Přejít na obsah

Vratislavia Conceptum Chronograf


Sborez

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 205
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vladice- já to ze začátku bral jako žert, ale když jsem zjistil, že je opravdu moc chce, tak jsem nemohl jinak a k výročí svatby se to hodilo:) Hledám ještě vhodnější řemen. Jinak je nedá z ruky a IMHO ji opravdu seknou. Bohouši ty Sporty jsou dobrý nápad a hlásím se do řady, pokud to půjde udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně by se líbila verze s bílím cifrem, červený ručky a pulzační luneta. Něco jako tohle

 

fef5153fcc25266d01a1f44b29843cf7.jpg

 

Nejvíc mě ovšem mrzí absence tahu. Snad by nebylo tak těžké nechat udělat koncovky na nějaký oyster. Řemen tě hodinkám sedí skvěle, ale na nošení je mi tah nejpohodlnější. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem koukal na jejich stránky a maj to všechno vyprodaný :skull:

Určitě se něco objeví v inzerci, spíše v Polsku než tady. Pokud budeš chtít konkrétní model, tak dej vědět, nebo se zaregistruj na fóru http://zegarkiclub.pl/forum/ a sleduj sám. Lezu tam často, tak když na něco narazím, dám vědět. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes dorazily zpět po opravě. Rozhodl jsem se, že k nim pořídím super engineer, konkrétně tenhle: https://www.watchgecko.com/geckota-super-engineer-watch-strap.php. Kdyby se někdo chtěl přidat s objednávkou , můžeme se podělit o poštovné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem na to docela zvědavej, dej sem pak s tim tahem nějakou fotku pls. Nechci tě nějak viklat, ale už jsem viděl minulou verzi Vratislavií na tahu a na oko to zas tak dobře nepůsobilo, jak je tam ta mezera mezi pouzdrem a tahem. Možná bude mesh pro ně lepší volbou. Já o něm taky uvažoval, protože někdo řiká, že mesh je nejpohodlnější z kovovejch tahů:-) a kůže neni věčná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, u toho tahu je výhodou, že v ceně jsou dvoje plné koncovky, 20 mm a 22 mm, takže když se mi nebude líbit na Kosmosech (což nepředpokládám), tak se mi bude líbit třeba na Glycinech :-). Druhou variantou je mesh v úpravě IP antique silver (druhá položka ve výběru). Dobře je vidět

v čase 8:26.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...