelikož nemám moc přehled o ostatních značkách, nenapadá vás prosím nějaké auto, které splňuje moje požadavky, a přitom by mohlo být novější, nebo v lepší výbavě, než ta BMW? Rád si nechám poradit jiné značky. Děkuji.

Měl jsem dost podobný požadavky a výběr zúžil na BMW 4 a Audi A5. Nakonec jsem koupil cupru, která sice nesplňuje skoro nic z původních požadavků, ale je s ní hrozná prdel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...