Přejít na obsah

Jaké Patek Philippe máte na ruce?


Pjurcik

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 257
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Po vyzkouseni je nutkani velke. Vzpominam si, ze pred 10-ti lety jsem nechapal, jak nekdo muze zaplatit ekvivalent solidniho sportovniho hatchbacku za hloupe-vypadajici hodinky pro dedecka.    :)

 

btw: Obecne je nejoblibenejsi cista verze, ale ja silne preferuji bud chronograf, nebo perpetual calendar. 

post-53625-0-27574800-1488278493_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem JanP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Nesouhlasí. Dle info z pondělka je na modré čekačka 6 roků(4 roky pouze na bílé). A proč čekat? No třeba proto, že reálně "plný chrono24" znamená v případě modrých a nových průměrně tak 10-15 ks(aktuálně 12ks) v celém světě a příplatek oproti retail price je 6-13K?, v Evropě standartně +8K? a výš u modrých a + 4K? a výš v případě bílých.

Upraveno uživatelem MaxT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč se u AP chtějí modré nevím(Já jsem měl jak 15400 tak i 15300 bílé a to jsem v případě 15400 měl za stejnou cenu na výběr všechny 3 barvy). V případě Nautilů je to jasné. Modré byly jako jediné odjakživa, až tuším v roce 2012 přihodili i bílé. Teď prosakujou informace, že snad bílé skončí což by jejich cenu dramaticky zvýšilo.

Jinak k té čekačce. Je to jak jsem psal s tím, že u nás jsou stejně jako ve světě upřednostněni domácí zákazníci což čas poněkud zkrátí. Dalším pravidlem je, že doba je vždy záměrně dramaticky nadsazená, což zvyšuje pocit luxusu a nedostupnosti. Reálně se stává že u bílých třeba i dříve než za rok volají s historkou, že někdo vypadl z pořadníku bla bla. Samozřejmě to nemusí býti pravidlem a u modrých je to horší.

Kamarád v posledním roce už 3 x obeslal všechny AD v Evropě a nejkratší doba co mu zatím napsali bylo někde z Itálie, bílé, čekačka 3 roky po složení zálohy 10K?. A několik AD z Německa se podivovalo proč neosloví našeho AD, že je to mnohem moudřejší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modré AP dokonce na chrono24 stojí výrazně více než bílé, přestože list price je stejný a je to vyvolané umělým nedostatkem na trhu, výrobce jich vyrábí méně. Koukám všichni TOP výrobci mají stejné praktiky. Mimochodem kvalita Pateků je prý úděsná, přesnost 1 minuta není problém a snad každý majitel je měl už v záruce v servisu. U AP to je prý lepší, ale často i jejich produkty putují do servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Modré AP dokonce na chrono24 stojí výrazně více než bílé, přestože list price je stejný a je to vyvolané umělým nedostatkem na trhu, výrobce jich vyrábí méně. Koukám všichni TOP výrobci mají stejné praktiky. Mimochodem kvalita Pateků je prý úděsná, přesnost 1 minuta není problém a snad každý majitel je měl už v záruce v servisu. U AP to je prý lepší, ale často i jejich produkty putují do servisu.

Jake PP maji problem s presnosti? 5711 mam dele jak rok, presnost okolo -2 s za den (jednou za mesic je posouvam o minutu). Problemy zatim zadne (v zaruce do ledna 2018). A to je nosim prakticky kazdy den.

Upraveno uživatelem Pjurcik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...