Jump to content

vybírám káru

financ

Recommended Posts

V 3. 3. 2021 v 17:08, Kotlick napsal:

.......Jinak do 5mm vystrčení ven to asi není problém, nikdo si toho na STK nevšimne. Ale lepší je dodržet ET z TP....

Mě na STK vyhodili za nedodržení ET, rozdíl 3mm (40 vs. 43). Respektive dostal jsem technickou na měsíc s tím, že si mám buďto sehnat správný kola nebo si nechat zapsat alternativu do TP.

před 7 hodinami, tmx napsal:

Kdyby nekdo potreboval vedet, jak co jezdi v zime do kopce... 🤦🏻‍♂️

Chcel si povedat - keby niekto potreboval vediet ake chlapci ktoremu autu obuli kolesa... Lebo toto video je hlavne o gumach.

před 9 hodinami, xjr1 napsal:

Mě na STK vyhodili za nedodržení ET, rozdíl 3mm (40 vs. 43). Respektive dostal jsem technickou na měsíc s tím, že si mám buďto sehnat správný kola nebo si nechat zapsat alternativu do TP.

Tak ti byli ostří.... Mám na Supovi 1 cm+ je to vidět okem a zatím vždy v poho.

IMG_20190626_181549.jpg

před 24 minutami, Kotlick napsal:

Tak ono to není je o STK, ale může to ovlivnit i vyplacení pojistky v případě nehody = na autě má být to co je v TP, pokud chceš něco jiného, má se to nechat dopsat..

před 10 hodinami, igor261069 napsal:

Jezdil jsi s tím někdy?

Sedem mesiacov do roka. Pokiaľ nemáš pevný podklad (trebárs aj pod snehom), do ktorého sa tie hroty dokážu zakusnúť, je úplne jedno, či ich máš alebo nemáš.

20210122_130651.thumb.jpg.141c948e510858e5bf9a041be3c13b7c.jpg

před 1 hodinou, Kotlick napsal:

Asi jsem narazil na příliš horlivýho technika. Stejně se mi ty kola nelíbily:-).... 

před 2 hodinami, Kotlick napsal:

IMG_20190626_181549.jpg

Jj to je pravda.  O tom žádná

Se mi nějak horší zrak, já četl Fermentor... tj. něco jako kompostovač, s tím že nejdřív (tak jako kdysi u slovutného Trabanta) dostaneš plastikovej model a pak za ty prachy 10 let čekáš v pořadníku na echt kousek? :lol2:

Edited by Radek124

Zdravím zdejší návštěvníky, aktuálně vybírám nove služebák, limit 800. Musí to uvézt tři děti, pořádně svítit, chtěl bych dvoulitr a automat. Jediné co mi do toho vešlo je Grand C4 spacetourer. Máte s tím někdo zkušenosti? Já mám předchozí generaci jako soukromé, takže asi vím, do čeho jdu. A pořád mi to přijde lepší, než osobní deriváty dodávek s tvrdýma plastama, malou výbavou a objemama motorů do 1,5