Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

@TLD Právě mě napadají poslední dobou (pár let), že bych J70 nebo LC normálně koupil na ježdění, nejlépe ten 4litr 6vál, bude to každodenní adrenalin a dobrodružství (pokuty za rychlost už nedostanu) a v dnešní době EU terorizmu mě ty peníze ani nebudou mrzet, protože jak říkáš, na tom autě neproděláš. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@TLD Právě mě napadají poslední dobou (pár let), že bych J70 nebo LC normálně koupil na ježdění, nejlépe ten 4litr 6vál, bude to každodenní adrenalin a dobrodružství (pokuty za rychlost už nedostanu) a v dnešní době EU terorizmu mě ty peníze ani nebudou mrzet, protože jak říkáš, na tom autě neproděláš. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to jako daily car mam a pouzivam. Mam to na vsechno. Od nova musim na stk kazde 2 roky, je to na nejake vyjimky prihlasene, to je opruz. A vysvetlovat, ze snorchl je origo toyota z fabriky, z ktere to tak vyjelo je opruz, ale porad to jde. Servis delam po roce/10tis km, i kdyz bych nemusel... Po skoro 10ti letech sem daval baterky nove, mam druhe kotouce a asi druhe sterace, jinak jen bezna udrzba. V klidu to auto doporucim. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wawrik, Dokusan, auto bylo kupovano jako funglovka u Dajbycha. Ale neni to ofiko model pro eu. V nemecku to proslo zkusebnou a bylo schvaleno pro provoz, tam nemaji zadny problem, u nas to ma nejake výjimky, tak se musí co dva roky od nova. 

Na STK se domnivaji, ze snorchl je dodelany, jako treba safari. Ale u tohoto auta je original z fabriky a je nedilnou soucasti. Nastesti mam spoustu dokumentace a ofiko manual, kde je vse uvedeno primo toyotou. Vzdy se ale najde nejaky chytrak, co se chce hadat a pak je to pulhodina navic o hovne😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Maxel napsal:

Vlastní nemam, ale mrkni na Raštovo srovnávačku, pokud jsi ještě neviděl. 
  

 

Ahoj,

 Díky to jsem už viděl. láká mě čím dál víc. Problém je trochu že TDI verze zatím nejsou v nabídce a ´plánuj  se jenom slabší 110kW což nechápu, když se ty benzinový ladí na absurd 310koní.

Holt budu muset ve firmě zkusit prošlápnout novou cestu z nafty na beneli.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Chlapi, dal jsem si inzerát na Alu disky na golfa 7 má cenu vůbec brát jetý, nebo radši za 2-3tis koupit nové.

Ps. ale 15 tis za origo sadu se mi fakt dávat nechce.

Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 2. 2021 v 16:25, taurus napsal:

Ahoj,

 Díky to jsem už viděl. láká mě čím dál víc. Problém je trochu že TDI verze zatím nejsou v nabídce a ´plánuj  se jenom slabší 110kW což nechápu, když se ty benzinový ladí na absurd 310koní.

Holt budu muset ve firmě zkusit prošlápnout novou cestu z nafty na beneli.

 

Formentor nově i s řadovým 5-ti válcem 2.5 TSI (390 koní). Myslím, že má označení VZ5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, guzmic napsal:

Chlapi, dal jsem si inzerát na Alu disky na golfa 7 má cenu vůbec brát jetý, nebo radši za 2-3tis koupit nové.

Ps. ale 15 tis za origo sadu se mi fakt dávat nechce.

Díky za rady.

 No já koupil na Focuse origo jetý a jsou bez problému. Musíš mít kliku na prodejce 🙂 Pravda teda je že to shánění trvalo dost dlouho. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, zkusím bez svých tipů..

co byste vybrali na tyto parametry:

- druhé auto pouze na cesty do práce (denně 2x20km),

- co nejnižší provozní náklady, výbava stačí vyhřívané sedačky

- cena kolem 300 - 420tis max (vyšší cena by měla být vykompenzována usporou na provozu v horizontu řekněme 5 let, což je při nájezdu cca 10tis. km za rok v podstatě blbost, takže musí být vykompenzována i něčím jiným).

 

Děkuji za tipy, případně nasměrování (osobní zkušenost). Navýšení rozpočtu na Yaris GR jsem už zkoušel 🙂 

 

(edit: mělo/mohlo by to mít aspoň nějaký fun factor,)

Upraveno uživatelem vikinho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 3. 2021 v 20:23, guzmic napsal:

Chlapi, dal jsem si inzerát na Alu disky na golfa 7 má cenu vůbec brát jetý, nebo radši za 2-3tis koupit nové.

Ps. ale 15 tis za origo sadu se mi fakt dávat nechce.

Díky za rady.

Mrkni na bazos.cz/sk, seženeš tam nové origo za dobrou cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...