Jump to content

Recommended Posts

• Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

S60? Moc hezké.

Paneboze, to je taky dobra picovina - "supersport Octavia". Kde a kdy to kdo at uz oficialne, ci neoficialne takto pojmenoval. Pepuv klon....

Tak to nic není. Číňani tam mají ubrousky + pixlu s voňavým gelem + sošku Buddhy nebo nějakou skleněnou kouli s rybou nebo zlatou plaketu s Maem. Ubrousky jsou v krabičce polstrované stejně jako pota

před 8 minutami, geometr napsal:

Mně se ten Arteon designově rozhodně líbí víc než Superb. A myslím si, že skončíš u něj 🙂

Asi jo, uvidime behem par tydnu 👍🏼👍🏼👍🏼

před 17 minutami, Jsilver napsal:

Uvidime, ta ctyrkolka me u Mazdy mrzi... zatim jsem stale po prelouskani skoro vseho myslitelneho na strane Arteon shooting brake, uvidime jak se vejdeme

Já si tím procházel před třemi čtyřmi měsíci, když jsem vybíral nové služební auto. Nahrazuji současný Superb 2,0 TSI 206 kW. Také jsem chtěl Mazdu nebo Subaru. Pak jsem řešil  i Arteon a nakonec jsem měl již téměř objednaný Volvo V60 Cross Country (omezovač mi nevadí). Nebyl to snadný výběr, zpětně bych šel asi do Arteona. 

Nezávidím ti ten výběr (obzvláště s tou Eco limitaci) 

před 23 minutami, Dokusan napsal:

Já si tím procházel před třemi čtyřmi měsíci, když jsem vybíral nové služební auto. Nahrazuji současný Superb 2,0 TSI 206 kW. Také jsem chtěl Mazdu nebo Subaru. Pak jsem řešil  i Arteon a nakonec jsem měl již téměř objednaný Volvo V60 Cross Country (omezovač mi nevadí). Nebyl to snadný výběr, zpětně bych šel asi do Arteona. 

Nezávidím ti ten výběr (obzvláště s tou Eco limitaci) 

Ta po.... CO2 limitace je na tom to nejvice svazujici, ale neudelam nic, taky bych mohl chodit pesky nebo jezdit na  🚵🏼

před 4 minutami, montemar napsal:

Pokud to nebyla čórka, tak bych to tam tomu ko..tovi nechal až do jara a potom pozval ten největší jeřáb na polesí, aspoň za 10tis/hod aby mu to vytáhnul... pičus jeden.

Před hodinou, odjinud napsal:

Pekna barva v kontrastu s tou zasnezenou krajinou... ze on chtel udelat nejaky zajimavy fotky... 🙂

Jj. Tam se určitě fotil kalendář. 

Asi se mu to fakt protahne...

Z auta uvázlého pod Jedlovou horou někdo v noci ukradl kola za 80 tisíc

Zdroj: https://www.idnes.cz/usti/zpravy/jedlova-hora-luzicke-hory-nehoda.A201230_082413_usti-zpravy_mendl

Edited by odjinud
před 8 minutami, odjinud napsal:

Asi se mu to fakt protahne...

Z auta uvázlého pod Jedlovou horou někdo v noci ukradl kola za 80 tisíc

Zdroj: https://www.idnes.cz/usti/zpravy/jedlova-hora-luzicke-hory-nehoda.A201230_082413_usti-zpravy_mendl

nesháněl @dawe009  zimáky na pohřebák? 🙂

Edited by moco