Přejít na obsah

Vratislavia Conceptum Chronograf


Sborez

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 205
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Včera jsem je měl v ruce a hodně mě překvapily, fakt parádní hodinky, za tu cenu neuvěřitelný. Jak je to s výrobou, nechávají si to dělat v čině, nebo nějaký polsko?

 

Škoda, že některý chrona nedělají s mechanikou, kdyby to bylo za cenu kolem 10k tak by byly nepřekonatelný za ty prachy, fakt paráda....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem je měl v ruce a hodně mě překvapily, fakt parádní hodinky, za tu cenu neuvěřitelný. Jak je to s výrobou, nechávají si to dělat v čině, nebo nějaký polsko?

 

Škoda, že některý chrona nedělají s mechanikou, kdyby to bylo za cenu kolem 10k tak by byly nepřekonatelný za ty prachy, fakt paráda....

Je to vyrobené v Číně. Projektovano v Polsku, skladano z komponentu v Polsku. Dle mého se mu Kosmos povedl, vše ostatní už je pouze modifikování toho co už vyrobil. Tvar pouzdra od počátku stejný. O automatice v chronu jsem se s Martinem bavil. Jediná varianta je Sea-gul a do toho se mu v chronu nechce jít. Pak možná 3133 nebo myiota. Každopádně se k tomu nechystá. Plánuje ale nějaké další automaty bez chrona, tak uvidíme příští rok. Nelíbí se mi teď ta verze Kosmonautů, dehonestuje to verzi Kosmos a smrdí to už vypocitavosti. Ale je to byznys, tak to tak beru.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ale to vypada velice dobre!

A taky je to ohromně pohodlné. Navíc spona má zespodu stejné zdobení jako dýnko, tak to jde krásně k sobě. :-)

 

Nejradši je nosím na té děrované kožce. :-)

Já kůži v poslední době nemůžu - potí se mi pod ní ruka a pak mám hroznou vyrážku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vladacr: teda to byl dobrej kauf. Myslel jsem, že ta mezera mezi pouzdrem a tahem nebude vypadat dobře, ale z tvejch fotek to vypadá, ze to vůbec nevadí a spíš to dělá parádu ;-).

BTW: Já teď Kosmosy nosim každej den. Jsou pohodlnější než moje bejvalý Seika, který teď dělaji radost někomu jinýmu a ta čitelnost Kosmosů je úžasná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tip.

Tu první gumu bych si celkem uměl predstavit, jen tady tu nejklasičtější sponu právě moc nemusím.

Působí na mě tak nějak tuctově a ne příliš kvalitně a hodnotně.

Bohužel je asi nejčastěji používaná.

Maximálně jednoduchá a přitom výborně funkční mi přišla spona od TH.

Něco takovýho bych si ideálně představoval.

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...