Jump to content

Jaké Patek Philippe máte na ruce?

Recommended Posts

• Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ups, tak to jsem se sekl, nesleduju ostatni vlakna, tak jsem zil v omylu

Ciwe, to je combo, jak cyp. Klobouček.

Max to má naprosto parádní, ale jestli mu spinkaj co je rok dlouhej v bance, nedá se o kombu asi moc mluvit :) ve smyslu dvojkombinace na nošení. Za mě je top kombo na nošení to z předchozího videa. Bez komplikací, světlé a tmavé, společenské a sportovní. Na mistě těch sportovních si umím představit i ty Maxovy, ale i verze bez komplikací má svoje půvaby (čitelnost, servis...) Edited by martar

Tak konečně, hlásím se do klubu. V pekařský na ně byla slušná čekačka, ale jsou, myslím, z božího materiálu. Sedí skvěle. Jsou to Patky bicolor brownfield.

post-13270-0-04831100-1556695169_thumb.jpg

• 9 months later...

Kurnik, tie Aquanaut sa mi pacia cim dalej tym viacej...asi najvyssi cas zastavit sa u znameho nech ich vytiahne z trezoru a nech si ich vyskusam na ruku. Len skoda ze tie modre a zelene robia iba v 42mm...

Nesouhlasí. Dle info z pondělka je na modré čekačka 6 roků(4 roky pouze na bílé). A proč čekat? No třeba proto, že reálně "plný chrono24" znamená v případě modrých a nových průměrně tak 10-15 ks(aktuálně 12ks) v celém světě a příplatek oproti retail price je 6-13K?, v Evropě standartně +8K? a výš u modrých a + 4K? a výš v případě bílých.

Já měl namysli bílé, nevím proč chtějí všichni modré (to samé je u AP) , 4k Eur je sranda proti tomu co budou stát za 4 roky.

Ani jsem netušil, jak velkou budu mít před těmi roky pravdu :)

K tomuhle vláknu se vracím vždy jednou za několik měsíců. Vždycky si naleju sklenku něčeho dobrého a čtu ho vždy zásadně od prvního příspěvku. Sdílím radost s majiteli PP a baví mě se jen na ty překrásné kousky dívat.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• 2 months later...
V 2. 5. 2020 v 11:57, dan010 napsal:

Nautilus podle modelu, ale ty nejžádanější 10+, Aquanaut bylo poslední info cca 3-5 let, ale to už asi také bude víc.

Dneska mi PRG Patek psal, že podle vývoje v posledním roce 4 až 8 let. Před rokem při zapsání na waiting list říkali 4 roky. Na Aquanat.

• 3 weeks later...