Přejít na obsah

Jaké Patek Philippe máte na ruce?


Pjurcik

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 257
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

Ciwe, to je combo, jak cyp. Klobouček.

Max to má naprosto parádní, ale jestli mu spinkaj co je rok dlouhej v bance, nedá se o kombu asi moc mluvit :) ve smyslu dvojkombinace na nošení. Za mě je top kombo na nošení to z předchozího videa. Bez komplikací, světlé a tmavé, společenské a sportovní. Na mistě těch sportovních si umím představit i ty Maxovy, ale i verze bez komplikací má svoje půvaby (čitelnost, servis...) Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Kurnik, tie Aquanaut sa mi pacia cim dalej tym viacej...asi najvyssi cas zastavit sa u znameho nech ich vytiahne z trezoru a nech si ich vyskusam na ruku. Len skoda ze tie modre a zelene robia iba v 42mm...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesouhlasí. Dle info z pondělka je na modré čekačka 6 roků(4 roky pouze na bílé). A proč čekat? No třeba proto, že reálně "plný chrono24" znamená v případě modrých a nových průměrně tak 10-15 ks(aktuálně 12ks) v celém světě a příplatek oproti retail price je 6-13K?, v Evropě standartně +8K? a výš u modrých a + 4K? a výš v případě bílých.

 

Já měl namysli bílé, nevím proč chtějí všichni modré (to samé je u AP) , 4k Eur je sranda proti tomu co budou stát za 4 roky.

 

Ani jsem netušil, jak velkou budu mít před těmi roky pravdu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomuhle vláknu se vracím vždy jednou za několik měsíců. Vždycky si naleju sklenku něčeho dobrého a čtu ho vždy zásadně od prvního příspěvku. Sdílím radost s majiteli PP a baví mě se jen na ty překrásné kousky dívat.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 2. 5. 2020 v 11:57, dan010 napsal:

Nautilus podle modelu, ale ty nejžádanější 10+, Aquanaut bylo poslední info cca 3-5 let, ale to už asi také bude víc.

Dneska mi PRG Patek psal, že podle vývoje v posledním roce 4 až 8 let. Před rokem při zapsání na waiting list říkali 4 roky. Na Aquanat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...