Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Zítra jedu vyzkoušet a pokud to dopadne dobře tak i objednat nového Defendra. Tak jsem se na zkušební jízdu ještě nikdy netěšil. Tak snad nebude nějaký zádrhel. 

Auto už mám nakonfigurovane téměř kompletně. Zbývá je pár věcí, které musím vidět naživo 

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Dokusan napsal:

Zítra jedu vyzkoušet a pokud to dopadne dobře tak i objednat nového Defendra. Tak jsem se na zkušební jízdu ještě nikdy netěšil. Tak snad nebude nějaký zádrhel. 

Auto už mám nakonfigurovane téměř kompletně. Zbývá je pár věcí, které musím vidět naživo 

A dej mu co proto :punk: Moc se těším na tvé postřehy....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, shaggy napsal:

A tu srandu s brzdami uz vychytali?

V nejakom (tusim ruskom) test sa to tipkovi pustilo dole kopcom... Sa mi zda, ze link na youtube bol tu niekde zaveseny, len ho neviem najst.

Viděl jsem to. Z tohoto ho videa není patrné co se stalo. 

Bez ohledu na tu závadu je ten borec ocas, jet testovat auto do takovéhoto terénu bez terénních pneumatik dle mého svědčí o mnohém. 

Každopádně se dostal do prekerni situace, Vo tom žádná 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, shaggy napsal:

A tu srandu s brzdami uz vychytali?

V nejakom (tusim ruskom) test sa to tipkovi pustilo dole kopcom... Sa mi zda, ze link na youtube bol tu niekde zaveseny, len ho neviem najst.

Dával to sem Wawrik, ale co se tam přihodilo jsem upřímně taky moc nepochopil, můžeš vysvětlit? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predpokladam, ze vacsina majitelov s tym maximalne vyjde na obrubnik a k chate po lesnej cesticke, kade by som presiel aj na focuse. Takze nie je sa coho obavat, no spolahlivost a detske chorovy sa ukazu az casom. Rasto Chvala to auticko velmi vychvaloval. Ten test si asi videl tiez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 minutes ago, African said:

Dával to sem Wawrik, ale co se tam přihodilo jsem upřímně taky moc nepochopil, můžeš vysvětlit? 

Neviem to video najst, ale tusim senzory zle vyhodnotili situaciu, povolilo to na sekundu brzdy a potom mal velky problem to ubrzdit dole blatovym kopcom...

Co bolo pricinou asi nevie nikto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 9. 2020 v 12:24, wawrik napsal:

Dnes som sa konečne dostal k tomu povestnému ukrajinskému testu nového Defíka. Neviem, či to tu už bolo, tak v skratke - to auto pri státí v prudkom svahu samo od seba uvoľnilo brzdy, celá pasáž začína niekde tu, samotné uvoľnenie bŕzd tu.

Ten test je v linkoch vyššie aj s odkazmi na príslušné časti, aby to nebolo treba pozerať celé. Pointa je tá, že auto samé od seba uvoľnilo brzdy, rozbehlo sa a potom sa už na šmykľavom povrchu nedalo zastaviť. Tu na Islande to medzi offroad komunitou bolo celkom témou, niečo podobné sa (vraj) stalo jednému islandskému novinárovi, ale nenapísal o tom, lebo by mu už auto nikto nepožičal. Ale to berte skôr ako JPP.

Ale čo sa mňa týka, tá elektronika aspoň pri tých prvých kusoch fakt potrebovala ešte vychytať. Kopec vecí nefungovalo, alebo fungovalo iba chvíľu. Špeciálne keď s tým človek prešiel cez nejaký brod, ani nemusel byť hlboký (jo, a to meranie hĺbky vody nefugovalo ani raz :D ).

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, odjinud napsal:

 

 

Cenu moc neřeším, auto má prodejní cenu tak sotva 30kkč, takže já nevím, kolik je provize bazaru - 20 %?

Za Verso nám nabízeli v ESA okolo 120 tisíc, nakonec šlo do světa přes Bazoš za nějakých 160. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom videu šlo o až neskutečně amatérsky řešenou "kontrolu stability", která při přibrzdění na kluzkém ve svahu usoudila že k obnovení trakce bude lepší neklouzající kola odbrzdit. Následkem čehož to ten pekáč nekontrolovaně rozjel zadkem dolů lesem - a nemít ukrajinec dostatek duchapřítomnosti a v zadku pevně zaraženej špunt, mohl v tom krámu skončit na sračky :shit:
Sorry, ale omlouvat takhle zmršenej "überteréňák "stylem že "je to přece jenom stylovka na atakování obrubníků ve městě", to může jenom dealer a nebo úplně vypatlaná anglofilní kopačka :thumbsdown_anim:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Cess napsal:

Podstatný rozdíl je, jestli auto prodáš bazaru za hotové nebo jestli bazar bude figurovat pouze jako zprostředkovatel prodeje mezi tebou a novým majitelem. 

Aha. No, myslel jsem to tam už nechat, ne do komise. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Dokusan napsal:

Zítra jedu vyzkoušet a pokud to dopadne dobře tak i objednat nového Defendra. Tak jsem se na zkušební jízdu ještě nikdy netěšil. Tak snad nebude nějaký zádrhel. 

Auto už mám nakonfigurovane téměř kompletně. Zbývá je pár věcí, které musím vidět naživo 

Lehce Ti zavidim- novy Def se moc libi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, odjinud napsal:

Aha. No, myslel jsem to tam už nechat, ne do komise. 

Při hodnotě auta 30 tisíc dostaneš na ruku sotva polovinu, ale budeš bez starostí.

Jestli jsi někdy viděl technický protokol auta při prodeji v bazaru, tak to auto je zcela na odpis a šance a nějaký soud ohledně technického stavu není skoro žádná.  Těžko se prokazuje, že jsi vědomě zamlčel nějakou skrytou vadu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, African napsal:

Tak určitě ti to auto dost místních borců od srdce přeje... :lol2:  A Raďuli si nevšímej, ten už má tak měsíc krámy co pozoruji 😂

Jinak znovu jsem nad tím přemýšlel a když jsem se díval na to video, myslím si, že by mu nepomohla ani klasická brzda. Prostě přišel na těch univerzalkach o trakci a auto mu začalo sjíždět dolů jako po ledu. Tam ti v tom hangu ani ruční brzda nepomůže. Ale možná se pletu. Každopádně do takovéhoto terénu je potřeba jet vybavený a s pokorou. 

Každopádně si myslím, že to bude velká zábava oproti aktuálnímu služebnímu Superbu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...