Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 14 hodinami, moco napsal:

Kup si nové s prodlouženou zárukou, ...

Za 4 roky najezdím 200 tisíc, pak půjde auto z domu, ale jde mi o to, aby to to auto vydrželo :D

někdo osobní zkušenost s autorizovaným servisem v Hradci Králové?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 8. 2020 v 9:09, African napsal:

Freelander nebyl zase až takové zlo oproti ostatním modelům co si vzpomínám, anebo? Co vím, tak Disco byl průserů král.... 

na LR D3 - 380tkm

na LR D4 - zatím 90tkm

 

není to takový průser jak to vypadá z diskuzí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, honza71 napsal:

Vrta Ti porad v hlave, vid ? :)

Bohužel a je mi to líto, ale vůbec. Odradil mě v podstatě každý včetně majitelů. Nejde ani tak o auto, spíš o to že bych ten servis finančně neutáhnul a na nový s prodlouženou zárukou nemám. Na prvním místě je u mě spolehlivost, a ač jsou někteří majitelé včetně ZJ spokojeni, já těm autům prostě nevěřím. U mě je to už spíš takový vnitřní boj jestli Micinu Outlandera staršího, nebo funglovku ;) Smutný příběh, že kvůli  emisím končí v EU jak Pajero, tak Outlander, takže si musím máknout.....do konce roku bude upečeno. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, African napsal:

Smutný příběh, že kvůli  emisím končí v EU jak Pajero, tak Outlander...

Nekončí kvôli emisiám. Mitsubishi to v Európe balí úplne, lebo tu nepredáva dokopy nič, a po otrasoch vo vedení prekopali globálnu stratégiu. A Pajero končí celosvetovo, pokiaľ viem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, wawrik napsal:

Nekončí kvôli emisiám. Mitsubishi to v Európe balí úplne, lebo tu nepredáva dokopy nič, a po otrasoch vo vedení prekopali globálnu stratégiu. A Pajero končí celosvetovo, pokiaľ viem.

https://m.autorevue.cz/mitsubishi-pomalu-konci-s-evropou-nema-zde-v-planu-predstavovat-nove-modely

Jj, je mi Mišíchuší líto. Pajero jsem měl moc rád. 😞

Nevím jestli je ideál koupit Micinu s tímhle výhledem, jak uvažuje p. African.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, African napsal:

Bohužel a je mi to líto, ale vůbec. Odradil mě v podstatě každý včetně majitelů. Nejde ani tak o auto, spíš o to že bych ten servis finančně neutáhnul a na nový s prodlouženou zárukou nemám. Na prvním místě je u mě spolehlivost, a ač jsou někteří majitelé včetně ZJ spokojeni, já těm autům prostě nevěřím. U mě je to už spíš takový vnitřní boj jestli Micinu Outlandera staršího, nebo funglovku ;) Smutný příběh, že kvůli  emisím končí v EU jak Pajero, tak Outlander, takže si musím máknout.....do konce roku bude upečeno. 

Micinu mám, dosluhuje a proto řeším náhradu. Outlander je sám o sobě super auto ale totálně to zazdívá servis. Když nebudu počítat prasklou hadici (na 140 000 km), tak autu nic nebylo. Aktuálně mám najeto něco přes 190k. kdyby tu byl lepší servis, asi bych to auto chtěl znovu. 

problém nastane když chytneš šutr a v ČR není nikde sklo, pak se dozvím že není ani v evropě,... bylo by to na dýl, jestli chceš tak PM :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj,kdyz jsem chytil sutr, tak to bylo shaneni, potvrzuji. Nakonec mi snad dali nejaky "neorigo" ( jestli je to teda vubec mozny :) )

Nase Micina taky dosluhuje (11let ji letos je) a smutno mi po ni bude, to ne ze ne. Nizkonakladovy prakticky rodinny priblizovadlo.

Aktualne se mi honi hlavou jako nahrada Jeep GCh. Ale mne uz se toho hlavou honilo :D

 

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jo, velká škoda Mitsubishi v EU, asi tady nakonec stejně všichni skončíme u VW group :D Máme to podobně honza71, v hlavě mám Outlandera, Jeep Gch, Ford Edge, a velmi se mi líbí Audi Q7, kde se ovšem bojím servisu, ta bude asi na vzduchu a to bude drahé. Jeepa prý nebrat s Fiat motorem, co mi říkalo pár servisáků...ale víme jak to je, každý na to má trochu jiný názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem byl v servisu s nabouraným Pažoutem a nová 5008 je tedy parádní. 1.2 obsah ovšem nesmysl, a za dvoulitr mega sto také, auuu :weird: No a pak mi volal jeden dealer z Německa, že má pro mě za super price předváděčku Outlandera v benzínu, tak už plánuji cestu, moc nespěchám, takže žádný stres, ale je to super kauf.... Volal jsem pár dealerům, a ono to není s tím Mitsubishi až tak horký a všichni věří že se brzy vrátí ve velkém stylu. Outlander PHEV prodej pokračuje dál, stejně tak jako ostatní modely mimo SUV a absence dílů se prý v žádným případě nemusíme bát. Je to šetřívá strategie, ale z EU značka jako taková jen tak brzy úplně nezmizí a pokud ano, budu hold s micinou muset strávit zbytek života, protože bude neprodejné :D

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, honza71 napsal:

Tak at ti to dobre dopadne! 

Už dopadlo, poslal emailem podklady a ona dvojkola :D Chudák popletl poptávku....mě se to zdálo levné, jede se dál. Furt mě cpou všude elektriku, v Německu ji hodně podporují a funglovka PHEV Outlander za 660, u nás stále něco málo přes devět set.... 

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zkusim dotaz i sem.
Vybiram auto jako zamestnanec, mam limit 800kKc s DPH. Me posledi byla A4 ve ctyrkole a automatu 2.0TSI
Nevim zda chci SUV, ale za nejake typy, zda hledam spravne budu rad. Radeji neco jako ta A4 sedan, ale se Superbem se nevejdu do limitu a popravde bych rad zkusil i neco mimo koncern po 13 letech.
Muze to byt i predvadecka.
Diky

Odesláno z mého SM-A715F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, milhauszn napsal:

Tak zkusim dotaz i sem.
Vybiram auto jako zamestnanec, mam limit 800kKc s DPH. Me posledi byla A4 ve ctyrkole a automatu 2.0TSI
Nevim zda chci SUV, ale za nejake typy, zda hledam spravne budu rad. Radeji neco jako ta A4 sedan, ale se Superbem se nevejdu do limitu a popravde bych rad zkusil i neco mimo koncern po 13 letech.
Muze to byt i predvadecka.
Diky

Odesláno z mého SM-A715F pomocí Tapatalk
 

Byl jsem v Tsusho V Průhonicích a prodejce říkal že mají Camry hybrid v plné za 750 tis. Neodebralo to díky Covidu letiště. Funglovka, černá barva, včetně DPH, prý proti ceníku přes čtvrt mega dolu. Prostorem porovnatelné Superbu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...