Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, African napsal:

Mam ted jeho uplne ne primeho predchudce, GLK a nemuzu si to vynachvalit.  Tam jsou aspon jeste tlacitka, analog... atd. Jsem asi odprurce vsemoznych displeju a dotykovych hovadin. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, African napsal:

To geometr: To už je ale samozřejmě dle chuti každého soudruha, prostě DNA současného MB, ale zase s tím porovnáním Scouta nebo Superba ve stejné cenovce, nebo ba naopak ještě levnější, bych tedy mít ty prašule neváhal ani minutu. A nejde jenom o palubku, ale celé auto. 

Tak konkretne na tychto obrazkoch vyzera Skoda 100x lepsie. MB ako china. Du blejt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, ragu napsal:


Abych tady trochu rozbil tu MB diskuzi, gratulace k výběru. Kolega ho má a až na pár blbostí (nic moc klima, pár odschoolovych náhodně rozmístěných tlačítek a rezonujici okynko) je spokojenej.

Díky ;) Měl jsem ho několikrát v létě doma, jednou na tři dny a klima se mi zdála v pohodě, palubka vyhovuje, ale to rezonující okno bych upřímně nedal, asi bych to řešil v rámci záruky, protože na tyhle různý pazvuky z interiéru jsem alergickej. Se mi líbí, že je to vcelku za ta léta prověřený vůz, obzvlášť ten dvoulitr mivec je zcela bezproblémový, takže žádný zajíc v pytli. Do dvou týdnů bude ready, nebo spíš já...musím ještě chvíli sedět před kostelem s kloboukem :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ono s tema tabletama misto cudliku to bude jeste zajimavy...

 

Řidič za jízdy nesmí ovládat dotykový displej, rozhodl soud v Německu

https://www.novinky.cz/auto/clanek/ridic-za-jizdy-nesmi-ovladat-dotykovy-displej-rozhodl-soud-v-nemecku-40332233

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě k naštvání stačily už prasátka od (nedotykového) displeje v manželčině CT200 - ale tam je naštěstí čudlík kterým se dá nastavit úhel i úplné zaklapnutí toho výdobytku, což u placek na předchozí straně fakt nehrozí. Ale čert vem multimédia a navigaci, horší je že až donedávna výrobci dobře věděli, že kromě (nahoře i dole tmavého!) kšiltu je pro potlačení odrazů dobré i "krycí sklo před ciferníkem" instalovat sklopené dolů (a ještě lépe prohnuté dovnitř). Což už dnes nová incestní generace designérů považuje za "překonané", takže pro potlačení odrazů z okolí nám do interiérů našich "pojízdných ipodů" budou muset o to víc zářit tyhle olbřímí tablety... :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, geometr napsal:

... ale až s tím přijde EU.

Nemusí (IMHO), stačí pár mesiacov rozdávania pokút a ľudia začnú brblať. Keď sa to začne riešiť v časopisoch (a to sa po tom súde začne, dokonca aj v nemeckých), výrobcovia budú reagovať, prinajmenšom tí nemeckí. Ale osobne si myslím, že celé toto kolečko potrebné nebude, a už teraz sa na poradách začína riešiť ovládanie mimo tabletov. O pár rokov by tá móda mohla ustúpiť, napriek lákavému znížovaniu výrobných nákladov.

Myslím, že v Mercedese majú po tom verdikte slušný vietor - nové esko nabúchané technológiami na spríjemnenie jazdy, ale keď to chceš zapnúť, musíš zastaviť :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, odjinud napsal:

No, ono s tema tabletama misto cudliku to bude jeste zajimavy...

 

Řidič za jízdy nesmí ovládat dotykový displej, rozhodl soud v Německu

https://www.novinky.cz/auto/clanek/ridic-za-jizdy-nesmi-ovladat-dotykovy-displej-rozhodl-soud-v-nemecku-40332233

Hohohoooo! Vianoce! Len tak dalej. A teraz vyrobcom pokuty za to ak nejde ovladat vitalne funkcie bez dotykaca. Super!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamaráda ukecali nedávno za pětikilo na funglovku Jeep Renegade s litrovým motorem. Dvanáctset najeto, před týdnem pod autem kaluž oleje. První rozčarování, že prý tím tato auta trpí, stačí vyměnit nějaké vadné hadičky, druhé rozčarování, tak prý že ne, vadná převodovka :weird: Chudák je z toho smutnej, taky bych byl, dneska ty auta, to je prostě krach. A nejhorší, že v servise se ani nijak nediví, asi standard u JeepFiata.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, African napsal:

Kamaráda ukecali nedávno za pětikilo na funglovku Jeep Renegade s litrovým motorem. Dvanáctset najeto, před týdnem pod autem kaluž oleje. První rozčarování, že prý tím tato auta trpí, stačí vyměnit nějaké vadné hadičky, druhé rozčarování, tak prý že ne, vadná převodovka :weird: Chudák je z toho smutnej, taky bych byl, dneska ty auta, to je prostě krach. A nejhorší, že v servise se ani nijak nediví, asi standard u JeepFiata.... 

No vždyť tady místní kolega má nového Wranglera od března v servisu se zadřeným (?) motorem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, Lion napsal:

 

Snad tu pikslu neplatil, pokud ano, tak krach to je... Ale ne auta, ale kamaráda

No jo no, autům moc nehový, jel si prý pro Fiata a dovezl Jeepa, americkou klasiku :weird: A ještě v litru, krach to je, ale nikdo mu nechce kazit radost. Půl míče není málo, tak to aspoň dva, tři roky mohlo jezdit :D Třeba se to vychytá a bude to dobře.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...