Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Jako já neříkám nic, stát se může cokoliv, třeba se příjmací technik servisu nebo STK uťukne v číslech, ale vždycky když vidím v historii kilometrového proběhu zub, tak hodně zpozorním. 

 

A tady ten zub je:

 

post-17600-0-59863700-1560923284_thumb.png

 

No a mimo jiný, čtvrt mega za Opel se čtvrt milionem km na hrbu, který byl dobitý jak kdyby bojoval u Verdunu ? No jak chceš no :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak myslíš, ale nevím zda je dobrý nápad koupit auto před smrtí. Pravděpodobnost, že do toho naliješ cenu nového/zánovního je dost vysoká a hlavně i po investicích z toho bude pořád pekáč s 300k na krku, který bude těžce prodejný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dal na radu ekimaka a vybírám už jen "zánovní" auta Kia Ceed, i30 případně i40. Byl jsem se podívat na pár těchto vylítaných pekáčů a přešli mě tyto choutky. Raději koupím auto nižší třídy a vyvaruji se tak případným problémům. Tyto auta jsou většinou ještě v tovární záruce, vnitřek je teda strašně hnusnej, ale z venku to není zase tak zlý a ženě se to celkem líbí. Nechci říct, že s takovým autem nebudou problémy, ale přeci jen ta pravděpodobnost je menší.

 

Příklad ceed 2016 1,6 gdi 255tis a 50tis najeto

 

Mondeo 2011 2.0 benzin 160tis na hrbu za 210tis.

 

Vím, že mondeo je jinde, ale mě bude stačit, když do toho auta nebudu cpát prachy a bude jezdit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si vzpomenu, co se mnou všechno zažilo auto, se kterým jsem naposled najel 260 tis km, tak bych si ojetinu s takovým stavem tachometru a za takový peníze nekoupil. A to se ke svým autum chovám slušně, ale je to dopravní prostředek na ježdění, ne na parádu. Jak tady někdo psal, jestli není lepší koupit zánovní / nový a radši splácet úvěr (i když píšeš, že nepadá v úvahu, zvážil bych to), než servis. S tim už dopředu počítáš a mužeš mít i záruku, případně to auto i pak slušnějc prodat, ale tohle.... Zkus si představit, že se to fakt začne srát, nebo prostě vlivem stáří a nájezdu budeš muset nutně některý věci (možná víc) opravit / vyměnit a budeš se toho chtít zbavit. Jasně jsou tady áčka, ale prachy v prachu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych sel radsi do tohohle

 

sauto.png,10,10

 

https://www.sauto.cz/osobni/detail/bmw/x5/18299940?goFrom=list

 

nebo tady se 180tkm https://www.sauto.cz/osobni/detail/bmw/x5/18206348?goFrom=list

 

sauto.png,10,10

 

znama prodava predF, 270 najeto, rozvody udelany a uz je na 200t. Tam je hodne prostoru k vyjednavani u tech X5, pritom slusny auto, spotreba 9l..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, jinak koukal jsem teď že je celkem dobrá nabídka u škodovky - Octávka v tříhrnku za 430k a je už v tom nějaká výbava. Když se tám hodí LEDky a nějaké volovinky tak 470k a občas na to ještě umí zajímavé slevy. Není to pro milovníky řízení, ale na normální ježdění to může být zajímavé.

 

Já bych se u té X5 bál, že cokoliv klekne bude atakovat dost vysokou částku - třebas automat atd.. Ale je to asi jenom nedostatek zkušenosti se servisováním vozu této třídy.

Upraveno uživatelem exBURN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.Já bych se u té X5 bál, že cokoliv klekne bude atakovat dost vysokou částku - třebas automat atd.. Ale je to asi jenom nedostatek zkušenosti se servisováním vozu této třídy.

Ja mam 2011, pravda od novy, aktualne 285tkm, v prevodovce menim olej po 100tkm, so far so good, kolem triset asi udelam preventivne rozvody (40t), nebo to risknu a uvidim, jestli se vozvou predtim, nez se skubne retez :D Jinak bezna udrzba + sem menil zhavky, remenici vodni pumpy, jeden zadni mech a motorek steracu.. Tlumice sou furt puvodni. Takhle tam tehdy stala:

 

1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ale právě, že to máš od nova a chováš se k tomu :-) U bazaru je ale celkem šance trefit na blbý kus ještě po někom, kdo údržbu tak neřešil. 

 

Stejně je to hustý - za 11 let amortizace 1 400 000,- = 10 606,- měsíčně :-) 

 

 

 

Mazda super, ale 2,2 d no....

Upraveno uživatelem exBURN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...