Jump to content

Baracuta G9 - Anglie není jen Barbour

Share

Recommended Posts

• Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No neviem. Harringtonku nosím asi 6 rokov a 50 nemám určite. A ani nie som nejaký hipster ako páni na hornom videu. :) Je to skrátka pohodlná bunda, ktorá sa hodí ku tričku aj ku košeli. Dobrý výber Roman. Nemám síce Baracutu, ale tmavomodrú by som si niekedy chcel kúpiť. 

• 4 months later...

Je super. Doteď mě strašně mrzí, že jsem si jí před čtyřmi lety u Freda Perryho v Londýně nekoupil. Od tý doby jsem na ní nenarazil. Jen kvůli ní se mi do Londýna nechce a po webu si jí taky pořizovat nechci. Chci si jí vyzkoušet.

• 1 year later...

Kde se tohle kupuje, kolik to stojí... Ja to chcu.

Jsou to skoro dva roky... Nicméně díky Romanovi jsem se rozhoupal a snad v pondělní přijde... Vsadil jsem na velikost 42 a šedou barvu... Tak snad to klapne.

Tak kdyby to snad někdo sledoval... Velikost 42 mi nesedla. Objednával jsem přímo přes baracuta.com takže v balíčku byla pribalena nálepka na zpětné odeslání balíku přes UPS zdarma.... Bohužel nedělají výměny, peníze za první objednávku vrátí. Tak jsem nečekal na vrácení peněz, a rovnou objednal větší :-).

Ta by měla přijít v pátek. Tak pak sem zase napíšu, snad už to dopadne .

Tak dnes mi přišla velikost 44. Musím říct, že sedí jak kdyby to dělali na mě. Chtěl jsem to jako bundu léto /podzim, tedy bez svetru pod ní. Ale když na to přijde , tak se vleze.... A to mám 170/87 . Ale holt široká ramena. Barvu jsem zvolil shadow (tmavě šedá).

No zatím jsem spokojen velice.

Omlouvám se za fotky, jen takový rychlocvak z práce před zrcadlem na šatně.

post-13450-0-20139800-1510352048_thumb.jpg

post-13450-0-20017800-1510352073_thumb.jpg

• 1 month later...

Ježiško ma potešil klonom od Scotch & Soda. Som pozitívne prekvapený. Amsterdam couture zvládla dať tomu celkom mladicky look, skvele sedí a materiál je veľmi príjemný na dotyk. Za mňa super.

post-21258-0-32152000-1514194785_thumb.jpg

• 1 month later...