Jump to content

Recommended Posts

Hele já bych mu doporučil ten Superb Scout. Ten novej motor TDI EVO 147kW je fakt super. To decentní zvýšení podvozku na běžný polňačky a stavbu stačí, kufr ohromnej.  
Když se na to dá nějaká slušná sleva tak se do toho limitu vejde skoro s plnou výbavou ... a co si budeme povídat, Superb z hlediska jízdního komfortu fakt nemá chybu.  Jasně, člověk musí překousnout že to má na silnici každej druhej, ale to je podle mě tak jediný co se tomu autu dá vytknout. 
A srovnání, komfort, hluk, podvozek.... s Alltrackem?

https://www.sauto.cz/osobni/detail/skoda/superb/19089660

• Replies 10.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

S60? Moc hezké.

Paneboze, to je taky dobra picovina - "supersport Octavia". Kde a kdy to kdo at uz oficialne, ci neoficialne takto pojmenoval. Pepuv klon....

Tak to nic není. Číňani tam mají ubrousky + pixlu s voňavým gelem + sošku Buddhy nebo nějakou skleněnou kouli s rybou nebo zlatou plaketu s Maem. Ubrousky jsou v krabičce polstrované stejně jako pota

@Hasňaa když koukáš po Alltracku nebo Supovi Scout, co Insignia Country Tourer ? 

edit: tak asi nic, Opel už ji nemá v konfigurátoru, leda by někde byla skladovka 

[mention=606]Hasňa[/mention]a když koukáš po Alltracku nebo Supovi Scout, co Insignia Country Tourer ? 
edit: tak asi nic, Opel už ji nemá v konfigurátoru, leda by někde byla skladovka 

S tou bych neměl problém, ale to už je pryč. Navíc nebyla zvýšená ani o cenťák. I když ta výška není ani u Superba kdo ví co. Jedině Outback má světlou výšku, která stojí za řeč.
před 4 hodinami, Hasňa napsal:

Tome, mám lepší nápad nacenil bys mi aquamarine Alltracka 147 kW s vyhřívaným volantem, 18" kolama, tmavýmy akustickýmy skly, vyhřívaným čelním, ergo sedadlama, tažným a Dynaudiem? emoji846.pngemoji106.png Pěkně prosím smutně koukám. Nezávislé topení asi VW nenabízí.

Poslal jsem SZ, VIP nabídky pouze soukromně 🙂

Mam kluka, sest let a je to velkej autickar. Aktualne jezdi s McLarenem, kterej je mu uz desne malej a rad bych pro nej nejaky upgrade. Nemate s necim zkusenost? Nasel jsem tohle, ale je to od ctrnacti, tak nevim… 

Na druhou stranu uzamykatelna rychlost 7 km/hod. To snad da. Nebo nejaky jiny tip? Nejlip nejake kabrio, co vypada jako auto...

https://www.mall.cz/elektricke-ctyrkolky-pro-deti/buddytoys-bea-822-ctyrkolka-racing-800w?tab=description

Chlapi poradíte mě? Chtěl jsem koupit auto,prodejce se se mnou potkal na parkovišti a pod vidinou hezkého auta a řeči že je o něj velký zájem jsem mu dal(a podepsal nevratnou zálohu na rezervaci do 14.4: 5000,-) Ústně že nemá problém když si to prohlídne mechanik a klidně mě to aj priveze.Večer jsem zjistil že auto není úplně košer bourané na přední levý blatník a levé dveře(cena 1500-3000eur).Volal jsem mu jestli tuto skutečnost ví? Odpověď že to bude jen přední sklo atd.Jenze pak ať si ho zaplatím co nejdříve a když jsem mu řekl že mechanik může až 13.4-14.4 tak nemá čas ať si pro něj přijedu a bude.Je jasné že už auto nechci a jeho přístup mě úplně odrovnal.Otázka -je nějaka možnost nepřijít o těch 5k?Ponechte úvahy že jsem blb, stranou(opravdu sem nečekal takový přístup).

Odesláno z mého M2006C3MNG pomocí Tapatalk

Ahoj, řešil jsem jednou něco podobného. Původně mělo být auto nebourané a v dobrém stavu. Dal jsem zálohu pod tlakem situace a bohužel až potom začal zkoumat. Vytáhl jsem výpis z Cebie, kde toho bylo dost. Takže s výpisem škod jsem oslovil prodávajícího. Naštěstí se moc necukal a zálohu vrátil.

Jde o to, na koho narazíš

Dik, to video jsem videl. V podstate tam shrnuje to, co jsem zminoval. Nabidka na trhu je blba, spousta jsou stare skatule s nalitanyma kilometrama za nehorazne ceny. Jinak je multivan povedena kara, ne ze ne.

před 12 minutami, AndyAaron napsal:

Dik, to video jsem videl. V podstate tam shrnuje to, co jsem zminoval. Nabidka na trhu je blba, spousta jsou stare skatule s nalitanyma kilometrama za nehorazne ceny....

V první chvíli jsem myslel, že jsem v Rolex vlákně 🙂

Jenom mě překvapuje, proč se pan Vaculík tak podivuje těm kilometrům, když multivany najíždejí klidně o půl mega víc, jenom na tacháči to nemají :)

před 45 minutami, AndyAaron napsal:

Dik, to video jsem videl. V podstate tam shrnuje to, co jsem zminoval. Nabidka na trhu je blba, spousta jsou stare skatule s nalitanyma kilometrama za nehorazne ceny. Jinak je multivan povedena kara, ne ze ne.

před 32 minutami, moco napsal:

V první chvíli jsem myslel, že jsem v Rolex vlákně 🙂

Jsem dneska nejakej sentimentalni tak vas, mozna, zapisu na cekacku 😁👌

před 7 minutami, Jerryl napsal:

Jenom mě překvapuje, proč se pan Vaculík tak podivuje těm kilometrům, když multivany najíždejí klidně o půl mega víc, jenom na tacháči to nemají :)

Protoze uz to asi nejsou ty povedeny ctyrky, no. Alespon na tu dobu... V kazdem pripade, fejsliftovana petka s biturbem se pry opravdu nepovedla. Nemam ale osobni zkusenost.

pánové, mám tourana (2020) a v rámci zeštíhlení kabelů by se mi hodilo mít bezdrátové apple carplay a tím asi i plyne bezdrátové nabíjení... Nemáte někdo zkušenosti s doděláním do vašeho auta?