Jump to content
Sborez

Vratislavia Conceptum Chronograf

Recommended Posts

Vladice- já to ze začátku bral jako žert, ale když jsem zjistil, že je opravdu moc chce, tak jsem nemohl jinak a k výročí svatby se to hodilo:) Hledám ještě vhodnější řemen. Jinak je nedá z ruky a IMHO ji opravdu seknou. Bohouši ty Sporty jsou dobrý nápad a hlásím se do řady, pokud to půjde udělat.

Mně by se líbila verze s bílím cifrem, červený ručky a pulzační luneta. Něco jako tohle

fef5153fcc25266d01a1f44b29843cf7.jpg

Nejvíc mě ovšem mrzí absence tahu. Snad by nebylo tak těžké nechat udělat koncovky na nějaký oyster. Řemen tě hodinkám sedí skvěle, ale na nošení je mi tah nejpohodlnější. 

Jsem koukal na jejich stránky a maj to všechno vyprodaný :skull:

Určitě se něco objeví v inzerci, spíše v Polsku než tady. Pokud budeš chtít konkrétní model, tak dej vědět, nebo se zaregistruj na fóru http://zegarkiclub.pl/forum/ a sleduj sám. Lezu tam často, tak když na něco narazím, dám vědět. 

Sborez - ambassador polski zegarkowy?  :)

Sborez - ambassador polski zegarkowy?  :)

NN, je más tam na fóru víc odtud, občas se tam mihnou krásné kousky :-)

Tak už jsou konečně taky doma.

Musím říct, že za tu cenu jsem mile překvapen.

Řemen, by to samozřejmě sneslo lepší, ale chápu to.

U mě dobrý. :)

post-41106-0-08617100-1479480936_thumb.jpg

2fc0d166f28d28930fa72ca6e25f184a.jpgDělám s kožkama, takže výběr je snadný :-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

NN, je más tam na fóru víc odtud, občas se tam mihnou krásné kousky :-)

všiml jsem si, všechna čest

Jo, omlouvám se, jedna malá tečka a co to udělá :-). Jinak tam mají opravdu pěkné kousky, pro sebe budu brát ještě asi 24mm mesh, ale mají i parádní kožené řemeny, kožená nata a dokonce gumová nata.

Jsem na to docela zvědavej, dej sem pak s tim tahem nějakou fotku pls. Nechci tě nějak viklat, ale už jsem viděl minulou verzi Vratislavií na tahu a na oko to zas tak dobře nepůsobilo, jak je tam ta mezera mezi pouzdrem a tahem. Možná bude mesh pro ně lepší volbou. Já o něm taky uvažoval, protože někdo řiká, že mesh je nejpohodlnější z kovovejch tahů:-) a kůže neni věčná.

No, u toho tahu je výhodou, že v ceně jsou dvoje plné koncovky, 20 mm a 22 mm, takže když se mi nebude líbit na Kosmosech (což nepředpokládám), tak se mi bude líbit třeba na Glycinech :-). Druhou variantou je mesh v úpravě IP antique silver (druhá položka ve výběru). Dobře je vidět

v čase 8:26.

Tak a je tu nová verzia. Musím uznať že sa mi páči, ale mohli viac popracovať ako len zmeniť ručičky a korunku...

15259573_1811505129106638_59963481869373

Edited by Sedlo

Neodolal jsem a právě si tyto nové Kosmos S8 objednal. Jak píšou na svém webu - dodání této limitky 250ks má být ještě během prosince. Těšim se :-)

Oproti Kosmosům S4 je změna v ručičkách, korunce a barvě pásku, takže 3 věci jsou jinak. Změny jsou to kosmetického charakteru, řekl bych:-). Kosmosy S4 se mi líbí víc.

Vždycky jsem si říkal, že by ty ručky na Kosmosech mohly být subtilnější. Ale tohle je už moc. A navíc už to hóódně zavání můnama, a to se mi nelíbí.

to CEGY: před chvílí se na polském foru objevily fungl nové Kosmosy S4, komplet balení. Nejsou tam fotky, ale ty by panáček dodal.