Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

@reddV-Klasse (je to doufám Viano..?) má muj dobrej kamarád. Kupoval to nový asi před 3 lety, v nějaké lepší výbavě a s celkem živým dieselem. Pokud vím, nic se mu na tom nevysralo a je s tim celkově spokojenej. Jestli chceš, napiš mi zprávu co by Tě zajímalo konkrétně a rád se optám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen taková malá vsuvka, volal mi kamarád z reichu že tam docela spadli ceny některých modelů předváděcích aut, tak jsem zavítal na mobile.de, autoscout a skutečně třeba Outlander který chci letos v daleko lepší výbavě třeba i o sto níže než u nás. Našel jsem už i funglovku ve stejné výbavě levnější o sto třicet než v ČR, tam už to kluci rozjeli to vypadá ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, odjinud napsal:

Ja to zvazuju v kombiku...

Vcera na me z webu Hyundai vypadla nova generace i30, ktera uz ma motor 1.5 CVVT/81kW, taky atmosfera a neprime vstrikovani. Jsem rad, ze dneska jeste tohle nekdo dela. Ne litrovy trivalec (ten maji v nabidce tedy taky...) Tak zas mam o cem premyslet.

 

Klidně mi dej kontalt, hned jak budeme mít na Prodejně předváděčku s 1.5, tak bych dal vědět :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 6. 2020 v 9:50, redd napsal:

Máte někdo zkušenost, resp. umíte porovnat VW Multivan vs MB V-Klasse? Určitě silnějši motorizaci, automat, pravděpodobně čtyřkolka. Díky.

mám jako rodinné auto Multivana T6 v automatu, čtyřkolce a 150kW nafťák. Je to supr auto, jezdím teda na servis po 15ti tis, ale musím zaťukat, vše bez problému. Dlouho jsem řešil jestli MB-V nebo multivana, ale vyhrál nakonec busík.... Interiér sice na první pohled nevypadá tak hezky jako v MB-V, ale zase vydrží pořád stejný... nedávno jsem jel Véčkem co mělo asi 120tis najeto a uvnitř to vypadalo jako v autě co má milion... kůže, která je nová krásná byla oleštěná a celé to bylo takové... opotřebované... Každopádně ale ty auta jsou v podstatě stejný... oboje jsou pohodlný, velký, naložíš do nich nesmysl a po 1000km z nich vystoupíš v podstatě v pohodě....

je to spíš o osobních preferencích a konkrétní nabídce.... já zvolil multivana v té retro červené bílé edici a jsem happy :) 

51061170-9861-47be-829a-87169a599f94.JPG

Upraveno uživatelem Denjl
příloha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Totožného Mulťáka jsem nedávno potkal v POPu u letiště a hned mě napadlo, jestli to není Denji, jelikož si toto zbarvení + kola přesně odtud pamatuju, ale měl Pražskou SPZ, tak už vím, že to byl někdo jiný. Stejně je vtipné, jak si to hlava pospojuje, fakt to bylo první, co mě napadlo, hele Mulťák z chronomagu :D Každopádně tahle barevná kombinace + ty kola jsou naprosto boží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě hledám pohodlnou a zároveň svižnou rodinnou dodávku. Potřebuju variabilní interiér, většinou budu vozit jen manželku a dvě děti, ale k tomu taky hodně krámů včetně mých x kol. Někdy ještě někoho povezu, ale to nebude tak často. U VW - jak je náročný vyndat trojlavici? Nejvíc by se mi skoro líbilo uspořádání 2+2+2, protože mě nejde primárně o převoz vysokého počtu lidí, ale o dodatečný převoz sportovního vybavení, kočárku atd. Potřebuju automat a aby to stylem jízdy a ovladatelností tak trochu připomínalo osobák. Taky potřebuju motor, který jede i když je auto naložený; +odjímatelný tažný (využívaný bude jen v krizových případech, kdy bych vozil víc lidí a musel dát kola na kouli :) Kožený sedačky spíš nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic jiného nehledej, jako osobák se chová jedině amerika, tedy Grand Voyager. Žádné evropské auto se tomu ani neblíží. Měl jsem Chrysler Grand Voyager 3.8, ale uz měl hodně najeto, tak jsem ho prodal. Hledal jsem pak něco jiného, ale bohužel nic se tomu nerovná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Končí mi operák na Passata a po 3 letech s koncernovým tdi mi jako petrolheadovi svitla naděje na zábavné poježdění. Velké auto vlastně nepotřebuju.

Mám hroznou chuť si koupit auto "ze staré školy". Cayman 987.2 jako daily car na nějakých 20 000 km/rok? Blbost? Má tady někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 6. 2020 v 18:42, redd napsal:

Prostě hledám pohodlnou a zároveň svižnou rodinnou dodávku. Potřebuju variabilní interiér, většinou budu vozit jen manželku a dvě děti, ale k tomu taky hodně krámů včetně mých x kol. Někdy ještě někoho povezu, ale to nebude tak často. U VW - jak je náročný vyndat trojlavici? Nejvíc by se mi skoro líbilo uspořádání 2+2+2, protože mě nejde primárně o převoz vysokého počtu lidí, ale o dodatečný převoz sportovního vybavení, kočárku atd. Potřebuju automat a aby to stylem jízdy a ovladatelností tak trochu připomínalo osobák. Taky potřebuju motor, který jede i když je auto naložený; +odjímatelný tažný (využívaný bude jen v krizových případech, kdy bych vozil víc lidí a musel dát kola na kouli :) Kožený sedačky spíš nechci.

Moje zkušenost s VW Multivan 2.0BiTDI DSG r.2015 nic moc - po 100tis. výměna motoru, tedy komplet bloku. A to měl olej po 15tis. a max. péči (i předehřev v zimě).

Jinak trojlavici ve dvou chlapech vyndáš, ale je to neskutečně těžká kráva :-)))) Takže sám s manželkou ani prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Na léto bych koupil Mercedes Benz SLK 200 (280?) r.v. 2008-2010. Mám celkem přesnou představu o konfiguraci, co bych chtěl.

V aktuální nabídce v ČR si moc neumím vybrat, z EU jsem nikdy auto nekupoval. Má cenu to tahat u Německa nebo Itálie? Na to už bych někoho potřeboval.

Nebo kdyby někdo něco takového tady prodával 🙂

 

Moje představa:

fe1619f7-33a6-4096-a8c5-563bbe7a2c2b_a2db4b8a-374b-4d2c-b636-f7678c333e05.thumb.jpg.b8e9a0da4a977382112e5a53d2aa1cc0.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...