Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 17 hodinami, wawrik napsal:

Do Highlanderu tiež vozík nevlezie, Staria mi nenapadla, bol som v tom, že to je skôr dodávka. Dík za tip, pozriem. To sa robí aj v nejakej štvorkolke?

Edit: Ešte sa po sviatkoch chystám pozrieť Ssangyong Rexton, ale veľkú nádej do toho nevkladám, bude tam rovnaký problém so zadným oknom.

A co Pathfinder? ten je pořád celkem hranatý a v terénu snad celkem schopný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 12. 2022 v 18:14, DavidLC napsal:

Tipuji že jedině Suburban... pokud teda vozík nebudeš skládat. Jinak asi "dodávka" Multivan, atd....

Suburban, Durango aj Pacificu (o ktorej som rozmýšľal pôvodne) by som musel riešiť individuálnym dovozom, a do toho sa mi teda dosť nechce.

 

V 27. 12. 2022 v 9:48, kloubik napsal:

Wrangler se 7mi místný nedělá.

Jo, už som zistil. Som si istý, že som jeden sedemmiestny videl, ale vraj to bola len úprava vrátane predĺženia karosérie, čo mi teda ušlo. Škoda, do toho Jeepu som išiel na istotu, to auto má všetko, čo chcem, nahradilo by to všetky autá, čo používam, naraz. Je to robustné, v 4xe verzii sa to vraj vôbec nekazí, priestranné akurát, predajcu aj servis mám rovno za barákom a priamo dealer dokonca ponúka aj čerešničku na torte - 40-palcové kolesá s automatickým dofukovaním. A ešte je to aj čiastočná elektrika, čo je v teréne čisté terno. Nič viac by som si želať ani nemohol.

Ostatným dík za tipy. Prado je vnútri malé a stiesnené, Pathfinder je síce hranatý, ale ešte menší ako Prado, u Land Roverov treba stále riešiť nejaké prkotiny. Grand Cherokee aj XC90 pozriem, Staria vyzerá fajn, sú to síce kompromisné autá, ale s tým žiť dokážem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, wawrik napsal:

Ostatným dík za tipy. Prado je vnútri malé a stiesnené, Pathfinder je síce hranatý, ale ešte menší ako Prado, u Land Roverov treba stále riešiť nejaké prkotiny. Grand Cherokee aj XC90 pozriem, Staria vyzerá fajn, sú to síce kompromisné autá, ale s tým žiť dokážem.

 

Když už ty kompromisy.. Něco od PSA s úpravou od Dangel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=34705]Pavelpu27[/mention]A nova Cupra ne? 

Ahoj, tak já mám koupeno. Nechte se překvapit, asi ve středu - čtvrtek bych se mohl pochlubit. Snad to bude dobrý. Chtěl jsem se posunout někam dál. Cupra je fajn auto na zábavu, chtěl jsem něco, co mě bude trochu hýčkat.
Cupra půjde do světa cc9f7bda902821e14cd7b565a99579f6.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,

před časem jsem vás žádal o radu ohledně koupě ojetého povozu / a za všechy rady ještě jednou děkuji/,z koupě sešlo, neb naše staré Volvo se podařilo resuscitovat, ale nyní nastal už definitivní konec našeho  prvního VOLVO povozu / vyletělo gufero vačky a vyletěl z toho všechen olej/, takže sháníme znova,ale změnily se požadavky.P_20211106_145819_1_1.thumb.jpg.eb1e0224d115f0e3995e5ee1d100b255.jpg

požadavky : vyšší posez-světlá výška ,  benzín - typicky krátké trasy / cca 10km tam a 10km zpět/ hornatým terénem /BESKYDY/,nájezd do 150 000km,nemusí být nutně 4x4, spíše manuál   , cena max. do 400 000 kč , čtyřčlená rodina s odrostlejšími dětmi .

 

Po bádání se naše hledání ustálilo na náledujících :

moje volba by byla MAZDA CX5 s motorem 2.0 benzin, rok výroby 2015-2017 /od konce ? roku 2014 je údajně vylepšená antikorozní ochrana/, libí se mně design, benzínové motory mají slušnou pověst

 

ženě se líbí  /🙃/ KIA SPORTAGE roky 2014-2016, technické věci samozřejmě neřeší . tady jsou k dispozici benzínové 1.6 , což si myslím nebude ohledně dynamiky, žádná sláva .

 

Prozatím se chceme vyhnout Škodovce,VW , francouzkým vozům .

Opět budu vděčný za jakoukoliv radu - zkušenosti k výše jmenovaným , případně nasměrování jinam.

 

hezké nedělní odpoledne, Radek

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vem tu Mazdu. Jestli nechceš 4x4 tak bych vzal raději šestku a pohledal 2,5l. I ten 2.0l je ale dobrý - navíc jsem se bavil jednou s motorářem nad GO mojí MX5 a jelikož jsem měl tenkrát ještě mazdu 3 s tím 2.0 motorem, tak jsem se ptal na ten a u toho mi říkál že vůl udělal 2 ks do zásoby ať má na kšeft, ale ještě nikdy žádný nedělal a má obavu, že mu zůstanou 😄 

Tu sportage jsem měl pujčenou jako náhradní auto a ne že dynamika není žádná sláva, ona není vůbec přítomná - v žádném autě jsem se tak nebál na dálnici, že mě někdo zbrzdí a já budu muset zrychlovat. Připojování běžně na trojku a do omezovače a furt nic 😄 Jak už jsem psal - nechápu proč to nemá kalendář místo tachometru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...