Jump to content

vybírám káru

financ
 Share

Recommended Posts

Tak zpet ke karam!

Gratuluju k Volvu. Pochlub se...

Myslím že máme stejnou barvu teďka ne? :)

Povedlo se koupit s 2,4 pod kapotou, D5, Momentum, takže spokojenej. Kufr na poměry ČR malej, ale já s tím jezdím sám do práce tak pohoda. Další foto nemám a nechce se mi dolů tak ti musí stačit "Sibiř style" viz výše :D

post-49277-0-31437400-1559845683_thumb.jpg

Tak fajn, jedu do Benesova, ze bych si koupil sedmu, kdyz mam ted sofera, 75 fotek, ale na zadny neni videt, jak je dobita. To je fakt na palicu..

http://www.sauto.cz/osobni/detail/bmw-rada-7/rada-7/18150569

Tvl, já ti nevím, nehledě na to, že BB už dlouhé roky snad nenabízí nic jiného než mr*ky těsně před smrtí, tak z těch fotek na sauto je spousta těch vad vidět. Dyť tam nesedí ani jeden panel, nárazníky komplet jiný odstín, introš po praseti, atd. atd.

Me zmerila lejzrova pistole, ty kundo :)

Já su dítě štěstěny vole, mně by ten antiradar beztak zázrakem pomohl i proti laseru :-) když o tom tak přemýšlím, tak vlastně ten antiradar vůbec nepotřebuju a láká mě jen to, že to bude v autě vypadat dobře :-D jo a konečně budu moct dát něco do nákladů... Edited by Mitak

Dotaz - máte někdo bližší povědomí a nejlépe osobní zkušenost s převodovkou SMG II v trojkovém Báwu? Princip a technikálie chápu, spíš mě zajímá jak se s tim žije a jestli se to sere. Děkuju...

Nové? Ojazdené? Bavíme sa o 4,4 biturbe alebo 5.0 atmosfére? Ak nové, predĺž záruku, ak ojazdené, kupuj iba v záruke. Nepoznám jediný 50i motor, ktorý by sa nerozsypal (a predtým nežral snáď liter oleja na 500km)

4,4V8 byl často průser. I v BMW říkali, že s ním měli často problém. Otázka jestli proběhla v pozdějších letech nějaká úprava tohoto motoru. Aktuálně se spouští prodej 550i s navýšeným výkonem na 530koní a přidanými kur*ítky s ohledem na emise. Pokud nekupuješ starou paštiku, ale zánovní auto, tak bych rozhodně přikoupil záruku na celou dobu/km kdy to chceš mít doma. Jinak jsem s tím něco najezdil a jezdí to hodně dobře.