Jump to content
financ

vybírám káru

Recommended Posts

Jak píše Shaggy, jsou to ty Šelpice, směrem z Trnavy na konci vesnice po pravé straně, vídám tam převážně právě Fordy.

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Před hodinou, African napsal:

Jsem právě dostal nakázáno zítra dovézt z Plzně zboží a to znamená pouze jedno, že si zrovna převezmu novou káru, yes, yes :punk:

Gratulace🤟✌️😎

před 5 hodinami, guzmic napsal:

2.3 byla mazda motor jestli se nepletu, takže i převodovka asi...

Motor je Ford - používaný u Mazdy s úpravou od Mazdy. Převodovka u 2.3i je Asin Hydro a ne PowerShift.  

před 2 minutami, Snehulak54 napsal:

Motor je Ford - používaný u Mazdy s úpravou od Mazdy. Převodovka u 2.3i je Asin Hydro a ne PowerShift.  

Jo tak nějak, mě se ta kombinace líbila, pěkně to řadilo, ovšem spotřeba byla kolem 10 L vs. mých cca 7-8 L u 2.0 benzín ale o tolik líp to zase celkově nejelo. 😉

Před hodinou, vwtyp11 napsal:

D30B54D9-5C28-410A-9BA7-C1A792FCC43B.jpeg

Takže pokud jsi už koupil vybral jsi dobře 😉 teď už jen sundat tu nálepku a užívat si radost z jízdy.

V 20. 9. 2020 v 22:27, gas napsal:

Mám si koupit sekeru nebo skalpel :D 

😄sekerou vies amputovat,ale skalpelom drevo nenarubeš😄😄😄

20200903_155409-01-01-01.jpeg

Edited by ewolucionar

Kurňa chlapi, ty Vaše káry to je nádhera... 👌

Zeptám se ještě, Fordy mají elektronickou servisní knížku, u AD na Slovensku mi tvrdili, že info o autech dle vin neposkytují.

Chtěl jsem ověřit výměny oleje.... je nějaká možnost se k tomu dopátrat?

Ford má elektronickou knížku od roku 2011, ale cca 2-3 roky trvalo, než se začala pořádně používat. Pokud dojdeš do AD a předložíš, že jsi majitel, měli by ti vydat kopii Elektronické servisky.

Njn takže smolík....slepice v aaa mi řekla, že servisní informace ať si vyžádám u AD, ale ten mi nic neřekne pokud nejsem vlastník...

Tak slepici v AAA řekni, že pokud chce prodat, tak ať ti historii doloží. 

Na info lince asi ano, fyzický prodejce už by měl mít tah na branku, kór v dnešní době. Trávy se nenažere a bonus za prodaný auto určitě přijde vhod.

Njn takže smolík....slepice v aaa mi řekla, že servisní informace ať si vyžádám u AD, ale ten mi nic neřekne pokud nejsem vlastník...
Přesně, jak píšou kluci, dej si to ultimativne jako podmínku koupě vozu u nich. Pokud nevyhovi, bez od toho jinam. Pokud to nezvladas, kup si auto za plnou cenu beze slev u AD

před 37 minutami, dabelM napsal:

Tak slepici v AAA řekni, že pokud chce prodat, tak ať ti historii doloží. 

Prej ať pošlu/předám 200e jako vratnou zálohu (nevěřím, že love budou chtít vracet, když auto nevezmu) a auto mi doručí na ukázku buď do Trenčína nebo Žiliny...ale nezaručují mi, že mi auto odvezou k AD a info mi tam dají.

Neviem, ci na tejto stranke su aj info o beznom servise. Pokial bol robeny zarucny servis, tak sa to tam da najst. Po zaplateni vypise aj detaily. Nic som dlho nepreveroval, tak nerucim za to ako to teraz (ne)funguje.

http://www.fordzona.sk/

Tvl, vyser se na to, aut je jako srač . . . eh, máku . . . ještě aby jsi prosil někoho jestli u něj můžeš koupit zboží za čtvrt miliónu. Nechtějí doložit historii = smrdí to, ser na city a ruce pryč. Stejně si myslím že jak píšeš že na 80% jezdíš 20km za prací tak nepotřebuješ velký kombi ani mpv, ale klasickej sedan a hotovo.