Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Tak řekni, že stojí deset, mě to prochází.....i u hodinek Já docela potil, protože u nás ráno 3 stupně, otázka času kdy nachumelí a moje kolečka měli dodat druhý týden v listopadu. Před chvílí telefon, že je nějákým zázrakem naskladnili, tak v pátek jedu. Zimní sezóna jest zachráněna :guitar: Jsem zvědavý na ty Nokiany WR SUV 3, recenze vcelku pozitivní....Na starém vozítku  jsem měl Bridgestone a ty byli suprový teda na sněhu, tak se snad budou chovat minimálně stejně dobře.
images.jpg.b3437deecc20ac045d5f150f7d5e8002.jpg

Přesně tyhle Nokiany mám dvě sezóny na Land Roveru Free 2 a lepší zimní gumy jsem ještě neměl. Seveřani zimáky umí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nova kara je doma, je hyundai i30 III po FL. Ma to jeste jako uz jedno z mala aut atmosferu 4valec 1,5l, tj. zadny turbo, zadny filtr pev.castic, zadne ad blue...

Ted jeste vystat frontu na znacku na DI, zrusili objednavani pres net a jak jedou kvuli covidu jen dva puldny v tydnu, tak je to pry na hodne dlouho... 😞

i30_002.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to ve finále zas taková hrůza nebude. Co jsem viděl tak to cajzlovské objednávání přes net byl beztak jenom tunel á la Ukrajina, ve kterém jisté "zprostředkovatelské" firmičky průběžně blokovaly veškeré dostupné termíny - což bylo tupému plebsu prezentováno jako skvělá "služba lidu", která potřebným "za drobný příplatek" ušetří čas s návštěvou "věčně zasekaného" inšpektorátu... :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nova kara je doma, je hyundai i30 III po FL. Ma to jeste jako uz jedno z mala aut atmosferu 4valec 1,5l, tj. zadny turbo, zadny filtr pev.castic, zadne ad blue...
Ted jeste vystat frontu na znacku na DI, zrusili objednavani pres net a jak jedou kvuli covidu jen dva puldny v tydnu, tak je to pry na hodne dlouho...
i30_002.thumb.jpg.1498330a57fe2d75c2344fca34ea21f1.jpg
Gratulace, ty kola mas zimmi plechace primo z hyundaje? V kufru mas diru nebo poradac? (rovnou podlahu)

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Radek124 napsal:

Ono to ve finále zas taková hrůza nebude. Co jsem viděl tak to cajzlovské objednávání přes net byl beztak jenom tunel á la Ukrajina, ve kterém jisté "zprostředkovatelské" firmičky průběžně blokovaly veškeré dostupné termíny - což bylo tupému plebsu prezentováno jako skvělá "služba lidu", která potřebným "za drobný příplatek" ušetří čas s návštěvou "věčně zasekaného" inšpektorátu... :thumbsdown_anim:

Brutál to je....u nás v omezené pracovní době fronty až ven před barák, kde stojí i týpci z dovozy, kteří jdou přihlásit třeba šest aut najednou. Naštěstí sousedce co tam maká chutná vínko, tak jsem ji papíry s flaškou vrazil pod paží a za týden auto donesla přihlášený :guitar: Já ty fronty totiž psychicky nedávám... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Vladar91 napsal:

Gratulace, ty kola mas zimmi plechace primo z hyundaje? V kufru mas diru nebo poradac? (rovnou podlahu)

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 

Jo, to jsou tzv. hybridy od hyundai, stacily by mi plechace, ale byly v akci za litr / ks (16ky), takze jsem je vzal.

Ad kufr, je to s dirou, podle vseho v CR nic jineho nejde (leda mild hybrid, kde jsou baterky), ale treba v Nemecku maji variabilni dno (muzes tu loznou plochu posouvat nahoru - dolu).  Premejslim, jestli to stavet, nebo nekde shanet, nebo to nechat byt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Dokusan napsal:

Když jsme u těch interiérů, asi mi úplně jeblo a do nového služebního V60 Cross Country jsem si objednal City Weave potahy. :)

 

Pěkný, moc pěkný. Známej bral xc40 světlou uvnitř a naživoto vypadá parádně. Mimochodem v kterém oboru ti projde v60 cc jako služební?  ;) klidně sz

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Tom4 napsal:

Pěkný, moc pěkný. Známej bral xc40 světlou uvnitř a naživoto vypadá parádně. Mimochodem v kterém oboru ti projde v60 cc jako služební?  ;) klidně sz

Stavební firma (nejsem majitel, kdyby ano, měl bych něco jiného) 

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, African napsal:

Brutál to je....u nás v omezené pracovní době fronty až ven před barák, kde stojí i týpci z dovozy, kteří jdou přihlásit třeba šest aut najednou. Naštěstí sousedce co tam maká chutná vínko, tak jsem ji papíry s flaškou vrazil pod paží a za týden auto donesla přihlášený :guitar: Já ty fronty totiž psychicky nedávám... 

Za týden s úplatkem? kurva je to přece jen rozdíl morava vs čechy..... Já bych byl nasranej kdyby to nebylo na konec šichty :-))), asi ji kupuješ krabicový víno :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...