Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Nebo pak Nissan Patrol, když už se tu mluví o Pajeru

před 9 minutami, Z. Paul napsal:

Napadá mne starý Pajero ještě ... osobní zkušenost nemám, ale na chatě ho má několik let lesník. 

 

jinak jsem dost viděl Lada Niva 4x4, nebo když jeep tak Jeep Wrangler

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dacie, konkretne duster, vyuziva staré techniky Nissanu a Renaultu. Pokud se bavíme o prvním dusteru tak v něm byl podvozek z dvojkového X-Trailu, takže tady vych problém nečekal. Co se týče motorů - tam je potřeba vzít něco rozumného - určitě ne 1,1 tříválec se 120 koňmi co v té době dacia vyráběla.

Dacia jako taková není vůbec špatná volba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, maama napsal:

Nazdar, hodil by se malej dzip do lesa-ojetina. Benzin, drzak, idealne aby se v zime nevzpouzel fungovat. Vychazi mi Suzuki Jimny. Exisuje vubec nejaka konkurence? Je tu nekdo s vlastni zkusenosti?

Přesně tak buď Jimmy nebo Niva, já bych bral tu Nivu, hodíš na to pořádný gumy a vyjede to všude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, maama napsal:

Ok, diky panove. Poradi duveryhodnosti Jimny Panda Niva. Duster neprojede. Takze ani traktor neni reseni:) Vlastne to cely spustila projizdka Samuraiem ted o vikendu. Budu to brat jako znameni.

omyl.

Upraveno uživatelem guzmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Wanderer napsal:

Pánové, jaký máte názor na Land Rover Freelander? Přemýšlím, že bych pořídil něco robustnějšího. A už mě nebaví tahat podvozek Passata po polňačkách.

Nemal som ho ale velmi velmi vazne som to zvazoval pre zenu. A to co som sa docital ma odradilo navzdy. 

Freelander je ok, ale potrebujes 3ks. 1 v servise, druhy este nie (nebol cas odtiahnut)  a tretim jazdis. K tomu som dospel po precitani stoviek stran. I'm serious.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Wanderer napsal:

Pánové, jaký máte názor na Land Rover Freelander? Přemýšlím, že bych pořídil něco robustnějšího. A už mě nebaví tahat podvozek Passata po polňačkách.

Je dobrý že se to auto moc neopotřebovává, páč většinu času jezdíš v náhradkách :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Martin61 napsal:

Neví někdo jak jsou na tom se spolehlivostí dnešní Land Rovery? Líbí se mi Discovery Sport

Kup si nové s prodlouženou zárukou, měň pravidelně olej nejpozději po 15tkm a bude to ok 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...