Jump to content

Baracuta G9 - Anglie není jen Barbour

Recommended Posts

Konečně jsem byl ve správný čas na správném místě a z Itálie frčí balíček a v něm bunda pro Romana. Baracuta G9. Hrozně se těším, protože bundy tohoto střihu mám rád, a k té nejsprávnější jsem se chvíli odhodlával. Na starý kolena prostě zamrzlý rude boy :D

• Replies 49
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jo, Harrington je proste klasika. To chapu. :) Ke kosili s kravatou i tricku. Baracutu vsak nemam, nebot full cena a to dulezitejsi - nektere modely (podle meho vetsina, kdyztak me opravte) nelze prat normalne v pracce. To bych nechtel.

mAra: Na internetech. www.baracuta.com nebo ebay. Stojí 300- 500 ?, podle materiálu. Dá se koupit i levněji. Klasika je tmavě modrá, slonová kost ( tu nosil Steve McQueen), červená (James Dean).

Od roku 1937 furt víceméně stejná

Ne v současnosti, ona byla od počátku vedená jako golfová bunda, proto ty široké rukávy, ty paradoxe

Neboj, i když nejsi amík a nemáš zrovna při sobě golfovou hůl, tak je to pěkná větrovka.

Když já ty vtipy neznám  :mellow:  a pak to celý vyzní jako rejpání, který ty umíš, tak si to přečtu jako okopávání kotníku a nakopnu ti ho taky. Jemně

A já měl zrovna světlou chvilku a nic nepsal o chronobooku.

EDIT: Frantik má pravdu, taky jsem hnusnej člověk.

Jako beru, že to nosil James Dean a Steve McQueen, ovšem obávám se, že to byli chlápci, kteří by byli za frajery i v pytli od mouky. Zato ti "modelové" nahoře vypadaj jako zájezd psychiatrické léčebny do továrny na výrobu nudlí. Takhle bych teda vypadat nechtěl :sad01_anim:

post-3688-0-11501700-1457362351_thumb.jpg

Edited by Klotzman

500 liber stojí kožené harringtony. Klasická větrovka se při   dobré mušce na ebay  dá sehnat výrazně levněji.  :)  Je to stejný jako moonwatche. Plexi, malá WR, natahovací, naprd korunka, co řeže do prstu a stejně za ně lidi dají hrozný peníze. 

Já si tuhle bundu před lety oblíbil  asi kvůli Londýnu. Já ho mám hrozně rád a vždycky se tam rád vracím. A tam takováhle šustka patří. Bydlel jsem na Hammersmith, večer po škole po  Picadilly line na Green park, přestoupit na Westminster. Kousek od metra hospoda The Old shades s výbornými fish and chips.  Po pár pivech v klidu dom.  Takže, co jest britské, je mi veskrze milé. S výhradami jako je krása Angličanek, britské domácí stravování z mražených polotovarů a ožralí Angláni kdekoli v Evropě na dovolené.