Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Dvoulitrová Corolla je super volba, pokud na výměnu auta nijak extra nespěcháš, tak příští rok přijde na trh ještě Yaris Cross. Kia Xceed se povedla a už se vyrábí i v plug-in hybridní verzi, svezení je s tím příjemný, ale mám pocit, že cenově to bude docela dost nad tou hybridní Corollou, tam bych asi vzal 1.4 TGDI, nebo klidně naftu, pokud jezdíš dálky. 

toyota-yaris-cross-2021.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, monika1910 napsal:
Pozdravujem chalani,
idem si k Vám po radu... aktuálne mám malú hybridnú yarisku a čoraz častejšie mám pocit, že nadišiel ten správny čas na jej výmenu a ak by jej nový model ponúkali aj vo verzii so štvorvalcom, tak by som pravdepodobne po yarise siahla opäť. Áno aktuálne prebieha dopredaj modelového radu z roku 2017 a bolo by to riešením, ale mať takmer to iste auto ako teraz... no, neviem. Páči sa mi nová Corolla a taktiež aj CH-R, len premýšľam, či má opodstatnenie si priplatiť cca 2 tis. € za 2,0 l, alebo úplne stačí 1,8 l (hybrid, automat). Viem, že veľa závisí od toho, či sa s autom jazdí viac v meste, alebo na diaľnici, no i napriek tomu by ma zaujímal Váš názor, či skúsenosti. Pozdáva sa mi ešte Kia xCeed a Mazda CX-3, ale tam to bude asi podstatne horšie, čo sa spotreby týka.

Kúp si Mini ! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, DavidLC napsal:

Bylo mi to jasný, jen jsem si trošku píchnul :cheers: Četl jsem to včera, no jo no, těžko říct, je pravda že ta spolehlivost tam nikdy nebyla, ale takový trable hned od začátku bych nečekal :weird: Někdo ho tu má jak píše wawrik, tak se třeba ozve s nějakými postřehy.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, African napsal:

je pravda že ta spolehlivost tam nikdy nebyla, ale takový trable hned od začátku bych nečekal :weird: 

Treba byť trochu tolerantný a trpezlivý, to auto je od podlahy komplet nové - nový závod, nové výrobné linky, nové technologické postupy... Nie je tam nič staršie, na čom by sa dalo stavať. To chvíľu potrvá, kým sa to vychytá. Inak je to mega pohodlné auto, veľmi ma bavili praktické detaily v interiéri, pri ktorých bolo vidno, že niekto dosť rozmýšľal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, ragu napsal:

Xceed je fajn pokud člověk nepotřebuje kufr a nevadí mu lehkej pocit sťísněnosti uvnitř (kterej je teda subjektivní a asi jsem ho měl protože to auto zvenčí působí větší).

Pro mě je to v pohodě, ale já jsem malej, se 175 cm se cítím stísněně v máločem 🙂, kufrově je to taky OK, když to srovnám s tím co mám teď (Focus MK II, 5. dv), tak je pocitově cca na stejno, 4 dospělý, 4 větší batohy a basa piv se odveze jako nic. Ale u toho plug-inu už kufr malej je, holt baterky ... Navíc za mega, do toho bych nešel, ale tohle už bych si doma představit uměl.  

IMG_2165.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je to v pohodě, ale já jsem malej, se 175 cm se cítím stísněně v máločem , kufrově je to taky OK, když to srovnám s tím co mám teď (Focus MK II, 5. dv), tak je pocitově cca na stejno, 4 dospělý, 4 větší batohy a basa piv se odveze jako nic. Ale u toho plug-inu už kufr malej je, holt baterky ... Navíc za mega, do toho bych nešel, ale tohle už bych si doma představit uměl.  


Vyškově jsme na tom podobně (176) ale holt jsem se v tom necítil no. A co se kufru týče, počítám s kočárkem a tam to bylo bez šance. Suma sumárum mam na cestě Proceed GT s uchlastanou 1.6 v benzinu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, wawrik napsal:

Treba byť trochu tolerantný a trpezlivý, to auto je od podlahy komplet nové - nový závod, nové výrobné linky, nové technologické postupy... Nie je tam nič staršie, na čom by sa dalo stavať. To chvíľu potrvá, kým sa to vychytá. Inak je to mega pohodlné auto, veľmi ma bavili praktické detaily v interiéri, pri ktorých bolo vidno, že niekto dosť rozmýšľal...

Kára určitě super, mě se mega líbí. Tobě se taky při testování nějak vysypala? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, African napsal:

Kára určitě super, mě se mega líbí. Tobě se taky při testování nějak vysypala? 

Nevysypala, elektronika odišla. Blbla po celú cestu, a po jednom sneho/brode to odmietlo pokračovať definitívne. Odometer na 81XX km, takže ledva po zábehu. Na IS sa dovtedy predalo päť kusov, všetky skončili naspäť v servise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, African napsal:

Bylo mi to jasný, jen jsem si trošku píchnul :cheers: Četl jsem to včera, no jo no, těžko říct, je pravda že ta spolehlivost tam nikdy nebyla, ale takový trable hned od začátku bych nečekal :weird: Někdo ho tu má jak píše wawrik, tak se třeba ozve s nějakými postřehy.... 

Jen do mě, když jsem vemeno :D (ty s pívama nemůžu najít).  Jo, je to smutný, ale třeba fakt blbej kus. Je to zajímavý, líbí se a jak píše Wawrik, vychytávky. Ale z moderny, retra, mě bere víc Bronco https://autobible.euro.cz/americane-vzkrisili-legendarni-ford-bronco-ma-otvirak-na-pivo-a-stoji-pakatel/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, wawrik napsal:

Nevysypala, elektronika odišla. Blbla po celú cestu, a po jednom sneho/brode to odmietlo pokračovať definitívne. Odometer na 81XX km, takže ledva po zábehu. Na IS sa dovtedy predalo päť kusov, všetky skončili naspäť v servise.

To ale není moc dobrý...už takhle LR bojuje o přežití, a ještě aby se nepovedl nový Defender v který tak moc věří -_- Ve vychytávaní much já osobně moc nevěřím, na to jsou testy a vývoj. Ke koncovému zákazníkovi musí jít prostě auto ready.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...