Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 9 hodinami, eskimak napsal:

+1 

Absolutne suhlas. Zaujimave auto. Len preboha nie s 1.4TSI, nechapem co sa tu strhlo za sialenstvo okolo tohto (priemerneho, ak vobec) motora. Do tohto auta patri jen a pouze 2.0 TDI.

A důvod? Já měl třeba chvíli Yeti v 1.4 TSI s DSG převodovkou a nebylo tomu vůbec co vytknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, JR_2010 napsal:

A důvod? Já měl třeba chvíli Yeti v 1.4 TSI s DSG převodovkou a nebylo tomu vůbec co vytknout.

Ten motor na to auto s 4x4 proste nema krutak, a okrem toho to podla mna fakt nieje ziaden etalon spolahlivosti. Radsej servisovat dva 2.0tdi nez jeden 1.4tsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, zase taková tragédie to s tím kroutícím momentem nebyla a hlavně v kombinaci se 4x4 se jich určitě neprodalo tolik, jako 2.0 TDI. Jinak co se spolehlivosti týká, tak nevím, že by tam byly nějaké extra problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to SUV:  jsem taky zastáncem naftového motoru s velkým/vetším kroutícím momentem a 8+ stupňovým automatem, který prakticky 99% času drží motor v otáčkách při nejsilnějším krouťáku. Když je motor spřažen s vyladěným automatem, tak je všeho kdykoliv a kdekoliv dost.  

 

Když např. vezmu jak naladili 140kW Superb TDI s automatem, tak je lepší vzít raději 110kW TDI automat (nebo manuál). 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@dawe009

Jsem si na Tebe vzpomněl. 🙂

Letný pohled do interiéru, stav předních sedadel, stáří a určení vozu také nekoresponduje.. Kdo kupuje MPV na 10-12 tis ročně? Možná se pletu, pak se omlouvám, ale řekl bych mu o 100 tis. víc.

kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak píše @Tower Of Power MPV pro postiženého člověka na 2tkm ročně možná i má cenu kupovat, možná ses díval až moc letmo 🙂 Já bych nájezdu i věřil, když jsem se letmo podíval na fotky. 

PS: Před nedávnem tady prodával @Moty X6 po tátovi (1944) rv 2012 s nájezdem 52tkm a to auto bych taky spíše tipoval na mladou kopačku nebo zlatokopku a to ten táta asi není 🙂 Navíc v inzerci ty auta mají po "servisu" najeto 260tkm. 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak píše [mention=24264]Tower Of Power[/mention] MPV pro postiženého člověka na 2tkm ročně možná i má cenu kupovat, možná ses díval až moc letmo  Já bych nájezdu i věřil, když jsem se letmo podíval na fotky. 
PS: Před nedávnem tady prodával [mention=20025]Moty[/mention] X6 po tátovi (1944) rv 2012 s nájezdem 52tkm a to auto bych taky spíše tipoval na mladou kopačku nebo zlatokopku a to ten táta asi není  Navíc v inzerci ty auta mají po "servisu" najeto 260tkm. 

Jen na obhajobu: Mazdy mají od roku 2005 elektronickou servisku. Ta je samozřejmě podle VIN k nahlédnutí. 100 000 to fakt nemá. Ale může být, nikomu to auto nenutím;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Tower Of Power

Já nereagoval na tvůj inzerát, Mazda pěkná 5 jsem jednou dobu chtěl.

Já ukazoval dawe009 že jsou fakt mpv který toho moc nenajezdí, třeba i jako druhý auta v rodině. 🙂

Přeju úspěšný prodej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, guzmic napsal:

@Tower Of Power

Já nereagoval na tvůj inzerát, Mazda pěkná 5 jsem jednou dobu chtěl.

Já ukazoval dawe009 že jsou fakt mpv který toho moc nenajezdí, třeba i jako druhý auta v rodině. 🙂

Přeju úspěšný prodej.

Tak asi se shodneme, že to není běžné a jde o výjimku. Tuhle historku můžeš samozřejmě věřit v rodině, kamarádovi, gentlemanovi na fóru. Ne v AAA, tipcars apod. Taky tomu odpovídá cena.

K tomu bych pak ještě mohl dodat polemiku o tom, jestli je vlastně 10 let staré auto s nájezdem 20 tis. dobře nebo špatně. Já si myslím něco a mám zkušenost nějakou a nechám si ji pro sebe, abych nebyl nařčen, že chci někomu škodit. Věřím, že auto v nabídce je v perfektním stavu přesně dle popisu a přeji dobrý prodej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, auto po důchodci, když to kolikrát vidím, jak to strkaj do Kaufu a domů, turbo se roztočí jen na dušičky, tak radši nee 🙂

Jen dám info k mému Priusu ( @wawrik a další): patrně se při výměně baterky nějak restartovala (či co) kamera a aktivovala pohybové čidlo a pak, když jsem jezdil přeci jen méně, tak točila psy a větve ve větru 🙂 Hurá, Toyka je O.K.

Kdo se mi vysměje, prodlouží si život, tak do toho 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, DavidLC napsal:

patrně se při výměně baterky nějak restartovala (či co) kamera a aktivovala pohybové čidlo a pak, když jsem jezdil přeci jen méně, tak točila psy a větve ve větru 🙂 Hurá, Toyka je O.K.

Tak super, užívaj. Toto je presne ten typ chyby, ktorej sa u nových áut bojím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, DavidLC napsal:

Jj, auto po důchodci, když to kolikrát vidím, jak to strkaj do Kaufu a domů, turbo se roztočí jen na dušičky, tak radši nee 🙂

Jen dám info k mému Priusu ( @wawrik a další): patrně se při výměně baterky nějak restartovala (či co) kamera a aktivovala pohybové čidlo a pak, když jsem jezdil přeci jen méně, tak točila psy a větve ve větru 🙂 Hurá, Toyka je O.K.

Kdo se mi vysměje, prodlouží si život, tak do toho 🙂

:lol2: :lol2: :lol2:

To mas za to ze kupujes kraviny a nie poriadne auto. A este od znacky co auta prestala robit na konci minuleho tisicrocia... .

Odpovede prosim do vlakna Vianocny flame 2020 :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, eskimak napsal:

:lol2: :lol2: :lol2:

To mas za to ze kupujes kraviny a nie poriadne auto. A este od znacky co auta prestala robit na konci minuleho tisicrocia... .

Odpovede prosim do vlakna Vianocny flame 2020 :lol2:

S autem jsem naprosto spokojený, kameru Toyota nedělala, to bude nejspíš tím 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, wawrik napsal:

Tak super, užívaj. Toto je presne ten typ chyby, ktorej sa u nových áut bojím.

Kameru jsem nechal přidělat, když mi už podruhé někdo nacouval do předku. S Toykou to nemá nic společnýho.

Chyba je, že mě tyhle krámy nebaví a jsem dilinoidní uživatel 😕

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...