Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Radek124 napsal:

Na našem názoru nezáleží, důležité je jen to čím nás a pijavice v Bruselu nakrmí marketing - plebs za to pak bude platit i kdyby to mělo šlapátka a ještě se bude idiotsky chlubit... :thumbsdown_anim:

Občas mám dojem, že si hlavným dodávateľom indexačných služieb pre Google :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Tomas_2002 Pošťáci s dopisama chodí pěšky, protože s dodávkou/rikšou by se jim poněkud blbě manévrovalo při doručování po schodech a chodbách (ne všichni bydlí v baráčku/paneláku se schránkama do ulice) ^_^

Apropos, když v té Scheisherrově  agitce vidím jak si vystajlovanej fešák nakládá pidibalíčky z už tak malé hromádky a poslední nechává ležet na podlaze, je otázka jestli proto že už do té pixly na 4 metry dlouhým vehiklu nevlezl, nebo že už by to do kopce neušlapal ani s dopomocí elektriky? Sorry, ale dnešní trendy stále větších/delších/vyšších rozvážkových almar (větší auto = míň lidí na stejný objem) i tahle zvrhlá pumpičkářská idea následného překládání do městských center jsou úplně blbě - přitom se stačí podívat do Itálie/Francie, kde do uliček historických měst místo šašků na rikšách prostě z depa vypravují menší úzké dodávky (výhledově klidně elektrické) s nosností X metráků, aniž by se kvůli tomu muselo cokoliv extra překládat - takže poslíčkovi stačí ujít po svých vždycky jenom posledních pár metrů/schodů a nemusí se jak to sprosté hovado celou šichtu koupat ve smradu a vlastním potu :sick01:

@McStinger Google se holedbá že na 90% ví co se kdo bude ptát ještě než napíšeme první znak (tvrdí bratranec, co pro ně už 10 let programuje v UK) :whistle:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Foundryman napsal:

Paní spolubydlící si usmyslela, že chce mermomocí Peugeota 2008 s motorem 1.2 Puretech. Máte s tím někdo zkušenosti, abych věděl, jaké hrůzy mě čekají?

Máme předchozí model 2017 kupovaný jako nový, v automatu. Ten novej, pokud ho myslíš se my strašně líbí design, ty dvě zubiska ve světlech jsou super a celkově je fajnový 👍 Máme ho na poskakování kolem baráku a ta 1,2 s podivem je pěkně pružná, myslím že ten motor vyhrál i nějaké ceny. Spotřeba mezi 7-8 litry, naposledy když jsem trochu spěchal a jel asi 200km, skončil jsem na 8,4 což je dost. Na autě máme asi čtyřicet tisíc najeto, v záruce měnili prasklé těsnění ve dveřích zdarma, jinak auto zcela bez problémů. Jinak musím podotknout velmi levný servis, musím mrknout do faktury ale jednou ročně to jde kolem 4500,00 Kč. Zhrnutí, že to auto mě baví, nedokážu si ho tedy představit v manuálu, když vidím jak ten automat tam ty rychlosti kope, nahoru a dolů. Automatická převodovka je v pohodě, bez nějakých prodlev, ví co má dělat. Líbivost zvuku motoru už je na chuti každého řidiče, klasicky chraplavý tříválec no...mě to nevadí. 

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, African napsal:

Máme předchozí model 2017 kupovaný jako nový, v automatu. Ten novej, pokud ho myslíš se my strašně líbí design, ty dvě zubiska ve světlech jsou super a celkově je fajnový 👍 Máme ho na poskakování kolem baráku a ta 1,2 s podivem je pěkně pružná, myslím že ten motor vyhrál i nějaké ceny. Spotřeba mezi 7-8 litry, naposledy když jsem trochu spěchal a jel asi 200km, skončil jsem na 8,4 což je dost. Na autě máme asi čtyřicet tisíc najeto, v záruce měnili prasklé těsnění ve dveřích zdarma, jinak auto zcela bez problémů. Jinak musím podotknout velmi levný servis, musím mrknout do faktury ale jednou ročně to jde kolem 4500,00 Kč. Zhrnutí, že to auto mě baví nedokážu si ho tedy představit v manuálu, když vidím jak ten automat tam ty rychlosti kope, nahoru a dolů. Automatická převodovka je v pohodě, bez nějakých prodlev, ví co má dělat. Líbivost zvuku motoru už je na chuti každého řidiče, klasicky chraplavý tříválec no...mě to nevadí. 

Dík, jsem trochu klidnější, k francouzským autům obecně mám po zážitcích s Renaultem před asi 15 lety hlubokou nedůvěru. Doteď žena jezdí se Suzuki a tam se za celou dobu (7 let) nepokazilo vůbec nic. Ona taky najezdí cca 10 - 15 tis. ročně. Tlačil jsem ji zase do nějakého japonce, ale trvá na pažoutovi...

Edit - ta spotřeba se mi zdá docela dost, když to porovnám s trojnásobným objemem motoru v mém autě, se kterým jezdím v průměru kolem 9-10 l/100 km.

Upraveno uživatelem Foundryman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Foundryman napsal:

Dík, jsem trochu klidnější, k francouzským autům obecně mám po zážitcích s Renaultem před asi 15 lety hlubokou nedůvěru. Doteď žena jezdí se Suzuki a tam se za celou dobu (7 let) nepokazilo vůbec nic. Ona taky najezdí cca 10 - 15 tis. ročně. Tlačil jsem ji zase do nějakého japonce, ale trvá na pažoutovi...

Ono se těm Pažoutům daří poslední dobou hodně designem. Třeba ten Cockpit, to je pecka, ale zase taky bacha, jestli tvé milované nebudou vadit budíky nad hranatým volantem. Někdo to nerad, za mě super :punk:

Peugeot-2008-00009.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potrebuju pomoct s vyberrem vozu. :)

Synovec bude mit v lete 2 roky a chceme mu poridit nejaky elektricky auto na jezdeni. Mel by ho u babicky/dedy na vesnici, hodilo by se kdyby umelo vyjet i kopec po travniku.

Cena tak 5 mozna 10 tisic kdyz to bude neco fakt dobryho? Mate nekdo zkusenost s vyberem?

Vyber na netu je docela solidni, treba baby R8 me fakt pobavila, ale vim prd na co koukat.

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, brownwld napsal:

Potrebuju pomoct s vyberrem vozu. :)

Synovec bude mit v lete 2 roky a chceme mu poridit nejaky elektricky auto na jezdeni. Mel by ho u babicky/dedy na vesnici, hodilo by se kdyby umelo vyjet i kopec po travniku.

Cena tak 5 mozna 10 tisic kdyz to bude neco fakt dobryho? Mate nekdo zkusenost s vyberem?

Vyber na netu je docela solidni, treba baby R8 me fakt pobavila, ale vim prd na co koukat.

Diky.

Tohle bude nej https://www.mall.cz/motorova-vozitka/pegperego-polaris-ranger-900-modry-b?utm_source=google_organic_shopping&utm_medium=organic, nic lepsiho asi nekoupis. Pak uz jen el. nebo benzinove ctyrkolky, ale to je az tak od 4 let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám se po kombíku v nižší střední třídě do 400.000 Kč (max, ideálně tedy méně) a našel jsem inzerát na Astru ST 1.6 turbo (147 kw), výroba 4/2017, najeto cca 46 tisíc km, i s docela bohatou výbavou.

Máte někdo reálné zkušenosti s autem nebo tím motorem? Měl bych se toho bát, nebo je to něco, co by mohlo i nějakou dobu vydržet? Má to i led matrix světla, což mě docela láká, ale opět, není to něco, co se rádo kazí a na opravě zapláču?

Jezdíme buď cukačky po Praze (tak asi 30 % km nájezdu) a pak naopak delší cesty po dálnici (zbytek). Kvůli toho města se koukám spíše na benzín. 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 11. 2020 v 12:54, brownwld napsal:

Potrebuju pomoct s vyberrem vozu. :)

Synovec bude mit v lete 2 roky a chceme mu poridit nejaky elektricky auto na jezdeni. Mel by ho u babicky/dedy na vesnici, hodilo by se kdyby umelo vyjet i kopec po travniku.

Cena tak 5 mozna 10 tisic kdyz to bude neco fakt dobryho? Mate nekdo zkusenost s vyberem?

Vyber na netu je docela solidni, treba baby R8 me fakt pobavila, ale vim prd na co koukat.

Diky.

Presne tu R8 som kupoval mojmu malemu, mozem odporucit ide to celkom svizne ale v kazdom pripade toto konkretne len na normalny povrch (trava a do kopca co pozadujes tak na to to vhodne nie je).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 11. 2020 v 12:54, brownwld napsal:

Potrebuju pomoct s vyberrem vozu. :)

Synovec bude mit v lete 2 roky a chceme mu poridit nejaky elektricky auto na jezdeni. Mel by ho u babicky/dedy na vesnici, hodilo by se kdyby umelo vyjet i kopec po travniku.

Cena tak 5 mozna 10 tisic kdyz to bude neco fakt dobryho? Mate nekdo zkusenost s vyberem?

Vyber na netu je docela solidni, treba baby R8 me fakt pobavila, ale vim prd na co koukat.

Diky.

Jeden na predaj len trošku nad limit

SmartSelect_20201130-172406_Samsung Internet.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...