Přejít na obsah

Povrchová renovace tahu OMEGA Seamaster


Doporučené příspěvky

Fakt dobra prace.Ty lestene dilky musels vymontovavat abys je mohl vylestit?

To bych dělal ještě zítra. První vždy z jistých důvodů brousím a pak leštím. Tady jsem musel po deseti minutách marné práce technologický postup obrátit a první leštit, kdy jsem na tvrdo lítal do broušených ploch a pak jsem musel všechno jak ocas přelepovat a přebrušovat. Věřím, že profík to udělá za polovinu času. 

 

Klobouk dolů, zrovna tenhle tah vyžadoval asi značnou trpělivost. Krásná práce.

Po pravdě to bylo na hraně a měl jsem nutkání práci vzdát. 

 

Ještě jednou dík. I když jsem bojoval se světlem, tak fotky vyšly mimořádně dobře. Některé hlubší věci zůstaly vidět. Např. kolem loga Omega. Nechtěl jsem tam moc tlačit abych ho nevymydlil a nepřišel o zákazníka. :) Já razím heslo, že méně je někdy více. Raději tah přelíznu za rok znovu. Stejně za pár měsíců bude spona vypadat jako na začátku. 

Upraveno uživatelem Jeronimo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiez som prebrusil sponu a tah pomocou kovovej vlny, predavame ju na cistenie medi, cu runo kby niekto potreboval prelestit cca jedna tablicka 1? plus minus:-) dufam ze sa majitel vlakna nenahneva:-) jedna fotka

Co bych se hněval. :)

 

Jaká je životnost kovové vlny? Můžeš ji vyfotit. Jestli je to co myslím. Já to dělám brusným rounem a trošku mě štve, že má malou životnost a není zrovna levné. Docela brzy přestává být účinné a brus je čím dál jemnější. 

Upraveno uživatelem Jeronimo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...